Panel používateľa

Indukčná varná platňa Gorenje IT646ORAB čierna

Indukčná varná platňa Gorenje IT646ORAB čierna

Indukčná varná platňa Gorenje s AreaFlex a funkciami AutoDetecta PowerBoost. Varná platňa po zapnutí automaticky zaznamenáva polohu hrncov a automaticky aktivuje len tú varnú zónu, samostatnú alebo premostenú, pod ktorou sa nádoba nachádza.

539 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Gorenje

AreaFlex prepojenie varných zón

Dve zvislé varné zóny je možné prepojiť do jednej veľkej varnej zóny. Umožňuje rovnomerne uvariť alebo grilovať jedlo vo väčších hrncoch a panviciach.

Funkcia AutoDetect

Okamžite deteguje polohu nádoby na varenie
Varná platňa po zapnutí automaticky zaznamenáva polohu hrncov a automaticky aktivuje len tú varnú zónu, samostatnú alebo premostenú, pod ktorou sa nádoba nachádza. Aktivácia sa spustí do 10 sekúnd od zapnutia, prípadne môžete funkciu aktivovať manuálne.

Funkcia PowerBoost

Funkcia PowerBoost zvyšuje intenzitu ohrievania, čo skráti čas potrebný na ohrev.

Zabudovanie do roviny

Ďalším bonusom je určite inštalácia varnej platne so zbrúsenými hranami do roviny, čím získate hladký prechod medzi varnou platňou a pracovnou doskou. Plocha sa tak ľahšie udržiava a prináša moderný, štýlový vzhľad do vašej kuchyne.

Funkcia Recall

Táto funkcia sa vám zíde vtedy, keď nechtiac vypnete varnú platňu. Máte päť sekúnd na to, aby ste obnovili naposledy použité nastavenia varnej platne, čo sa vám zíde najmä vtedy, keď varíte viac ako len jedno jedlo. Päť sekúnd potom, ako ste nechtiac varnú platňu vypli, ju znova zapnite a do piatich sekúnd stlačte tlačidlo funkcie StopGo.

Kuchynská minútka EggTimer

Navrhnutá, aby pomáhala odpočítavať čas pri príprave vajíčok, čaju, rezancov a iných jedál. Táto funkcia nie je napojená na varné zóny, ale pracuje nezávisle od nich. Nastavte požadovaný čas a keď čas vyprší, upozorní vás na to špeciálny zvuk. Už žiadne rozvarené cestoviny, nechcené vajíčka uvarené natvrdo či nezaliate čajové vrecúško v hrnčeku.

Personalizácia

Niektoré nastavenia je možné prispôsobiť podľa vašich preferencií. Môžete nastaviť dĺžku a hlasitosť zvuku. Teraz môže byť vaša kuchyňa naladená podľa vášho štýlu, či už máte radi hluk a rozruch alebo uprednostňujete ticho a pokoj.

Technologická špecifikácia:

AreaFlex prepojenie varných zón
Powerboost funkcia - extra výkon varnej zóny
Dotykové ovládanie pohybom prstu
Funkcia BoilControl - automatický rýchly ohrev
Funkcia StopGo - dočasné prerušenie varenia bez straty nastavení
Funkcia StayWarm- udržiavanie teploty 70 °C
Funkcia SoftMelt - jemné roztápanie 40 °C
Funkcia Recall - pamäťová funkcia pre obnovenie nastavení
Funkcia časovač s automatickým vypnutím
Funkcia EggTimer - kuchynská minútka
Funkcia Delete - vypnutie všetkých nastavení jedným stlačením tlačidla
Detská zámka
Príkon: 7400 W, napojenie na: 380 V

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info