Panel používateľa

Liebherr IKF 3510 + 5 ročná záruka za doplatok

Liebherr IKF 3510 + 5 ročná záruka za doplatok

Comfort, MonoColourDigital LC-Displej, tlačítková elektronika, chl. 325 l, ventilátor, SafetyGlass 5 x 5 x 1, LED, 2x TravelBox, 4x dverová polička,držiak na vajíčka, FIX-záves, 2x VitaminBox na TelescopicRails, SN-T, Ze-36dB(A)re1pW

1769 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Vyťahovací šuflík s klietkou na fľaše

Na vyťahovacej poličke dva odnímateľné koše na fľaše ponúkajú dostatok miesta pre fľaše (do 1,5 l) a nápojové balenia. Integrovaná rukoväť uľahčuje prepravu, nastaviteľný držiak na fľaše zabezpečuje bezpečné uchopenie.

Funkcia automatického SuperCool

SuperCool automaticky znižuje teplotu chladničky na +2 ° C až na 12 hodín - ideálne na rýchle ochladenie čerstvo skladovaných potravín.

Rodičovská positka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby sa zabránilo náhodnému vypnutiu zariadenia. Keď je rodičovská kontrola zapnutá, indikuje to ikona v programe MagicEye.

Priehľadné priehradky na zeleninu

Priehľadné priehradky na zeleninu ponúkajú dostatok priestoru na čistené skladovanie ovocia a zeleniny. Okrem toho sa ľahko čistia.

Vymeniteľný doraz

Zariadenia sú z výroby vybavené pravým dorazom dverí. S možnosťou výmeny dorazu dverí môže byť zariadenie optimálne prevádzkované v oblasti inštalácie.

Integrované vstavané zariadenia

Zariadenia je možné ľahko nainštalovať za nábytkové dvere a tým dokonale integrovať do kuchyne. Tým vzniká opticky jednotná kuchynská fronta. Poznačte si techniku ​​inštalácie dverí pre nábytok. Inštalácia pevných dverí: Dvere nábytku a spotrebiča sú pevne spojené tým, že dvere nábytku upevnia priamo na dvere spotrebiča. Montáž ťahaných dverí: Dvere nábytku sú pripevnené priamo k vysokej skrinke a sú pripojené k dverám spotrebiča pomocou posuvných koľajníc. Pri otváraní a zatváraní dverí nábytku sa posúva pozdĺž koľajníc.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info