Panel používateľa

BORA X BO - parná rúra s odsávaním

BORA X BO - parná rúra s odsávaním

NOVINKA Vystavené u nás

BORA X BO - parná rúra s odsávaním

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Bora


Najvyšší výkon a najlepšie výsledky varenia
Lepšie to už nejde: rúra BORA X BO vyniká obzvlášť rovnomernou distribúciou tepla a rovnomerne upečenými pokrmami. Nie je preto problém, aby ste využili všetky tri rošty naraz. Pokiaľ budete piecť croissanty vo väčšom množstve na troch plechoch zároveň, budú upečené všetky rovnako!

Veľmi ľahké čistenie
Je varný priestor znečistený? Žiadny problém! BORA X BO ponúka intenzívne čistenie a program sušenia. A to bez finálneho utierania! Dvojkomorová kartuša zaisťuje, že varný priestor bude opäť čistý, a vás to nestojí žiadnu energiu – rovnako ako pri tanieroch a hrnčekoch v umývačke.

Dokonale prepracovaný design
Vďaka čiernemu rámu a čistému dizajnu model BORA X BO právom považujeme za umelecké dielo. Displej vás zaujme jednoznačnými symbolmi a úplne hladko zapadne do elegantného rázu vašej kuchyne. K tomu prispieva aj štýlová nerezová varná komora.

Jednoduché ovládanie
Rúra BORA X BO sa ovláda pomocou veľkého 19-palcového displeja, ktorý môžete v prípade potreby tiež vyklopiť. Dotykový displej reaguje na dotyky prsta rovnakým spôsobom ako napríklad váš chytrý telefón. Vďaka množstvu prednastavených programov a intuitívnej navigácii používateľa bude varenie hračka!

Čerstvý vzduch a voľný výhľad
Zachovajte si vždy jasný výhľad: BORA X BO vám zabráni mať tvár plnú pary, keď otvoríte dvere. Jeho funkcia automatického odsávania pary odvádza paru späť pred otvorením dvierok – odvlhčuje, ochladzuje a filtruje. Pachový filter dokonca minimalizuje silný zápach typický pre ryby. Vďaka viacúrovňovému LED osvetleniu uvidíte svoje jedlo cez sklenenú tabuľu dvierok v realistických farbách – na všetkých troch úrovniach.

Výklopný 19palcový plne grafický dotykový displej
Výklopný 19palcový plne grafický dotykový displej s vysokým rozlíšením a senzorikou jak u chytrého telefónu.

Automatické odsávání párov BORA Clear View zabezpečí odsátie párov pred otvorením dvierok
BORA Clear View zabezpečuje jasný výhľad: Pred otvorením dverí sa pár automaticky odsaje z varného priestoru dozadu. To znamená, že sa spotrebiteľ pri otvorení dvierok nevyvalí oblak páry. Používateľ môže libovolne nastaviť dobu trvania extrakce.

BORA Smart Open – automatické otvorenie dverí po odsátí párov pomocou funkcie BORA Clear View
Stačí pred otvorením dverí aktivovať funkciu BORA Smart Open, pri ktorej sa z varnej komory odsaje pára. To znamená, že sa na vás pri otvorení dvierok nevyvalí oblak páry. Ak dvierka po aktivácii funkcie neotvorene, automaticky sa sama po určitej dobe zase zamkne – je to šetrné k pripravovanému jedlu a neplýtva sa energiou!

Inovativní, plne automatické čistenie varného priestoru
BORA X BO čistí a odvápňuje varný priestor X BO horkou párou a ekologicky šetrnými složkami čistiacimi prostriedkami BORA. Tento spôsob čistenia je pre mimoriadne pohodlný a zabezpečuje dlhú životnosť spotrebičov.

eSwap – jednoduchá výmena filtra zepredu po vyklopení displeja
Vysoko účinný filtr s aktívnym uhlím neutralizuje všetok zápach dokonca i pri príprave rýb. Aby filtr fungoval optimálne, je nutné ho pravidelne vymieňať. Není třeba se bát, nejedná sa o žiadnu náročnú montáž. Filtr sa vymieňa snadno ze prednej strany prístroja po odklopení displeja. Tuto funkci má iba trouba BORA X BO!

 

 

Technické údaje

Rozmery (šírka × výška × hĺbka): 598 x 599 x 580 mm
Viacfázové napájacie napätie: 380–415 V 2N
Jednofázové napájacie napätie: 220–240 V
Frekvencia: 50 Hz
Príkon max.: 6,1 kW
Istenie / dvojfázové napájanie: 2 × 16 A
Istenie / jednofázové napájanie: 1 × 16 A
Hmotnosť: 47 kg
Hmotnosť (vr. príslušenstvo a obalu): 62 kg
Materiál povrchu: Sklo
Rozsah teplotnej regulácie: 30 – 230 °C
Filtračný materiál: Aktívne uhlie s iónovým výmenníkom
Maximálna životnosť filtra: 1 rok
Rozmery varného priestoru (šírka × výška × hĺbka): 480 x 308 x 405 mm
Objem varného priestoru: 51,5 l
Počet poschodí pre rošty: 3
Regulácia výkonu plynulé
Dĺžka hadice prípojky: 2,5 m
Prípojka prívodnej hadice: 3/4''
Dĺžka hadice odpadu: 2,5 m
Vnútorný priemer hadice odpadu: 19 mm

Prihlásenie