Panel používateľa

Liebherr ICBb 5152 Prime vstavaná kombinovaná chladnička s BioFresh a SmartFrost

Liebherr ICBb 5152 Prime vstavaná kombinovaná chladnička s BioFresh a SmartFrost

Darček zadarmo

Darček: Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Chrumkavý šalát alebo jahody: Najcitlivejšie potraviny si zaslúžia špeciálne miesto, aby zostali dlhšie čerstvé: priečinky BioFresh. V „BioFresh s priečinkom na ovocie a zeleninu" panuje teplota blízko 0 °C. V kombinácii s vlhkosťou vzduchu, ktorá v ňom nepretržite panuje vďaka hermetickému uzavretiu, sa nebalené ovocie a zelenina cítia obzvlášť dobre. Nemusíte nič nastavovať.

2199 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 4016803044598

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Liebherr

SoftSystem

Od raňajok až po polnočnej desiatu - existuje veľa dôvodov pre otvorenie a zatvorenie chladničky. A s vaším spotrebičom Liebherr je to naozaj zábava: Vďaka SoftSystému sa dvierka chladničky jemne tlmene a bezpečne, rovnako ako príjemne ľahko a ticho zatvárajú. Fľaše uložené vo vnútorných dverách zostávajú bezpečne stáť - nič nedrnčí ani sa nehýbe.

Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox

Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.

Priehradka na mäso a mliečne výrobky

Chceli by ste, aby delikátne teľacie filé alebo čerstvé mlieko zostalo čerstvé čo najdlhšie? O to sa postarajú priehradky BioFresh: V priehradke na mäso a mliečne výrobky sa teplota blíži 0 ° C - ideálne podmienky na skladovanie i tých najcitlivejších potravín. A to najlepšie: Všetko je z výroby perfektne nastavené na okamžité použitie - pre dlhšie čerstvosť.

LightTower

Optimálne osvetlený vnútorný priestor vás poteší: Svetlá LightTower ukáže potraviny v tom najlepšom svetle a sú umiestnené tak, aby osvetlila vždy celú plochu vašej plnej chladničky. Keďže sú svetlá LightTower integrovaná do bočných stien, zostane navyše dostatok priestoru pre vaše potraviny.

Technická špecifikácia

  • Energetická trieda E
  • Spotreba energie za 24 h 0,317 kWh / 24 h
  • Spotreba energie za rok 116,40 kWh/a
  • Klimatická trieda SN-T
  • Úroveň hluku 33 dB
  • Trieda emisií hluku B
  • Napätie 220-240 V ~
  • Frekvencia 50-60 Hz
  • Príkon 1,2 A

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info