Panel používateľa

Electrolux LRS1DF39X Chladnička

Electrolux LRS1DF39X Chladnička

Technológia DynamicAir generuje prúdenie vzduchu, ktoré cirkuluje studený vzduch v chladničke, zaisťuje rovnomernú teplotu vo všetkých bodoch a zabraňuje vysušeniu prísad a strate chuti.

469 € s DPH

552 € s DPH Zľava 83 €

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Info v obchode

Výrobca: Electrolux

Dostatok priestoru na nakupovanie s OptiSpace

Veľká chladnička s dostatočným priestorom na uskladnenie potravín, medzi policami aj nad nimi. Ak je však potrebných ešte viac miesta, zásuvku na zeleninu, chladiarenský sklad a mraziaci priestor je možné podľa potreby ľahko oddeliť a vybrať.

Univerzálny držiak na fľašu

Vďaka univerzálnemu držiaku na fľašu udržuje nápoje chladné. Mriežka pojme tri 1,5L fľaše alebo šesť plechoviek a ľahko sa pripevní na dno sklenenej police. Toto riešenie šetriace miesto ponúka ľahký prístup k studeným nápojom.

Praktické police s bezpečnostným sklom

Robustné police vo vnútri chladničky sú vyrobené z bezpečnostného skla známeho svojou pevnosťou. A v prípade náhodného rozliatia sa povrch skla ľahko čistí vlhkou handričkou.

Viac priestoru pre praktické skladovanie potravín

Dlhšie a objemnejšie výrobky je možné ľahko uložiť do zásuvky na zeleninu. Nakupujte s istotou už teraz, keď máte dostatok priestoru na pohodlné uloženie objemných vecí v chladničke.

Technická špecifikácia:

  • Výška_CM: 186
  • Výška balenia (mm): 1900
  • Šírka balenia (mm): 635
  • Hĺbka balenia (mm): 700
  • Spotreba energie (kWh / rok): 148
  • Čistá kapacita chladiaceho priestoru: 388

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info