Panel používateľa

Novinky

Liebherr na EuroCucina 2016 v Miláne

Ochsenhausen (Nemecko), 2016: Inovatívna, nová generácia spotrebičov BluPerformance od Liebherr posúva sviežosť do novej dimenzie, ponúka vynikajúce kvalitné materiály, perfektnú výrobu až do najmenších detailov a výnimočnú energetickú účinnosť. Od 12. do 17. apríla Liebherr predstaví na EuroCucina 2016 v Miláne (medzinárodný veľtrh kuchýň a kuchynského nábytku) jedinečný prehľad o svojích najnovších produktoch, trendoch, inovatívnom dizajne a riešeniach životného štýlu.

Na novom a pôsobivom výstavnom stánku o ploche viac ako 400 m2 Liebherr predstaví svoju najnovšiu radu inovatívnych chladničiek a mrazničiek. Veľký dôraz bude kladený na nadčasový a klasický dizajn Liebherr, ale aj na viaceré ďalšie nové komfortné riešenia.

Vysoko na rebríčku toho, čo musíte vidieť, budú nové vstavané chladničky a mrazničky vytvorené pre integráciu do moderných kuchynských priestorov. Patria sem nové a štýlové prístroje na uloženie vína WKEgw 582 a WKEgb 582, určené na montáž do 45 cm výklenkov. Predné plochy týchto elegantných chladničiek na víno sú vyrobené zo skla potlačeného zo zadnej strany. K dispozícii sú v chladnej bielej alebo elegantnej čiernej farbe. Tento materiál prepožičiava vinotéke vizuálnu príťažlivosť a disponuje povrchom , ktorý sa ľahko čistí a je odolný proti poškriabaniu. Prístroje na uloženie vína sú skutočným vrcholom konštrukcie a perfektnej integrácie do bezúchytkových kuchynských liniek.

Ako čerešničku na torte predstaví Liebherr novú generáciu dizajnovej štúdie CoolVision: kombinovaná chladnička s mrazničkou BluPerformance CBNef 4815 s technológiou BioFresh a NoFrost v dvoch nových zaujímavých povrchových úpravách-v medi a uhlíku, ktoré sú charakteristické svojím príťažlivým vzhľadom a vysokou kvalitou.

Milano

Porota Plus X Award vybrala značku LIEBHERR do Best Design Brand

2016/2017 v kategórii výrobkov veľkých domácich spotrebičov.

Toto špeciálne ocenenie je udeľované iba raz v produktovej kategórii za rok. Je obmedzené len na malý počet výhercov. Jedná sa o ocenenie značiek, ktorých výrobky získali najviac ocenení v kategórii " dizajn " v priebehu celého roka.

Produktový dizajn je jeden z najdôležitejších podnetov pre nákup. To významne prispieva k rozhodnutiu, ktorá značka zvíťazí nad konkurenciou. Dobrý dizajn vytvára pozitívne emócie a umožňuje zážitok z nakupovania.

Ocenenie " Best Design Brand 2016/2017 " je exkluzívny a priaznivé ocenenie kvality. Ocenenie môže byť použité naprieč celým sortimentom - a to aj pre produkty, ktoré samy ocenenie nezískali.

Best regards,

Plus X Award 2016 – Best Design Brand

No. 04/2016

Plus X Award – Best Design Brand 2016/2017

Ochsenhausen, June 2016 Marketing

No. 04/2016

Plus X Award 2016 – Best Design Brand 

BluPerformance

Blu performance

Závoj tajomstva obklopujúceho nové modely BluPerformance od Liebherr bol nedávno odhaľený na veľtrhu IFA v Berlíne - (popredný svetový veľtrh spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov). BluPerformance je úplne nová generácia voľne stojacich spotrebičov, ktoré ponúkajú vyšší čistý výkon, vyššiu energetickú účinnosť, vyšší výkon, tichší chod, prvotriedny dizajn a ďalšie každodenné pohodlie. Čítajte ďalej a objavte ešte viac o výhodách radu BluPerformance.

