Panel používateľa

Liebherr GNw 1860-8 Comfort Mraznička s NoFrost

Liebherr GNw 1860-8 Comfort Mraznička s NoFrost

Darček zadarmo

Darček: Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Technológia NoFrost necháva ľadový vzduch cirkulovať po celom vnútrajšku mrazničky tak, aby bolo teplo z potravín efektívne odnímané. Keď do mrazničky vkladáte čerstvé potraviny, je dôležité, aby boli zmrazené čo najrýchlejšie. Predídete tak kryštalizácii vody vo vnútri surovín. Práve preto je mraznička vybavená automatickou funkciou SuperFrost, ktorá po určitý čas výrazne zníži teplotu v útrobách spotrebiča. Až takto mrazený pokrm opäť vyberiete, tešiť sa môžete na výbornú chuť aj vysoký podiel vitamínov.

649 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Liebherr

NoFrost

Pre bezpečnú dlhodobú čerstvosť ponúkajú zariadenia NoFrost od Liebherru chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

Pohodlné používanie

Mraznička Liebherr GNw 1860-8 patrí do úspornej energetickej triedy F a poteší vás aj svojim bezhlučným chodom. Vzhľadom k zaradeniu do klimatickej triedy SN-T zvládne pracovať pri okolitých teplotách od 10 °C do 43 °C. Vďaka možnosti zmeny smeru otvárania dverí potom model optimálne zapadne do každého interiéru. Na nedovreté dvierka vás upozorní akustický výstražný signál, na prípadnú poruchu potom akustický aj optický signál.

Detská poistka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby zabránila neúmyselnému vypnutiu zariadenia. Ak je detská poistka zapnutá, je zobrazená symbolom v MagicEye.

 

Technické parametre:

  • Zásuvková mraznička sa pýši veľkým objemom 269 l
  • K dispozícii vám bude hneď 8 priestranných boxov
  • Vďaka systému VarioSpace do mrazničky umiestnite aj objemné predmety
  • Automatická funkcia SuperFrost zaistí rýchle zmrazenie práve vložených potravín
  • Technológia NoFrost nedá šancu vzniku vrstiev ľadu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info