Panel používateľa

AEG Zabudovateĺná kombinovaná chladnička s mrazničkou dole RCB646E3MB

AEG Zabudovateĺná kombinovaná chladnička s mrazničkou dole RCB646E3MB

Darček zadarmo

Darček: Cashback 100 EUR

Cashback 100 EUR

Chladnička MultiSpace poskytuje väčšiu kapacitu ako štandardné prevedenia začlenením dodatočného ukladacieho priestoru do hornej časti spotrebiča. A s nastaviteľným interiérom je táto chladnička praktický spoločník do kuchyne.

889 € s DPH

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: AEG

ĎALŠIA ÚROVEŇ KAPACITY CHLADNIČKY – MULTISPACE

Inovatívna MultiSpace chladnička s mrazničkou poskytuje viac skladovacej kapacity vďaka extra výške. S nadštandardnou výškou využíva všetok priestor v hornej časti. Inteligentné priestorové riešenia a upraviteľný interiér ponúkajú viac spôsobov na uskladnenie surovín.

TWINTECH® S TECHNOLÓGIOU NOFROST. ZABRÁNI VYSCHNUTIU POTRAVÍN

Chladnička s mrazničkou so systémom TwinTech® NoFrost chráni príchute v každej surovine. Táto pokročilá technológia je dokonalejšia ako bežné technológie úplne bez námrazy a kombinuje dva chladiace systémy pre chladničku a mrazničku. Mraznička je bez námrazy. V chladničke sa udržiava optimálna vlhkosť, čo má za následok o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín a suroviny zostávajú šťavnaté.

STABILNÉ TEPLOTY, S TECHNOLÓGIOU MULTIFLOW

MultiFlow chráni kvalitu potravín zachovaním stabilnej teploty a vlhkosti v celej chladničke. Množstvo vzduchových kanálikov umožňuje aktívnu cirkuláciu studeného vzduchu, ktorý sa dostane do každého kúta.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info