Panel používateľa

Haier HFF-750CGBJ + 5 ROČNÁ ZÁRUKA ZDARMA + 12 ROKOV ZÁRUKA NA KOMPRESOR

Haier HFF-750CGBJ + 5 ROČNÁ ZÁRUKA ZDARMA + 12 ROKOV ZÁRUKA NA KOMPRESOR

Voľne stojaca americká chladnička s mrazničkou Haier HFF-750CGBJ vám ponúka exkluzívnu vnútornú kapacitu 420 l. Na prvý pohľad vás osloví jej čistý čierny dizajn, vďaka ktorému sa hodí do všetkých domácností.

3699 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 6901018075247

Dostupnosť: Skladom do 5 dní
Doručíme dňa: 22.4.2021

Výrobca: Haier

5 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA
Pre uplatnenie 5 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na http://www.registracia-zaruka.sk

12 ROKOV ZÁRUKA NA KOMPRESOR
Pre uplatnenie 12 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na http://www.registracia-zaruka.sk

Kolekcia vín k nákupu ako darček

Pre získanie darčeku je nutná registrácia výrobku do 14 dní na www.bonushaier.sk

Voľne stojaca americká chladnička s mrazničkou, výška 190,8 cm, objem 420 l, objem chladiacej časti 255 l, objem mraziacej časti 165 l, energetická trieda A++, Total No Frost, LED diódy Daylight, zásuvka My Zone, technológia ABT®, invertorový kompresor, funkcia Rýchle mrazenie, digitálny dotykový displej.
Vlastné nastavenie teploty
My Zone je nezávislá zásuvka, v ktorej je možné manuálne nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti na potrebách potravín, ktoré do nej chcete uložiť. Ľahko a rýchlo prepnete medzi rôznymi teplotami v rozmedzí od -3 °C do +5 °C, rozhodnite sa podľa potreby.

Moderná technológia chladenia
Spotrebič disponuje pokročilou technológiou patentovaného systému prirodzeného prúdenia vzduchu. Prostredníctvom senzora teploty a vlhkosti spolupracuje ventilátor a kompresor tak, aby bola zaručená dokonalá úroveň vlhkosti medzi 50 % a 70 %.

Invertorový kompresor

Špičková konštrukcia chladničky s invertorovým kompresorom zaisťuje tichý chod s úrovňou hlučnosti iba 39 dB a zachovanie rovnakého výkonu aj energetickej triedy. Na vysoko kvalitný kompresor získate 12 rokov záruku. Pre jej získanie je nutné sa registrovať.

Žiadne baktérie vnútri chladničky
Exkluzívna technológia ABT® zabraňuje tvorbe 99,9 % baktérií v chladničke. Systém ABT® využíva UV svetlo na odstránenie baktérií z prúdu vzduchu v chladničke. Vzduch bez baktérií výrazne znižuje krížovú kontamináciu medzi priestormi. Chute vášho jedla sú tak lepšie udržiavané a zároveň sa udržuje aj vysoký hygienický štandard.

Funkcia Rýchle mrazenie
Čerstvé potraviny si uchovajú svoje najlepšie nutričné ??hodnoty, pokiaľ sú zmrazené čo najrýchlejšie. Funkcia Rýchle mrazenie zrýchľuje zmrazenie čerstvých potravín a využijete ju pre zachovanie ich najlepšej kvality.

Už žiadna námraza
Inovatívna technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy na stenách chladničky aj mrazničky, zaisťuje optimálne prúdenie vzduchu pre zdravé a bezpečné skladovanie vašich potravín a efektívne znižuje energetickú spotrebu. Teraz môžete na ručné odmrazovanie chladničky či mrazničky zabudnúť.

Beznámrazový systém: NoFrost
Energetická trieda: A++

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info