Panel používateľa

Liebherr IKS 2334 + 5 ročná záruka za doplatok

Liebherr IKS 2334 + 5 ročná záruka za doplatok

Comfort, MonoColourDigital LC-Displej, tlačítková elektronika, mr. SmartFrost 16 l, chl. 185 l, SafetyGlass 5 x 4 x 1, LED, 4x dverová polička,držiak na vajíčka, BioCoolBox, FREE-záves, Ze-38dB(A)re1pW, ST

1299 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

BioCool

Úroveň vlhkosti vo vnútri zariadenia BioCool-Box môže byť regulovaná pomocou ovládacieho prvku posúvača tak, aby sa čerstvosť ovocia a zeleniny uložených v chladničke mohla dlhšie chrániť.

Zásobník na vajíčka

Roztiahnuteľná konštrukcia nastaviteľnej vaničky je vhodná na bezpečné skladovanie až 20 kuracích vajec alebo 28 vajec prepelíc. Odporúčame vám ukladať vajcia so špičkovým koncom dole, aby ste predĺžili ich trvanlivosť, alebo vložte vaničku na vajcia do FlexSystem zásuvky BioFresh.

Zásobník na ľadové kocky

Veľkorysý zásobník na ľad obsahuje veko a pohodlný plniaci otvor pre ľahké naplnenie vodou. Veko sa tesne utesňuje, aby sa zásobník mohol presunúť a skladovať bez rozliatia.

Interiér GlassLine

Sofistikované zariadenie GlassLine z bezpečnostného skla prináša konečný dojem na celkový dojem vysokej kvality, ktorý sa prenáša do interiéru. Elegantné úložné police GlassLine sú odolné voči rozbitiu, odolné voči poškriabaniu a ľahko sa čistia. Vysokokvalitné ozdobné lišty z nehrdzavejúcej ocele umožňujú dokončiť celkovú konštrukčnú kompozíciu. Posuvná sklenená polica pod sklenenou policou sa hodí k všestrannému použitiu.

Výškovo nastaviteľné nožičky

Výškovo nastaviteľné nožičky umožňujú zarovnanie zariadení Liebherr a zabezpečujú, že spotrebič je na väčšine povrchov vyrovnaný.

Systém posuvných dverí

Dvere jednotky sú pripevnené priamo k kuchynskej skrini a sú prepojené s dverami spotrebiča pomocou posuvných koľajníc. Dvere jednotky sa po otvorení a zatvorení kĺžu po koľajniciach.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info