Panel používateľa

Plynová varná platňa Gorenje GTW641W biela

Plynová varná platňa Gorenje GTW641W biela

Plynová varná platňa Gorenje so 4 varnými zónami disponuje liatinovými mriežkami ProGrids. Nový wok horák so špeciálnym tvarom plynovej korunky nasmeruje plameň priamo na wok a umožňuje ešte výkonnejšie varenie.

299 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Gorenje

Liatinové mriežky ProGrids

Masívne a elegantné liatinové mriežky sú extrémne stabilné a odolné aj pri najvyšších teplotách. Prinášajú vašej plynovej varnej platni vynikajúcu stabilitu, odolnosť a vizuálny efekt.

BigSurface

Rozšírená plocha na varenie (až o 20%) a väčšie vzdialenosti medzi horákmi ponúkajú dostatok priestoru pre všetky veľkosti panvíc a hrncov. Elegantný a plochý dizajn umožňuje bezproblémové, ľahké posúvanie a používanie aj veľmi veľkých hrncov, s dokonalou stabilitou pre všetky vaše dobrodružstvá.

Wok horák

Nový wok horák so špeciálnym tvarom plynovej korunky nasmeruje plameň priamo na wok a umožňuje ešte výkonnejšie varenie s výkonom až 4,0 kW. Ázijská kuchyňa, zelenina a iné jedlá neboli nikdy tak chrumkavé a chutné v tak krátky čas.

Jednoručné zapaľovanie

Jednoručné zapaľovanie horáka prináša dodatočné pohodlie a jednoduché ovládanie vašej plynovej varnej platne. Ak chcete aktivovať plynový horák, stačí stlačiť gombík nadol a otočiť ho na požadovanú úroveň jednou rukou, zatiaľ čo druhá ruka je voľná. Rýchle, jednoduché a efektívne.

Variácie možností

Pre rôzny vkus a potreby máme nové plynové varné platne k dispozícii v rôznych rozmeroch, farbách a materiálových prevedeniach, vrátane nehrdzavejúcej ocele, kovového a tvrdeného skla. Nové plynové varné platne majú tiež vylepšené materiály, ktoré sú odolnejšie proti poškriabaniu, ľahšie sa čistia a majú dlhú životnosť.

Technická špecifikácia:

  • Plynová varná platňa - tvrdené sklo
  • 4 plynové horáky s poistkami GasStop
  • Integrované zapaľovanie plynových horákov
  • Liatinové varné mriežky ProGrids
  • Dvojitý WOK horák 4,05 kW (GTW641W)
  • Zmenšovacia mriežka pre malé hrnce
  • Horáky s vysokou účinnosťou
  • Pribalené trysky na PB

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info