BluPerformance
Viac vnútornej kapacity na skladovanie potravín , hospodárnosť a energetická účinnosť , tichá prevádzka , jednoduchosť použitia a výnimočný dizajn : V oblasti chladenia a mrazenia nastavujú spotrebiče BluPerformance od Liebherr nové meradlá . 

Jedna vec je jasná: BluPerformance spôsobí prevrat na trhu chladničiek a mrazničiek! A táto generácia nových a inovatívnych zariadení s mnohými novými a vylepšenými funkciami, nemôže zlyhať zapôsobiť a inšpirovať spotrebiteľa! Ale poporiadku...

Všetky BluPerformance spotrebiče sú extrémne energeticky úsporné triedy A +++ alebo A +++ /- 20%; že  A +++ /- 20% modelov v skutočnosti prekoná prah pre horné energetické triedy A, A +++, o ďalších 20%!

BluPerformance tiež predstavuje nový rozmer v podobe čerstvosti a kvalite potravín, vďaka kvalitným materiálom a perfektnému spracovaniu až do najmenších detailov. Všetky chladiace technológie sú kompaktne integrované do spodnej časti zariadenia, čím sa uvoľní oveľa viac priestoru pre skladovanie potravín. Tento podstavec je nová chladiaca technológia, so špeciálne namontovanými kompresormi, a preto BluPerformance modely sa pýšia tichou prevádzkou.

Ultra dlhotrvajúca sviežosť: BioFresh

Generácia BluePerformance BioFresh spotrebičov je dodávaná s podstatne väčšími BioFresh zásuvkami oproti svojim predchodcom. V Premium BioFresh spotrebičovoch, je možné všetky boxy flexibilne nastaviť buď ako HydroSafe (s vyššou úrovňou vlhkosti) alebo DrySafe (s nižšou úrovňou vlhkosti) prostredníctvom ovládacieho panela vlhkosti. Osvetlené BioFresh zásuvky sú plne rozšíriteľné, bez námahy sa otvárajú a zatvárajú (aj keď plne zásobený), a box je úplne vyberateľný podľa potreby. Premium BioFresh zásuvky sú vybavené samonavíjacím a mäkkým uzatváracím mechanizmom. Integrované LED osvetlenie, ktoré je umiestnené v deliacej doske BioFresh zaisťuje dokonalé osvetlenie zásuviek.

 Dizajn a vnútorné vybavenie:

Pri návrhu zariadení, riadime klasický princíp: "Design nasleduje funkciu". Nadčasový Hardline dizajn, s jasnými a minimalistickými líniami, zaručuje, že tieto zariadenia sú vizuálne majstrovské dielo v každej kuchyni. Ergonomicky tvarovaná kľučka korešponduje s dizajnom novej línie dverí. Pohodlné a jednoduché otváranie dverí je zabezpečené vypínacím mechanizmom, ktorý je integrovaný do rukoväte

Interiér ponúka VarioSafe - perfektné riešenie úložiska pre menšie predmety, potraviny, balíky, rúrok a nádob - a prémiové kvalitné sklo, ktoré uľahčujú jasný, organizovaný prehľad o uložení potravín. LED stropné osvetlenie zaisťuje rovnomerné osvetlenie v celom interiéri. Pri modeloch Premium BioFresh, BioFresh obsahuje integrované LED osvetlenie na zadnej stene, ktorá zaisťuje dokonalé vnútorné osvetlenie a nádhernú prezentáciu potravín. Zásuvky mraziacej časti sú optimálne osvetlené zhora pomocou LED osvetlenia. Transportné úchyty sú integrované v hornej časti prístroja (zadná strana), aby bol pohyb  a premiestnenie spotrebiča jednoduchšie. 

