Asko CD4634B Odsávač pár

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Kapacita výparov

Naše vysokoúčinné motory odstraňujú až 99,7 % výparov počas varenia v porovnaní s medzinárodným štandardom. Veľká kapacita na odstránenie výparov bude pre vás znamenať vždy príjemné ovzdušie vo vašej kuchyni, bez strachu z nežiadúcich pachov.

Nízka hladina hluku

Všetky naše odsávače pár sa vyznačujú nízkou hladinou hluku, vďaka čomu je varenie oveľa príjemnejšie a to aj v otvorených obývacích priestoroch a malých kuchyniach.

Stmievateľné LED svetlá

Odsávače pár ASKO sú vybavené odolnými a stmievateľnými LED svetlami. Intenzitu svetla si môžete nastaviť tak aby vám vyhovovalo – od jasného pracovného svetla až po jemné a príjemné, večerné svetlo.

Časovač

Použitím funkcie časovača bude odsávač pár pokračovať v činnosti ešte zhruba ďalších päť minút, aby sa docielilo odstránenia všetkých nežiadúcich výparov. Odsávač sa následne automaticky vypne.

Recirkulácia

Použitím režimu recirkulácie sa vzduch prenáša cez uhlíkový filter predtým, ako sa uvoľní späť do kuchyne. Je to skvelá funkcia hlavne pre byty s menšou rozlohou alebo ak chceme udržiavať vo vnútri teplý vzduch.

Konštrukcia a výkon

Plášť výrobku Nerezová oceľ Počet filtrov proti mastnotám 2 Trieda energetickej účinnosti A Motor AC motor pre spoľahlivú prevádzku Filtračný systém Air Logic No Maximálna kapacita 720 m³/h Filter proti mastnotám Nerez

Použitie a flexibilita

Počet rýchlostí 4 Funkcia Boost Áno Počet žiaroviek 2 Osvetlenie/typ LED Časovač Áno

Interakcia a kontrola

Ovládanie Dotykové s displejom Indikátor vyčistenia filtra Áno

Dizajn a integrácia

Umiestnenie motora Integrovaný v odsávači

Technické informácie

Ročná spotreba energie 47.7 kWh Svetelný efekt 2.2 W Príkon 272 W Napätie (V) 220-240 V Frekvencia 50 Hz

Rozmery

Výška 382 mm Šírka 598 mm Hĺbka 385 mm Maximálna výška komína 790 mm Dĺžka pripájacieho kábla 1100 mm Netto hmotnosť 11.5 kg

Logistika

Výška balenia 555 mm Šírka balenia 675 mm Hĺbka balenia 485 mm Brutto hmotnosť 16.1 kg Kód produktu 731484 EAN kód 3838782143045