Panel používateľa

Nemecké kuchynské linky

Ballerina kuchyne

Ballerina

 

KVALITA MADE IN GERMANY

Vysokokvalitné kuchyne navrhnuté podľa vašich predstáv s inovatívnym a revolučným dizajnom. Najnovšie trendové kuchynské motívy, od revolučných vzorov až po vzrušujúce vybavenie a interiérové koncepty.

Ballerina prejavuje svoju predstavu o dizajne kuchyne. Nie je náhodou, že spoločnosť Ballerina-Küchen bola zvolená za jednu z najobľúbenejších značiek a víťaza Customer Choice 2017.

Tešíme sa na Vašu návštevu v kuchynskom štúdiu RETRY - BALLERINA KUCHYNE na adrese Záhradná 19, Pezinok, kde si môžete pozrieť vystavené kuchyne a rôzne dekoračné vzorky.

Pripravíme pre Vás zdarma 3D vizualizáciu Vašej kuchyne. Predstavíme a predvedieme Vám aj vystavené funkčné kuchynské spotrebiče do Vašej kuchyne. V ponuke sú značky SIEMENS, BORA , AEG, ELECTROLUX, MIELE , LIEBHERR a iné. Radi Vás spoznáme osobne, alebo nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 200 607 alebo mailom na adrese juraj.gago@gmail.com.

Viac informácií na stránke www.ballerinakuchyne.sk  alebo na FB stránke www.facebook.com/ballerinakuchyne.sk/ 

 ballerina 1

ballerina 2

baller

baller

Nobilia kuchyne

Nobilia

 

Spoločnosť nobilia so sídlom v nemeckom Verle je popredným nemeckým výrobcom kvalitných kuchýň, kúpeľní, obývačiek a ostatného nábytku s viac ako 75 ročnou tradíciou.

Pri výrobných procesoch dodržiava prísne medzinárodné ekologické, energetické a hlavne kvalitatívne štandardy, a je držiteľom celého množstva certifikátov kvality.

Tešíme sa na Vašu návštevu v kuchynskom štúdiu RETRY na adrese Záhradná 19, Pezinok, kde si môžete pozrieť vystavené kuchyne a rôzne dekoračné vzorky.

Pripravíme pre Vás zdarma 3D vizualizáciu Vašej kuchyne. Predstavíme a predvedieme Vám aj vystavené funkčné kuchynské spotrebiče do Vašej kuchyne. V ponuke sú značky SIEMENS, BORA , AEG, ELECTROLUX, MIELE , LIEBHERR a iné. Radi Vás spoznáme osobne, alebo nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 200 607 alebo mailom na adrese juraj.gago@gmail.com 

Prihlásenie