Ovládanie dotykom

Nové, Premium chladničky s mrazničkou prichádzajú s vysokým rozlíšením, dotykový displej 7 palcov je integrovaný vo dverách. Ponúkajú maximálne denné pohodlie s širokú škálu preddefinovaných programov ktoré vedú k neuveriteľne jednoduchému používaniu. Informácie, úspory energie, tipy a odporúčania pre skladovanie potravín sú odteraz ľahko prístupné. Podľa požiadaviek je možné nastaviť až 6 spotrebičov súčasne na jeden displej aby bol okamžitý prístup ku ktorému koľvek spotrebiču v domacnosti.

Doplnkové funkcie možno aktivovať aj k zníženiu spotreby energie. Napríklad: Program Energy Saver mierne zvýši nastavenú teplotu; a program Holiday zvyšuje teplotu priestoru chladničky až na 15 ° C počas vašej dlhšej neprítomnosti, bez toho aby to ovplyvnilo teplotu mraziaceho boxu. 

Liebherr rozširuje sortimenty s BlackSteel - čierna ušľachtilá oceľ vysokej kvality

Nová BlackSteel je opticky veľmi atraktívna neobyčajne príjemná čierna ušľachtilá oceľ. V spojení s úpravou SmartSteel vysokej kvality poskytuje nový materiál pre kombinácie chladenie a mrazenie CBNPbs 3756 a CNPbs 4013 Hightech-Design a nadčasovú eleganciu. Priečnym výbrusom vytvorí BleckSteel vhodnú a exkluzÍvnu optiku a urobí model BlackSteel ozajstným Higlight v kuchyni.

BlackSteel

Inovácia kuchyne 2014 : Liebherr je ocenená cenou Obľúbená značka – zlato

Liebherr bol v roku 2014 ocenený obľúbenou cenou publika ako „Obľúbená značka – zlato – vybraná užíva-teľmi". Toto ocenenie získajú podniky a značky, ktoré v rokoch 2012 až 2014 dostali pre tri výrobky titul „Ku-chynská inovácia roka".

V tomto roku bol odmenený Liebherr cenou „zlato". Toto žiadané ocenenie sa v roku 2014 udelí druhýkrát a podporí sa nezávislou iniciatívou „LifeCare". Táto cena podoprie po-vedomie spotrebiteľov o inováciách a kvalite. Je to najvyššie ocenenie ktorým sa oceňujú podniky počas spotrebiteľského oceňovania „Kuchynská inovácia roka". Táto prémia potvr-dzuje konštantnú nadpriemerne veľkú orientáciu na spotrebi-teľa a silu značky.

Inovácia kuchyne 2014 : Liebherr je ocenená cenou Obľúbená značka – zlato

Gold Medal

Liebherr zbieral ocenenia

Liebherr získal prestížne ocenenie Red Dot Award za vinotéku Vinidor UWT 1682 a vstavanú BioFresh chladničku IKBP 3550.

award

Ocenenie "Red Dot Desing Award" je pečaťou kvality pre špičkový desing a inovácie, ktoré celosvetovo poukazujú na rozdieli v kvalite. Ocenie Red Dot Desing za produktový desing, ktorý sa datuje od roku 1954, je dnes jednou z naväčších a najznámejších designérskych súťaží na svete. V tomto roku vyberali ocenené výrobky vynikajúci návrhári, vážený profesori desingu a odborní novinári z 25 krajín. Oficiálne slávnostné predanie cien sa bude konať dňa 29. júna 2015 v divadle Aalto v Essene. Pozvaných je viac než 1200 hostí z celého sveta.

ikbp

 Vstavaná chladnička IKBP 3550

Ocenená vstavaná chladnička IKBP 3550 s technógiou BioFresh kladie dôraz na kombináciu úspory energie a komfortu obsluhy. Chladnička je v energetickej triede A+++. Celkový objem chladničky je 245 l a z toho je 99 l určených pre BioFresh. Unikátna technológia BioFresh výrazne predlžuje čerstvosť potravín pri zachovaní všetkých vitamínova chuťových vlastností. Vďaka SoftSystém sa dvere plynulo a ticho zatvárajú. Nové pridané potraviny sú automaticky rýchlo schladené technológiou SuperCool. V chladničke nechýba ani priehradka na fľaše.

