Panel používateľa

Liebherr IRBPdi 5170 Peak BioFresh

Liebherr IRBPdi 5170 Peak BioFresh

Darček zadarmo

Darček: Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Integrovaná chladnička s BioFresh

3599 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 4016803044819

Dostupnosť: Do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

Priehradka na ovocie a zeleninu

Chrumkavý šalát alebo jahody: Najcitlivejšie potraviny si zaslúži zvláštne miesto, aby zostali dlhšie čerstvé: Priehradky BioFresh. V priehradke na ovocie a zeleninu sa teplota blíži 0 ° C. V kombinácii s vlhkosťou vzduchu, ktorá v tejto priehradke prevláda, a vďaka jej tesnému uzavretiu je tu nebalenému ovocí a zelenine obzvlášť dobre. Nemusíte nič nastavovať.

Priehradka na mäso a mliečne výrobky

Chceli by ste, aby delikátna teľacie filé alebo čerstvé mlieko zostalo čerstvé čo najdlhšie? O to sa postarajú priehradky BioFresh: V priehradke na mäso a mliečne výrobky sa teplota blíži 0 ° C - ideálne podmienky na skladovanie i tých najcitlivejších potravín. A to najlepšie: Všetko je z výroby perfektne nastavené na okamžité použitie - pre dlhšie čerstvosť.

SmartDeviceBox ako dovybavenie

Chcete byť vybavení na budúcnosť inteligentné domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomôže: Môžete ho dovybaviť zariadením SmartDeviceBox, ktorý uvedie váš Liebherr na internet. SmartDeviceBox možné nainštalovať v niekoľkých jednoduchých krokoch a už dnes vám otvorí celý svet digitálnych možností.

Dotykový displej

Naozaj sa vás dotkne: Dotykový displej vám umožní jednoducho a intuitívne ovládať váš Liebherr. Na displeji sú prehľadne usporiadané všetky funkcie. Ľahkým poklepaním prstom môžete napríklad ľahko voliť funkcie alebo kontrolovať aktuálnu teplotu vašej chladničky.

Miesto pre rúry na plech

Chcete si uchovať čerstvé, doma upečené ovocné koláče? Alebo pripravenú pizzu, ktorú chcete dať do rúry až neskôr? Jednoducho zasuňte plech na pečenie do svojej chladničky Liebherr - poskytuje vám dostatok miesta pre uloženie plechov na pečenie. Mimoriadne praktické: Plech na pečenie môžete zasunúť a vysunúť pri otvorení dverí na 90 °.

SoftSystem

Od raňajok až po polnočnej desiatu - existuje veľa dôvodov pre otvorenie a zatvorenie chladničky. A s vaším spotrebičom Liebherr je to naozaj zábava: Vďaka SoftSystémom sa dvierka chladničky jemne tlmene a bezpečne, rovnako ako príjemne ľahko a ticho zatvárajú. Fľaše uložené vo vnútorných dverách zostávajú bezpečne stáť - nič nedrnčí ani sa nehýbe.

Systém PowerCooling

Chcete si byť istí, že bude chlad vo vašej chladničke rozdeľovaný bezmála rovnomerne? Zaistí vám to systém PowerCooling: Výkonný a zároveň tichý ventilátor rozdeľuje studený vzduch efektívne po celom chladiacom priestore.

Obojstranné LED bočné osvetlenie

Pre rýchly prehľad v chladničke: Vďaka obojstrannému LED bočnému osvetlenie máte vždy prehľad o svojich potravinách. LED sú umiestnené tak, aby vaša veľká chladnička bola osvetlená is potravinami. A pretože sú LED integrované do bočných stien, zostane úplne zachovaná cenná využiteľná plocha.

Dverové odkladač

Prajete si bezpečný úložný priestor pre svoje nápoje alebo potraviny? A chcete, aby boli napriek tomu ľahko dosiahnuteľné? Naše dverové odkladače vám ponúkajú oboje. Sú výškovo nastaviteľné, a preto sa prispôsobí vašim potrebám. Praktický je tiež posuvný a odnímateľný držiak fliaš: Vaše fľaše tak budú vždy bezpečne stáť.

