Panel používateľa

Haier HB17FPAAA + 5 rokov záruka + 12 rokov záruka na kompresor + Kolekcia vín v hodnote 120,- €

Haier HB17FPAAA + 5 rokov záruka + 12 rokov záruka na kompresor + Kolekcia vín v hodnote 120,- €

Francúzske dvere, Technológia Total No Frost, Daylight, Energetická trieda A+, Ľahko prístupné zásuvky.

899 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 6901018074547

Dostupnosť: Skladom do 5 dní
Doručíme dňa: 22.4.2021

Výrobca: Haier

5 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA
Pre uplatnenie 5 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na http://www.registracia-zaruka.sk


12 ROKOV ZÁRUKA NA KOMPRESOR
Pre uplatnenie 12 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na http://www.registracia-zaruka.sk

Kolekcia vín k nákupu ako darček
Pre získanie darčeku je nutná registrácia výrobku do 14 dní na www.bonushaier.sk

Elegantné francúzske dvere nielen dodávajú vašej lednicipunc luxusu - vyššej triedy, ale vďaka ergonomickému čtyřdveřovému dizajnu tiež zaisťuje ľahký prístup.


Technológia Total No Frost chytro zabraňuje tvorbe námrazy v chladničke, špeciálne vybavenie "Fresher Shield" zabraňuje počas nepretržitého procesu automatického odmrazovania vniknutie teplého vzduchu do mrazničky. Chráni tak zmrazené potraviny a zabraňuje zbytočným stratám energie. 

LED systém Daylight spoločnosti Haier osvetľuje obsah vašej chladničky, takže vždy vidíte každý roh každej police, spredu dozadu.

Chladnička s energetickou triedou A + spotrebuje až o 23,6% menej energie oproti chladničku s energetickým hodnotením A.

alší z inovácií z '' think-out-the-cold-box '' sú ľahko prístupné zásuvky mrazničiek. Rýchlo a ľahko sa dostanete k mrazeným potravinám vďaka ich ergonomickej konštrukcii, ktorá zároveň zabraňuje úniku studeného vzduchu. Bežné plytvanie energiou tak zníži až o 60%.

MyZone je výsledkom odhodlania spoločnosti Haier nepretržite sa zlepšovať, neustále inovovať a vždy prekonávať očakávania svojich zákazníkov. Umožňuje vám rýchlo a ľahko nastaviť teplotu v priehradke podľa vašich aktuálnych potrieb na uskladnenie. Jednoduchým dotykom vyberte teplotu podľa vlastných požiadaviek.

Špičková technológia kompresorov chladničiek značky Haier prináša výrazné zníženie vibrácií. Chladnička je vo výsledku menej hlučná a zároveň dosahuje vynikajúcu energetickú účinnosť a ultrarýchleho chladenie.

Certifikát CE
Kat. Rež. 94/2 / CE
Chladničky/mrazničky s ****
Chladič - čerstvé zóna
Kondenzátor - Vnútorný
Proces odmrazovanie - mraznička - Automatické No Frost
Proces odmrazovanie - chladnička - Automatické
Tesnenie
Stĺpec Multiflow
Typ zástrčky - Schuko
Frekvencia (Hz) 50
Počet kompresorov 1
Prúd (A) 2
Napätie (V)
220-240

Beznámrazový systém: NoFrost
Energetická trieda: A+

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info