Panel používateľa

Electrolux LNT7ME46X2 Medium Bottom Freezer série 800 FLEX NoFrost

Electrolux LNT7ME46X2 Medium Bottom Freezer série 800 FLEX NoFrost

Predstavujeme hrdinu neprekonateľného priestoru. Chladnička s mrazničkou MultiSpace ponúka viac priestoru než štandardné modely a inteligentné riešenia uskladnenia, ktoré poskytujú flexibilný spôsob zachovania čerstvosti surovín, takže budete mať vždy miesto pre vaše potraviny.

889 € s DPH

1046 € s DPH Zľava 157 €

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Info v obchode

Výrobca: Electrolux

Bezkonkurenčná flexibilita uskladnenia s MultiSpace

Chladnička MultiSpace je vyššia než chladničky so štandardným dizajnom, čím vám poskytuje viac miesta na uskladnenie surovín. Rozmanité riešenia uskladnenia vám umožňujú prispôsobiť priestor tak, aby vyhovoval vašim potrebám zvýšenej flexibility a usporiadaniu potravín v chladničke.

Intenzívna chuť chránená technológiou TwinTech® No Frost

Inteligentný systém chladenia TwinTech® No Frost zabraňuje tvorbe námrazy a zároveň udržiava v chladničke správnu vlhkosť, čím znižuje stratu hmotnosti potravín až o 60 %. Aby potraviny zostali dlho čerstvé a svieže.

Vždy maximálna chuť vďaka MultiFlow

Technológia MultiFlow udržiava vo vnútri chladničky stabilnú teplotu a bráni vysychaniu potravín a ingrediencií, čím zabezpečuje optimálne skladovanie potravín. Vytvorí prostredie, v ktorom zostanú potraviny svieže a chutné až do ďalšieho nákupu.

Štýlové a elegantné ploché dvierka

Špičkový dizajn tejto chladničky perfektne zapadne do modernej kuchyne. Vďaka jednoduchým líniám a plochému tvaru sa skvele dopĺňa s ostatnými kuchynskými spotrebičmi a pracovnými plochami. Zapustené, skryté rukoväte v dolnej časti dvierok dotvárajú elegantný vzhľad.

Technická špecifikácia:

  • Inštalácia: Voľne stojaci spotrebič
  • Rozmery VxŠxH (mm): 1920x700x712
  • Energetická trieda: A++
  • Ročná spotreba energie (kWh): 321
  • Ovládanie: Elektronické dotykové
  • Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 309/128
  • Hrubý objem chladničky/mrazničky (l): 331/155

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info