Pivničné zóna

Zásoby, ako zemiaky alebo nápoje, uskladnite jednoducho v pivničnej zóne vašej chladničky Liebherr. Tá obsahuje odnímateľný kôš, odkladacia misku a zásuvku. Pivničné zóna sa hladko vysúva na teleskopických koľajničkách a zasúva sa pomocou dojazdu s tlmeným zatváraním. Teplotu je možné regulovať medzi 6 a 14 ° C - podľa toho, aké potraviny skladujete.

CleaningMode

Až doteraz ste sa pri čistení chladničky museli rozhodnúť: Vypnúť ju kvôli úspore energie? Alebo ju nechať zapnutú pre lepšie osvetlenie? CleaningMode vás zbaví tohto dileme: Chladenie sa vypne, ale osvetlenie zostane zapnuté. Tak budete svoj Liebherr čistiť úplne v pokoji.

EnergySaver

Chcete ušetriť energiu a súčasne aj peniaze? Váš Liebherr vám pritom pomôže - pomocou režimu úspory energie. Keď aktivujete EnergySaver, zvýši sa štandardná teplota o dva stupne. Váš Liebherr tak bude potrebovať ešte menej elektrického prúdu - a vaše potraviny zostanú optimálne čerstvé.

PartyMode

Teraz môžu prísť hostia - pretože váš Liebherr má tiež náladu na párty: Akonáhle zapnete PartyMode, spoľahlivo poskytuje ľadové nápoje a ďalšie extra porciu ľadových kociek. V PartyMode sú aktivované funkcie ako SuperCool a maximálna výroba ľadu. Po 24 hodinách sa váš Liebherr automaticky vráti zase do svojho normálneho režimu.

Zámok displeja

Svetelný displej je magnetom pre detské ruky - to vie aj váš Liebherr. Preto je tu zámok displeja: Spoľahlivo zabraňuje neúmyselnej zmene nastavenia vašej chladničky. Zámok displeja môžete samozrejme tiež jednoducho deaktivovať.

NightMode

Váš Liebherr vám popraje dobrú noc - a zaistí nerušený odpočinok: V NightMode totiž vypne všetky zvukové signály. Takisto IceMaker zostane tichý ako myška. Stlmí sa tiež vnútorné osvetlenie, takže vás pri nočnom otvorení chladničky privíta tlmené svetlo. NightMode môžete naprogramovať tak, aby sa automaticky zapínal a vypínal v stanovených časoch.

Alarm pri výpadku prúdu

Váš Liebherr je skutočný anjel strážny vašich potravín: V prípade výpadku prúdu spoľahlivo spustí alarm. Ten potom nielen počujete, ale tiež ho môžete vidieť. Na displeji sa zobrazuje najvyššia dosiahnutá teplota v mraziacom oddiele. Nikdy však nebudete zbytočne alarmovanie: Ak sa teplota v prípade krátkeho výpadku prúdu kriticky nezvýši, alarm zostane vypnutý.

HolidayMode

Chystáte sa odcestovať? Potom pošlite na dovolenku aj svoj Liebherr: V režime HolidayMode je vypnutý ventilátor a SuperCool a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 ° C. Šetria sa tak elektrina a napriek tomu sa predchádza nepríjemnému zápachu. Mraziaci priestor zostane samozrejme zapnutý. Cez aplikáciu môžete už na spiatočnej ceste HolidayMode vypnúť. Váš Liebherr vás potom uvíta ako obvykle chladný a svieži.

SuperCool

Chcete, aby vaše chladnička udržovala ideálnu teplotu, aj keď ste do nej práve vložili tovar nakúpený na slnku na trhu? To je presne prípad pre SuperCool: Akonáhle sa funkcia raz aktivuje, tak váš Liebherr zvýši svoj výkon, kým čerstvé potraviny nebudú rovnako chladné ako ostatné obsah. Potom sa SuperCool automaticky vypne - najneskôr však po 12 hodinách.

