Panel používateľa

Vstavaná mikrovlnná rúra Gorenje Superior BM251S7XG

Vstavaná mikrovlnná rúra Gorenje Superior BM251S7XG

Vstavaná mikrovlnná rúra Gorenje Superior BM251S7XG vás poteší výborným výsledkom varenia aj jednoduchým čistením či grilovacím telesom, ktoré možno použiť na rýchle zhnednutie kôrky niektorých pokrmov.

329 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Gorenje

Hladké dvierka

Dvierka mikrovlnnej rúry sú bez akýchkoľvek zárezov a hrán, v ktorých by sa mohli usadzovať nečistoty. Vnútorný sklenený panel je navyše odnímateľný. Táto konštrukcia umožňuje udržiavať dvierka v čistote len s jednoduchým utretím.

AUTO MENU/Prednastavené programy a pamäť uživateľských programov pre jednoduchší výber

Mnoho modelov má (automatické) menu, tj. rad prednastavených programov pre ešte jednoduchšiu prípravu určitých pokrmov. Vyberiete druh jedla, zadáte jeho hmotnosť a rúra automaticky upraví výkon a dobu varenia. Pre všetkých, ktorí často používajú rovnaký postup pri príprave obľúbeného jedla, bude funkcia pamäť užívateľského programu obzvlášť užitočná. Umožňuje uložiť proces prípravy jedla a neskôr ho vyvolať stlačením jediného tlačidla.

Grilovacie teleso - rýchla cesta ku chrumkavej kôrke

Grilovacie teleso možno použiť na rýchle zhnednutie kôrky niektorých pokrmov. V kombinácii s mikrovlnami možno gril použiť pre veľmi rýchle pečenie. V polovici procesu varenia vás rúra upozorní, že jedlo by sa malo otočiť, aby sa dosiahlo čo najrovnomernejšie zhnednutie.

Elektronické ovládanie s presnou duplikáciou

Či už je vaša mikrovlnná rúra ovládaná mechanicky alebo elektronicky, vždy môžete nastaviť a upraviť čas a program varenia. Väčšina mikrovlnných rúr Gorenje je vybavená elektronickými ovládacími prvkami, ktoré vám okrem presného nastavenia programu a času umožňujú pripraviť pokrm vždy presne rovnakým spôsobom. Keďže jedlo v mikrovlnnej rúre sa zahrieva takmer okamžite, zabezpečenie presnej duplikácie výsledkov môže byť dôležitejšie alebo užitočnejšie, než si myslíte. Napríklad pri zahrievaní detskej stravy zakaždým na presne rovnakú teplotu alebo pri príprave obľúbeného jedla.

Jednoduché čistenie

Mikrovlnná rúra má hladké vnútorné steny z nehrdzavejúcej ocele bez hrán a štrbín. Pri varení v mikrovlnnej rúre zostávajú vnútorné steny rúry chladné, takže sa nikdy nezašpinia kúskami jedla alebo tuku. Jedlo je možné variť bez pridania tekutiny alebo tuku, čo ďalej znižuje riziko znečistenia rúry. Všetko čo musíte urobiť na vyčistenie rúry, je utrieť jej vnútro vlhkou handričkou.

Nerezovné vnútro

Interiér niektorých našich mikrovlnných rúrach je vyrobený z nerezovej ocele, čo vedie k výborným výsledkom varenia. V porovnaní s inými rúrami, nerezová oceľ zlepšuje cirkuláciu mikrovĺn v rúre.

Technická špecifikácia:

 • Objem rúry 25 l
 • Úprava nerezových častí proti odtlačkom prstov
 • Dotykové ovládanie s LCD displejom
 • 10 prednastavených programov
 • 3 režimy - mikrovlny/gril/konvekcia
 • 6 úrovní výkonu
 • Rozmrazovanie podľa času alebo hmotnosti
 • Halogénové osvetlenie
 • Možnosť nastaviť 2 rôzne režimy ohrevu a času v jednom
 • Rýchle predhriatie
 • Nerezové vnútro rúry
 • Mikrovlnný výkon/výkon grilu Quartz: 900/1100 W
 • Výkon konvekcia 2500 W

Príslušenstvo: Otočný sklenený tanier Ø 27,5 cm"

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info