Panel používateľa

Electrolux Šokový ochladzovač BlastChiller KBB5X

Electrolux Šokový ochladzovač BlastChiller KBB5X

Naša chladnička BlastChiller série 900 vychladí alebo zmrazí čerstvé alebo čiastočne uvarené jedlo tak rýchlo, že účinne „zastaví čas“ – dokonca aj tie najvýraznejšie príchute a najjemnejšie textúry si zachovajú kvalitu ako práve uvarené. Vaše obľúbené pokrmy za okamih a s chuťou, akoby neboli nikdy predtým schladené alebo zamrazené.

2290 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Electrolux

Vychladené a mrazené jedlo s príchuťou ako práve pripravené

Naša chladnička BlastChiller profesionálnej kvality zachováva arómy, príchute a nutričné hodnoty čerstvo uvareného jedla. Zažite chutné výsledky bez ohľadu na to, či vychladzujete jedlo na týždeň alebo zmrazujete na šesť mesiacov. Aby ste si mohli vychutnať vopred pripravené pokrmy, kedykoľvek máte chuť.

Prísady zachované dlhšie, prirodzene

Zakonzervujte okamžitú čerstvosť surovín s našou chladničkou BlastChiller. Rýchly pokles teploty zabráni tvorbe veľkých ľadových kryštálov, čo chráni jedlo na bunkovej úrovni. Chuť, textúra, vitamíny aj minerály sú zachované, takže vaše pokrmy zostanú chutné.

Vychlaďte bez starostí ihneď po uvarení

Chladnička BlastChiller chladí okamžite, vychladí rýchlo dokonca aj horúce jedlo. A pretože sa to stane tak rýchlo, baktérie nemajú čas sa vytvoriť a výživné látky sú uzamknuté. Ide o najbezpečnejší a najchutnejší spôsob uskladnenia jedla.

Vaše víno, vychladené na oslavy

Či ide o slávnostnú fľašu šumivého vína alebo vaše obľúbené biele víno na piatok večer, vďaka našej chladničke BlastChiller si môžete vychutnať studené víno kedykoľvek. Iba za 20 minút sa fľaše vychladia z izbovej teploty. Takže čokoľvek alebo kedykoľvek nalievate, každý dúšok je dokonalý.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info