Dverový alarm

Dverový alarm u vášho spotrebiča Liebherr zaisťuje, že nebudete spotrebovávať zbytočnú energiu a nepokazí sa vám potraviny: Akonáhle sú dvere chladničky otvorené príliš dlho, upozorní vás - pulzujúcim svetlom a varovným zvukovým signálom. Čo znamená "príliš dlho", rozhodnete však sami: V závislosti od nastavenia sa dverný alarm spustí po 1, 2 alebo 3 minútach.

SabbathMode

Pri Sabbathu sú zastavené všetky aktivity - to platí aj pre elektrické zariadenia. Na to berie váš Liebherr ohľad. V SabbathMode je vypnuté celé osvetlenie chladničky, rovnako ako všetky zvukové signály a displej. SabbathMode sa deaktivuje po 80 hodinách.

Filter s aktívnym uhlím FreshAir

Zápach niektorých potravín nie je vždy príjemný. Ale pre váš Liebherr to nie je problém: Vďaka filtru s aktívnym uhlím FreshAir je vo vnútornom priestore vždy čerstvý vzduch. Filter je umiestnený priamo pri prúdu vzduchu v telese ventilátora a maximálne neutralizuje zápach. Ukazovateľ vás upozorní na výmenu filtra.

Misky na vajcia

Chcete vo svojej chladničke bezpečne skladovať nebalené vajcia? Žiadny problém s miskami na vajcia: V nich stabilne uložíte až 10 slepačích vajec tak, aby bola dobre chladená. Misky sa hodí ako do vnútorných dverí, tak i na sklenené dosky.

Miska na ľadové kocky

Vždy je potešením sledovať kocky ľadu, ako hrkajú v pohári. Preto je miska na ľadové kocky v mrazničke nepostrádateľnou klasikou. Pomocou misky na ľadové kocky môžete vo svojom spotrebiči Liebherr vyrobiť zásobu až 21 kociek ľadu. Veľkosť kociek určíte sami pridaním príslušného množstva vody.

Zásuvka

Pohodlné vyťahovanie a zasúvanie: Zásuvka ponúka extra veľký priestor. A keď ju vyťahujete, hladko sa vysúva von, pretože je uložená na teleskopických koľajničkách. Rovnako hladko a potichu možno zásuvku opäť zasunúť.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Domnievate sa, že by ste po niekoľkých rokoch mali vymeniť tesnenie dverí u svojho spotrebiča Liebherr? Môžete to úplne ľahko urobiť sami: Vymeniteľné tesnenie dverí možno demontovať v niekoľkých jednoduchých krokoch - a rovnako ľahko je možné znovu nasadiť nové tesnenie. Takto bude aj táto časť chladničky vždy bez škvrnky a hygienicky čistá.

Zmena smeru otvárania dverí integrované mraziace priehradky

Nechcete v prípade vstavanie vášho spotrebiča Liebherr do výklenku v nábytku časovo náročne meniť smer otvárania dverí aj u mraziace priehradky? Vďaka posuvnému regulátora to možno urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd a bez veľkej remeselnej zručnosti. Jednoducho presuniete regulátor na mrazničke sprava doľava - hotovo. Ušetríte tak veľa času.

Výkon a spotreba

Energetická trieda F
Spotreba energie za 24 h 0,604 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 220,50 kWh / a
Klimatická trieda SN-ST
Úroveň hluku 37 dB
Trieda emisií hluku C
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50-60 Hz
Príkon 1,2 A

