Panel používateľa

Liebherr CTN 5215 + 5 ročná záruka za doplatok

Liebherr CTN 5215 + 5 ročná záruka za doplatok

Energetická trieda A ++, Technológia chladenia NoFrost, Vonkajšie rozmery (V / Š / H) 185,2 / 69,7 / 76,0 cm, Úžitkový objem, celkom 418 l

1269 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

NoFrost

Pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou zmrazenia, ponúka prístroje NoFrost od Liebherr mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom NoFrost od Liebherr už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním mrazničky.

systém PowerCooling

Výkonný systém smerovo riadenej cirkulácie vzduchu PowerCooling zaisťuje rýchle ochladenie práve uložených potravín a rovnomernú teplotu udržiavanú vo vnútri celého priestoru chladničky. Kontakt na dverách vypína ventilátor, keď sú dvere otvorené, čím bráni strate chladu a šetrí elektrickú energiu.

Box na fľaše

Pre ukladanie nápojov ponúka rošt na fľaše rovnako tak praktické ako pekné riešenie. Tu je možné bezpečne uložiť fľaše a ešte usporiť miesto.

automatika SuperFrost

Pri použití automatickej funkcie SuperFrost nastane veľmi účinné a energeticky úsporné zmrazovanie. Pri teplote -32 ° C je z novo vložených potravín rýchlo odobraté teplo - prudko sa zníži ich teplota a značne sa obmedzí kryštalizačnej efekt vody vo vnútri potravín. Akonáhle je proces zmrazenie dokončený alebo maximálne po 65 hodinách prevádzky, je funkcia SuperFrost automaticky vypnutá. Tento proces zmrazovania vďaka funkcii SuperFrost zachová maximum nutričných látok v uložených potravinách.

automatika SuperCool

Pri použití automatické funkcie SuperCool dôjde k plynulému zníženie teploty v chladiacom priestore na + 2 ° C až na dobu 12 hodín, čo je ideálne pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín.

dverový alarm

Pre ochranu uložených potravín pred nežiaducim teplotným vlnením, dôjde po 60 sekundách od otvorenia dverí k upozornenie užívateľa pomocou aktivácie akustického dverného alarmu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info