Panel používateľa

Liebherr SICNd 5153 Prime vstavaná kombinovaná chladnička s EasyFresh a NoFrost

Liebherr SICNd 5153 Prime vstavaná kombinovaná chladnička s EasyFresh a NoFrost

Darček zadarmo

Darček: Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Záruka 5 rokov + 10 rokov na kompresor

Keď otvoríte mrazničku, chcete vidieť zmrazené potraviny - ale rozhodne nie ľad alebo námrazu. NoFrost chráni mraziaci priestor pred nechcenú námrazou, ktorá spotrebováva veľa drahé energie. NoFrost znamená: Už žiadne prácne a časovo náročné rozmrazovanie mrazničky, viac času na iné veci - a navyše úspora peňazí.

1999 € s DPH

quatro kalkulačka

EAN: 4016803042853

Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Výrobca: Liebherr

EasyFresh

Naše priehradka EasyFresh zaručuje vo vašej domácnosti čerstvosť ako na trhu. Či už nebalené ovocie, zelenina alebo plodiny: všetko je tu optimálne uložené. Vďaka tesnému uzáveru zvyšujú potraviny vlhkosť vzduchu v priehradke. Potraviny tak zostanú dlho čerstvé.

DuoCooling

DuoCooling vďaka dvom úplne oddeleným chladiacim okruhom zabezpečuje, že nedochádza k žiadnej výmene vzduchu medzi chladiacom a mraziacom oddielom. Potraviny sa tak nevysušujú, ani sa neprenáša žiadny zápach. A to znamená: menej vyhadzovať, menej nakupovať, ale viac ušetriť a užívať si.

LightTower

Optimálne osvetlený vnútorný priestor vás poteší: Svetlá LightTower ukáže potraviny v tom najlepšom svetle a sú umiestnené tak, aby osvetlila vždy celú plochu vašej plnej chladničky. Keďže sú svetlá LightTower integrovaná do bočných stien, zostane navyše dostatok priestoru pre vaše potraviny.

Osvetlenie pre príjemnú atmosféru

Svetlo vytvára špeciálnu dizajnové akcenty - aj vo vašej chladničke: pomocou nášho osvetlenie pre príjemnú atmosféru. Obvodové osvetlenie vytvára v interiéri jedinečnej akcenty. A spoločne so zadnou stenou v dizajne SmartSteel a vysoko lesklým čiernym ventilátorom vytvára prostredie s jedinečnou atmosférou.

Technická špecifikácia

  • Energetická trieda D
  • Spotreba energie za 24 h 0,495 kWh / 24 h
  • Spotreba energie za rok 181,40 kWh/a
  • Klimatická trieda SN-T
  • Úroveň hluku 34 dB
  • Trieda emisií hluku B
  • Napätie 220-240 V ~
  • Frekvencia 50-60 Hz
  • Príkon 1,2 A

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info