Panel používateľa

Liebherr IKS 1620 Integrovaná zabudovaná chladnička + 5 ročná záruka za doplatok

Liebherr IKS 1620 Integrovaná zabudovaná chladnička + 5 ročná záruka za doplatok

Energetická trieda A ++, Celková čistá kapacita 151 l, montáže môžu byť integrované, Výška výklenku 88 cm, Montáž dverí tiahnucich dvere

1339 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

BioCool

Krabica BioCool umožňuje reguláciu vlhkosti v časti chladničky, aby sa zachovala čerstvosť ovocia a zeleniny. Vlhkosť je regulovaná posúvačom.

Priehradka na vajcia

Premenná Eierabsteller je rozšíriteľná. Takto môžete bezpečne uložiť až 20 kuracích vajec alebo 28 vajec prepelíc. Pre dlhšiu skladovateľnosť sa odporúča ukladanie vajec nadol alebo umiestenie zásobníka na vajcia do systému FlexSystem Safe BioFresh.

GlassLine v interiéri

Vysoko kvalitný celkový dojem z interiéru je doplnený sofistikovaným zariadením GlassLine vyrobeným z bezpečnostného skla. Elegantné police GlassLine sú nerozbitné, odolné voči poškriabaniu a ľahko sa čistí. Vysokokvalitné tyče z nehrdzavejúcej ocele dopĺňajú harmonický celkový obraz. Obzvlášť pružná aplikácia je ponúkaná čiastočne a zasunovateľnou sklenou doskou.

Výškovo nastaviteľné nožičky

Vďaka výškovo nastaviteľným nohám na prednej strane môžu byť jednotky Liebherr optimálne vyrovnané. Preto sú funkčnosť a vzhľad zariadení zaručené.

Inštalácia Ťažné dvere

Dvere nábytku sú pripevnené priamo k vysokej skrini a pripojené k dverám s posuvnými koľajnicami. Pri otváraní a zatváraní dverí nábytku sa posúva pozdĺž koľajníc.

Funkcia automatického SuperCool

SuperCool automaticky znižuje teplotu chladničky na +2 ° C až na 12 hodín - ideálne na rýchle ochladenie čerstvo skladovaných potravín.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info