 

 

 Vinotéka UWT 1682vin

Druhý ocenení produkt je podstavná vinotéka Vinidor UWT 1682. V tejto vinotéke uskladníte až 34 fľaší typu Bordeaux. Presklenné dvere sú vybavené technógiou TipOpen a SoftSystem. Technológia TipOpen umožňuje ľahko otvárať dvere iba dotykom, preto môžete vinotéku dokonale integrovať do kuchyne pomocou bezúchytového systému. Fľašky sú vo vinotéke uložené na drevených roštoch s teleskpickým výsovom.

 

Liebherr prináša novinky

Vážený zákazník,

Pripravili sme pre Vás novinky, ako napríklad modely kombinovaných chladničiek s mrazničkou dolu s označením CU v šírke 55 cm, ale v objeme chladničiek v šírke 60 cm a už v energetickej triede A++ - CU 3311, CU 2811, CU 2311, nerezové CUef 3311, CUef 2811, strieborné CUsl 2811, CUsl 2311.

Rozšírili sme portfólio modelov v nerezovej úprave s viacerými modelmi v " čiernom nereze " s koncovým označením "bs" - napríklad - SBSbs 7263, CBNPbs 3756, CBNPgb 3956, CNPbs 4013, CPbs 3413, KBbs 4260

V zásuvkových mrazničkách Vám ponúkame, ako novinku mrazničky v striebornej farbe - no frost GNsl 2323 a smart frost Gsl 1223.


Váš predajný tím MadeInGermany.sk

Liebherr predstavuje na IFA Berlin 2014

IFA 2014 - Liebherr predstavuje "Sviežosť vo farbách"

  • Liebherr vystavuje na ploche väčšej ako 1.700 m2

  • Exkluzívny dizajn v kombinácii s najnovšou paletou farebných odtieňov, ktorá je stvorená špeciálne pre dokonalú technológiu Liebherr.

Ochsenhausen (Nemecko) 30. júna 2014 - Liebherr-Hausgeräte je celosvetovo uznávaným špecialistom na poli profesionálneho i domáceho chladenia a mrazenia. Úspech značky je založený na neustálom vývoji a realizácii nových technológií a opiera sa o príslovečnou nemeckú kvalitu. Liebherr uvádza na trh spotrebiče v klasickom dizajne, vybavenej nadčasovou technológiou, ale hlavným cieľom firmy je maximálna ústretovosť a prívetivosť ku konečnému užívateľovi.

Svieže trendy kombinované s energetickou úspornosťou spotrebičov budú hlavným predmetom prezentácie od 5. do 10. septembra 2014 v oboch sekciách - v sekcii pre verejnosť, aj v sekcii pre predajcu. Návštevníkom medzinárodného veľtrhu bezpochyby stojí za návštevu stánok č. 201 v hale 2.1.

"Vidíme, myslíme a cítime vo farbách." Dostatočný dôvod preskúmať vplyv a význam farieb a predviesť širokú škálu farebných spotrebičov na veľtrhu IFA. Dopyt po energeticky úsporných chladničkách a mrazničkách neustále rastie. ColourLine zaujme modernými farbami a pohodlím dokonalého chladenia v energetickej triede A ++. Či už sa Vám páči teplé odtiene alebo svieže farby - Liebherr predstavuje trendy spotrebiče pre modernú domácnosť, ktoré dokážu upútať pozornosť.

Sekcia pre predajcu Liebherr je pripravená zoznámiť našich obchodných partnerov s podrobnými informáciami a odbornými radami k novým produktom. V sekcii pre verejnosť bude Liebherr prezentovať zaujímavú dizajnovú štúdiu s dôrazom na technológiu BioFresh.


Na vašu návštevu sa teší Liebherr.

Prihlásenie