Ovládanie a funkcie

Riadenie basic UI
Anzahl Temperaturzonen 4
Počet regulovateľných chladiacich okruhov 1
Teplomer Chladiaca časť a pivničné zóna
SuperCool Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
SuperFrost nie
Alarm pri výpadku prúdu nie
Alarm výpadku spotrebiča Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
Dverový alarm chladiacej časti Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
Dverový alarm mraziacej časti nie
AlarmLightAmplifier Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
BottleTimer nie
CleaningMode Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
EnergySaver Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
IceCubeTimer nie
Nastavenie jazyka nie
NightMode Nastaviteľné v aplikácii
SabbathMode Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
Teplotný alarm mraziacej časti nie
Zámok displeja Nastaviteľné na spotrebiči
HolidayMode Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
SmartDevice Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii
PartyMode Nastaviteľné na spotrebiči a v aplikácii

Chladiaca časť

Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil +3 ° C do + 9 ° C
Regulácia vlhkosti feuchtes Kühlteil
Vnútorné osvetlenie chladiacej časti Priehradka na mäso a mliečne výrobky / Priehradka na ovocie a zeleninu
Technológia čerstvosti BioFresh
Počet priehradok BioFresh 2
Z toho výsuvných na valčekoch 0
roztiahnuteľný na teleskopických koľajniciach áno
sa SoftTelescopic nie
Možnosť variabilného použitia ako priehradka na ovocie a zeleninu alebo priehradka na mäso a mliečne výrobky 1
Vnútorné osvetlenie priehradky BioFresh nie
Proces odmrazovania automatický
Chladenie cirkulujúcim vzduchom áno
Filter FreshAir Vo ventilu
Systém vysúvacích zásuviek v chladiacej časti Čiastočne vysúvacie teleskopické koľajnice
SoftSystem SoftSystem
Vnútorné osvetlenie chladiacej časti Obojstranné svetlo
Počet úložných plôch chladiacej časti 3
Z toho deliteľných 1
z toho výškovo prestaviteľné 2
Zásuvky OpenStage nie
Skladovanie fliaš Integrované
Box na fľaše 1
Pocet boxu na konzervy 1
Variobox nie
Pocet Variobox 0
Priehradka na vajcia 10 vajec
Dverové odkladacia polica s držiakom na fľaše a konzervy
Výškovo nastaviteľná polica na vnútornej strane dverí nastaviteľné po krokoch
Výsuvný vozík áno
Kellerfach áno
Teplotný rozsah pivničné zóny +6 ° C bis +14 ° C

Mraziaci časť

Technológia chladenia nie
Skladovacia doba pri poruche 9,00 h
Celkové možnosti mrazenia 2,00 kg / 24 h
Zásuvky v mraziacej casti 0
Systém výsuvných zásuviek v mraziacej časti ohne Auszugssystem (mit Glasplatte)
4-hviezdičková mraziaca časť nie
Dvere 4hviezdičkové mraziacej časti Vymeniteľný dverové doraz
Počet sklenených dosiek vo 4hviezdičkové mraziacej časti 0
Osvetlenie priehradky IceMaker nie
Miska na ľadové kocky Miska na kocky ľadu
Počet misiek na kocky ľadu 1
Počet vodných filtrov 0

Dizajn a materiály

Zadná stena z nerezovej ocele áno
Vnútorné dekor dverí nie
Materiál odkladacích poličiek vo dverách Biely plast
Materiál odkladacie plochy, chladiaca časť Sklo

Konštrukcia a inštalácia

Druh montáže s možnosťou integrácie
Montáž dverí Pevné dvere
Smer otvárania dverí Pravý vymeniteľný
Zmena strany otvárania dverí Možno obojstranne
Uhol otvorení dverí 115 °
Dverové tesnenia Vymeniteľné
Výškovo nastaviteľné nohy 2
Nivelačné lišty áno
Počet nivelačných líšt 2
Odvetranie Vetranie v nábytku

Špecifikácie

Rozmery výklenku výška / šírka / hĺbka 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Výška / šírka / hĺbka (s obalom) 1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
Váha (bez obalu) 62,40 kg
Váha (s obalom) 66,20 kg
Celkový objem 265 l
Objem chladiacich častí 250 l
z toho BioFresh 70,9 l
z toho pivničné časť 95,9 l
Objem mraziacich priehradiek 16 l
Z toho 4-hviezdičková mraziaca časť 15,9 l

Prihlásenie