Panel používateľa

Liebherr CTNef 5215 + 5 ročná záruka za doplatok

Liebherr CTNef 5215 + 5 ročná záruka za doplatok

Trieda energetickej účinnosti A ++, Chladiaca technológia NoFrost, Rozmery výrobku (H / W / D) 185,2 / 69,7 / 76,0 cm, Čistá kapacita celkom 418 l

1249 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

No Frost

Zariadenia NoFrost spoločnosti Liebherr poskytujú odbornú chladiacu techniku ​​na dlhodobú sviežosť. Jedlo sa zmrazí s chladeným recirkulujúcim vzduchom a vlhkosť sa vylučuje. V dôsledku toho je mraznička vždy bez ľadu a jedlo už nie je mrazom. Funkcia NoFrost umožňuje odmraziť vec minulosti.

SmartSteel

SmartSteel výrazne znižuje viditeľnosť značiek prstov a je veľmi neistý na čistenie.

Systém PowerCooling

Vysokovýkonný systém PowerCooling rýchlo ochladzuje čerstvo skladované potraviny a vytvára rovnomernú teplotu chladenia v celom interiéri. Spínač dverí vypne ventilátor pri otvorení dverí.To šetrí cennú energiu.

Stojan na fľaše

Stojan na fľaše je riešením na uchovávanie nápojov, ktoré je praktické a príjemné pre oči. Tu môžu byť fľaše uložené v kompaktnom priestore.

Funkcia automatického superfrostu

Funkcia automatickej funkcie SuperFrost umožňuje jednoduché zmrazenie a šetrenie energie. Rýchlo znižuje teplotu na -32 ° C a vytvára chladný vzduch potrebný na uchovanie vitálnych vitamínov. Akonáhle je jedlo úplne zmrazené, funkcia automatického SuperFrost sa prepne späť do normálneho režimu po max. 65 hodín a tak pomáha šetriť elektrickú energiu.

SuperCool

Funkcia automatického SuperCool znižuje teplotu chladničky až na +2 ° C po dobu až 12 hodín - ideálne na rýchle chladenie čerstvých potravín.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info