Panel používateľa

Plynová varná platňa Gorenje Essential GW641W biela smaltovaná

Plynová varná platňa Gorenje Essential GW641W biela smaltovaná

Plynová varná platňa Gorenje Essential vás poteší s dostatokom priestoru pre každú panvicu či hrniec. Oceníte wok horák so špeciálnym tvarom plynovej korunky a 4 horáky.

209 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Gorenje

Liatinové mriežky ProGrids

Masívne a elegantné liatinové mriežky sú extrémne stabilné a odolné aj pri najvyšších teplotách. Prinášajú vašej plynovej varnej platni vynikajúcu stabilitu, odolnosť a vizuálny efekt.

BigSurface

Rozšírená plocha na varenie (až o 20%) a väčšie vzdialenosti medzi horákmi ponúkajú dostatok priestoru pre všetky veľkosti panvíc a hrncov. Elegantný a plochý dizajn umožňuje bezproblémové, ľahké posúvanie a používanie aj veľmi veľkých hrncov, s dokonalou stabilitou pre všetky vaše dobrodružstvá.

Jednoručné zapaľovanie

Jednoručné zapaľovanie horáka prináša dodatočné pohodlie a jednoduché ovládanie vašej plynovej varnej platne. Ak chcete aktivovať plynový horák, stačí stlačiť gombík nadol a otočiť ho na požadovanú úroveň jednou rukou, zatiaľ čo druhá ruka je voľná. Rýchle, jednoduché a efektívne.

XtraSurface

Hladký povrch varnej platne je navrhnutý pre maximálne pohodlie a jednoduché čistenie. Špeciálny kefovaný nerez, čistý, plochý povrch a rýchlo odnímateľné mriežky a hlavy horákov - všetko pre minimálne čistenie a maximálne potešenie z varenia.

Variácie možností

Pre rôzny vkus a potreby máme nové plynové varné platne k dispozícii v rôznych rozmeroch, farbách a materiálových prevedeniach, vrátane nehrdzavejúcej ocele, kovového a tvrdeného skla. Nové plynové varné platne majú tiež vylepšené materiály, ktoré sú odolnejšie proti poškriabaniu, ľahšie sa čistia a majú dlhú životnosť.

 

Technická špecfikácia:

  • 4 plynové horáky s poistkami horákov
  • Integrované zapaľovanie plynových horákov
  • Liatinové nosné mriežky
  • Dvojitý WOK horák 3,5 kW
  • Horáky s vysokou účinnosťou
  • Liatinový držiak panvíc typu WOK
  • Zmenšovacia mriežka pre malé hrnce
  • Pribalené trysky na PB"

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info