Panel používateľa

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje Essential RKI4182E1

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje Essential RKI4182E1

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje Essential RKI4182E1 vás poteší mnohými vychytávkami ako napr. CrispZone s HumidityControl, hlboká polica na fľaše vo dverách, XXL SpaceBox či LED osvetlenie.

459 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Gorenje

CrispZone s HumidityControl

CrispZone je jedna z najpriestornejších košov na ovocie a zeleninu na trhu. Nízka teplota a možnosť úpravy vlhkosti rozširujú čerstvosť vášho produktu.

Držiak na fľaše

V chladničkách Gorenje nezaberajú fľaše priestor v priehradkách vo dverách ani na sklenených poličkách, ktorý sa môže prakticky využiť na iné veci; držiak určený na fľaše umožňuje optimálne využitie úložného priestoru.

Hlboká polica na fľaše vo dverách

Dvere chladničky ponúkajú veľa úložného priestoru aj pre tie najvyššie sklenené alebo plastové flaše. Špeciálne držiaky sa postarajú, aby fľaše pri otváraní a zatváraní dverí vždy zostali na svojom mieste a zabraňujú tak ich vypadnutiu alebo poškodeniu.


XXL SpaceBox

Táto zásuvka v mraziacej časti je najväčšia v spotrebiči a je ideálna pre uskladnenie objemných potravín, ako sú napríklad veľké kusy mäsa, zabíjačkové výrobky alebo dokonca torty či koláče.

LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia, než u konvenčných žiaroviek, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.

A++

Všetky chladničky s mrazničkou Gorenje sú vysoko energeticky účinné. Vynikajúca tepelná izolácia a tesnenie dverí, invertorový kompresor a elektronické alebo mechanické ovládanie účinne znižujú spotrebu energie. Chladničky s energetickou účinnosťou A ++ využívajú približne o 40% menej energie než mrazničky v triede A.

FrostLess

Vylepšená izolácia účinne znižuje hromadenie námrazy na potravinách a tvorbe ľadu v interiéri spotrebiča. To znamená menej únavného odmrazovanie a nižší účet za elektrinu.

HiddenSpace

HiddenSpace priehradka poskytuje navyše skrytý úložný priestor, pre plechovky alebo podobné predmety, umiestnený zo spodnej časti zásuvky CrispZone.

Multi-variabilné police

Tieto robustné sklenené police možno veľmi jednoducho výškovo nastaviť alebo vybrať, čo vám umožňuje úplnú slobodu prispôsobenia interiéru chladničky podľa vašich špecifických potrieb. Tieto police z tvrdeného skla sú vysoko odolné a bezpečné, takže unesú aj väčšie množstvo potravín.

 

Technická špecifikácia:

  • Pravé/ľavé otváranie dverí
  • Netto objem 189/71 l
  • FrostLess technológia pre menšiu tvorbu námrazy v mrazničke
  • Úsporný režim EcoMode
  • HiddenSpace - skrytý úložný priestor umiestnený zo spodnej časti zásuvky CrispZone
  • LED osvetlenie, držiak na fľaše
  • Zeleninová zásuvka CrispZone s auto reguláciou vlhkosti HumidityControl
  • SpaceBox XXL mraziaca zásuvka
  • Ročná spotreba energie 215 kWh

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info