Panel používateľa

Americká chladnička CONCEPT LA8383ds

Americká chladnička CONCEPT LA8383ds

Americká štvordverová chladnička v energetickej triede A+ a tmavom nerezovom prevedení s celkovým objemom 417 l.

899 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Concept

Chladnička vás na prvý dojem zaujme svojím dizajnom a univerzálnymi rozmermi, vďaka ktorým sa hodí do každej kuchyne. Ďalej sa môže chváliť šikovným technologickým vybavením, ktoré vám uľahčí skladovanie potravín. Iste oceníte funkcie rýchleho chladenia a zmrazenia potravín či možnosti prepnúť chladničku do úsporného režimu počas vašej dlhodobej neprítomnosti doma.

Spotrebič disponuje veľkým vnútorným objemom 417 l, na všetky vaše potraviny tak budete mať dostatočne veľký priestor. Chladnička patrí do energetickej triedy A+, jej prevádzka je ekonomická, a zároveň aj šetrná k životnému prostrediu. Hlučnosť dosahuje iba 42 dB, o jej prevádzke tak nebudete vôbec vedieť.

Inteligentné otváranie dverí

Chladnička disponuje inteligentne vymysleným spôsobom otvárania dverí, vďaka ktorému ju môžete umiestniť aj do úzkych priestorov alebo blízko múru. Dvere nevystupujú do priestoru a pre plnohodnotné vysunutie zásuviek chladničky i mrazničky ich stačí otvoriť iba do pravého uhla.

Fresh zóna

Spotrebič je v spodnej časti vybavený Fresh zónou, ktorá sa vyznačuje nižšou teplotou a optimálnou vlhkosťou, ktorá je riadená vlhkostným ochranným filmom a špeciálnym tesnením. Vďaka tomu dochádza až k dvojnásobnému predĺženiu skladovacej doby a až trojnásobnému predĺženiu čerstvosti uložených potravín.

Invertorový kompresor

Hlavnou výhodou invertorového kompresora je jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmiere chladenia. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu než bežné kompresory.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info