Panel používateľa

AEG RMB954F9VX Viacdverová chladnička CUSTOMFLEX

AEG RMB954F9VX Viacdverová chladnička CUSTOMFLEX

Chladnička MultiSwitch má špeciálny priečinok, ktorého teplotu môžete nezávisle nastaviť v rozsahu od -18 °C do 7 °C. Či už suroviny vyžadujú chladenie alebo zmrazenie, priečinok je dostatočne flexibilný, aby ich uchoval v ideálnych podmienkach.

1649 € s DPH

1940 € s DPH Zľava 291 €

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Info v obchode

Výrobca: AEG

VŽDY POD KONTROLOU. S APLIKÁCIOU MY AEG KITCHEN

Spravujte svoju chladničku pomocou telefónu s aplikáciou My AEG Kitchen. Získajte úplný prehľad o výkone svojej chladničky. Od upozornenia na otvorené dvierka až po tipy na údržbu na zachovanie maximálneho výkonu chladničky.

PRISPÔSOBITEĽNÁ PRE KAŽDÚ CHUŤ, SO SYSTÉMOM CUSTOMFLEX®

Mať všetky čerstvé prísady po ruke je kľúčom k vytvoreniu čerstvých a chutných pokrmov. So systémom CustomFlex® môžete usporiadať obsah chladničky presne podľa vašich predstáv. Rýchlo a jednoducho popremiestňujte nádoby, aby ste maximalizovali skladovací priestor. Chladnička, ktorá sa prispôsobí podľa vašej chuti.

OCHRANA POTRAVÍN S TECHNOLÓGIOU TWINTECH® NO FROST

Chladnička s mrazničkou TwinTech® No Frost chráni kvalitu potravín. Inteligentná technológia s dvomi nezávislými chladiacimi systémami. V mrazničke sa netvorí námraza a v chladničke je zároveň udržiavaná ideálna vlhkosť, čo bráni vysychaniu. O 60 % menej straty hmotnosti vašich potravín.

POKROČILÝ SPÔSOB ZACHOVANIA ŽIVÍN. S ULTRAFRESH+

Zachovajte živiny, chuť a farbu čerstvých surovín s UltraFresh+. Utesnená zásuvka na zeleninu s aktívnou membránou udržiava optimálnu vlhkosť a eliminuje nadmernú kondenzáciu. Špeciálny filter zabraňuje rýchlej oxidácii. Zelenina so žiarivými farbami je až o 40 % lepšie uchovaná. Zelenina zostáva plná živín.

Technická špecifikácia:

  • Inštalácia: Voľne stojaci spotrebič
  • Rozmery VxŠxH (mm): 1782x913x746
  • Energetická trieda: A+
  • Ročná spotreba energie (kWh): 448
  • Ovládanie: Elektronické dotykové
  • Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 363/178
  • Hrubý objem chladničky/mrazničky (l): 413/268

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info