Panel používateľa

Electrolux KNT2LF18S Vstavaná chladnička s mrazničkou

Electrolux KNT2LF18S Vstavaná chladnička s mrazničkou

Darček zadarmo

Darček: Darček Cashback 40€

Darček Cashback 40€

Vstavaná kombinovaná chladnička Electrolux KNT2LF18S s mrazničkou dole je zaradená do energetickej triedy A+. Chladnička vo vrchnej časti má objem 195 litrov. Je vybavená 4 policami, dvoma boxmi a 4 poličkami vo dverách.

459 € s DPH

540 € s DPH Zľava 81 €

quatro kalkulačka

EAN:

Dostupnosť: Info v obchode

Výrobca: Electrolux

JARNÁ CASHBACK KAMPAŇ

Vrátime vám až 630 EUR

Spotrebiče Electrolux pristanú každej kuchyni. Spoľahnite sa na chytré funkcie, ktoré sa vždy postarajú o perfektný výsledok, a nechajte sa viesť úspornými programami na mieru.

Zaregistrujte svoj nákup do 14 dní na https://cashback.moj-electrolux.sk/.

Za jednotlivé modely môžete získať až 120 EUR späť.
Do 30 dní po schválení registrácie vám poukážeme príslušnú čiastku na bankový účet.

Akcia platí od 20. 4. do 30. 6. 2021 a vzťahuje sa len na vybrané modely.

 

Vstavaná kombinovaná chladnička je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+. Objem chladiacej časti je 195 litrov. Na osvetlenie vnútorného priestoru využíva úsporné LED svetlo. Potraviny uložíte na sklenené poličky a do dvoch boxov. Úložný priestor nájdete aj na dvierkach, kde sú štyri plastové police s miestom pre vajíčka a nápoje.

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti chladničky Electrolux KNT2LF18S je 72 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú dve sklenené poličky plnej šírky a tri zásuvky plnej šírky, ktoré sú vyrobené z priehľadného plastu. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. Využíva funkciu rýchleho zmrazenia, ktorá zmrazí potraviny oveľa rýchlejšie a zachová ich vôňu aj vitamíny.

Technológia ColdSense

Chladnička využíva technológiu ColdSense, ktorá dokáže vďaka snímačom chladu rýchlo reagovať na zmenu teploty. Pri zistení zmeny teploty chladnička upraví teplotu na optimálnu teplotu až o 40% rýchlejšie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info