Asko DFI676GXXL/1

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

8 Steel™ – more steel less plastic

Žiadny iný materiál nevydrží to, čo oceľ. Osem najdôležitejších komponentov umývačky riadu vyrábame z vysokokvalitnej ocele a nie z plastu. Je to umývací kontajner, umývací kôš, ostrekovacie ramená, ostrekovacia trubica, sitá, vonkajšia základňa, nohy a ohrevné teleso.

Turbo Drying™

Metóda sušenia kombinuje Turbo Drying™ spolu s Auto Door Open Drying™, aby sa minimalizoval únik vlhkosti a skrátil sa čas programu. V počiatočnej fáze procesu sušenia sa do komory privádza suchý vzduch z vonkajšieho priestoru, aby sa vylepšil proces kondenzácie. Po určitej chvíli začne ventilátor odvádzať vzduch z priestoru umývačky riadu alebo sa otvoria dvierka, aby sa do vnútra dostalo viac suchého vzduchu a tým je proces ukončený.

XXL

Naše modely XXL a XL majú najvyššiu kapacitu na svete a jedinečný flexibilný systém so štyrmi umývacími regálmi s miestom až na 17 jedálenských súprav – čo zodpovedá takmer 200 kusom riadu.

Aqua Safe

Váhate, či nechať umývačku zapnutú, keď nie ste doma? Aby sme eliminovali riziko vytopenia kuchyne, vyvinuli sme Aqua Safe™. Pokročilý systém zabezpečenia vody, ktorý zahŕňa robustné komponenty, ako je PEX hadica a vaňa z nehrdzavejúcej ocele, bezpečnostné odtokové čerpadlo, senzor Aqua Detect a pohotovostnú ochranu proti vode. Zmienené komponenty spolu s ďalšími pomáhajú zaistiť, aby umývačka riadu nikdy nevytiekla.

Flexiracks

ASKO Flexiracks ™ z robustnej ocele pokryté nylonom sú ľahko nastaviteľné v rôznych výškach podľa toho, aký typ riadu máte.

SELF Clean 

Umývačky riadu ASKO majú program samočistenia, ktorý zaisťuje dôkladné vyčistenie všetkých dôležitých častí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne odporúčaný čistiaci prostriedok a program.

Príborová zásuvka

Horná príborová zásuvka je umiestnená priamo pod vrchnou časťou umývačky riadu. Má svoje vlastné špeciálne ostrekovacie rameno a je ľahko odstrániteľná pre jednoduché nakladanie a vykladanie. Pomocou funkcie Instant Lift ™ môžete ľahko nastaviť výšku príborovej zásuvky.

Status Light™

Inteligentný systém Status Light™ vám napovie všetko, čo potrebujete vedieť o prebiehajúcom programe a čase dokončenia programu. Malé svetlo je umiestnené v pravom dolnom rohu, ktoré vás bude informovať o skutočnom stave programu.

Invertorový motor

Chceme, aby nová umývačka riadu vydržala vo vašej domácnosti dlhé roky. Umývačky riadu ASKO sme preto vybavili invertorovým motorom, ktorý spotrebuje menej energie a je nielen tichší ale aj spoľahlivejší.

Zelený režim

Zelený režim šetrí vodu a energiu znížením teploty a predĺžením umývacieho cyklu. Výsledok je stále rovnako dokonalý ako pri normálnom programe.

Nočný režim

Nočný režim znižuje hladinu hluku o 2 dB vďaka nižšiemu tlaku v ostrekovacom ramene. Je to perfektný program, ktorý sa môže používať aj v menších bytoch, bez toho aby došlo k narušeniu spánku.

Aqua Level ™

Senzor Aqua Level ™ zaisťuje optimalizovanú hladinu vody. Napríklad, ak sa vo vnútri umývačky prevráti plastová miska, ktorá je naplnená vodou, senzor automaticky pridá do procesu vodu navyše, aby dosiahol prvotriedneho výsledku čistenia.

Zone Cutlery™

Power Zone Cutlery™ je špeciálna zóna pre postrek určený pre kôš na príbory, vďaka ktorej budú vaše príbory nablýskané. Podobná tryska exituje aj pre kôš určený na nože.

Anti Siphon

Naše plne integrované umývačky riadu sú zabezpečené riešením anti-sifón, ktorý bezpečne udrží vodu vo vnútri spotrebiča. To je obzvlášť dôležité, ak je umývačka riadu umiestnená nad úrovňou podlahy.

JetSpray

Naše tryska JetSpray™ je určená pre vysoké a úzke predmety, ako sú dojčenské fľaše, vázy a je ľahko kombinovaná so špeciálnym držiakom, ktorý zabezpečuje dokonalý výsledok čistenia.

Wide Spray 

WideSpray™ vytvára vysokotlakový ostrek v kombinácii so širokou striekacou tryskou. Hrnce a panvice sú dokonale čisté a vy tak ušetríte veľa času ich ručným drhnutím.

Konštrukcia a výkon

8 Steel ™ – dôležité časti umývačky riadu vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Áno Vďaka Super Cleaning System ™ nie je potrebné riad oplachovať Áno Automatický zmäkčovač vody pre lepší umývací výkon Áno Umývacie ramená 3 ks Počet zón postreku 9 Čistiace systémy Jet Spray ™ – extra sila pre umývanie riadu pre vázy, fľaše a dojčenské fľaše Wide Spray ™ – extra sila umývania riadu pre hrnce a panvice Twin Tubes ™ – oddelená striekacia zóna pre stredný kôš Cutlery Spray ™ – extra výkon umývania pre kôš na príbory Vďaka Super Cleaning System ™ nie je potrebné riad oplachovať Aqua Level ™ senzor – senzor úrovne hladiny vody Sensi Clean ™ senzor – senzor úrovne znečistenia Ostrekovacie ramená z nerezovej ocele

Použitie a flexibilita

Kapacita jedálenských súprav 17 ks Počet košov 4 Horná zásuvka Jednoduché nastavenie výšky So stojanom na nože a riad S teleskopickými pojazdami So stojanom na misy a šálky Rukoväť Odnímateľné Typ horného koša Exclusive – drôtený kôš z ocele, všetky držiaky tanierov sklopné, deliteľné/sklopné držiaky vínových pohárov, Light Lock ™ fixácia ľahkých predmetov Výškovo nastaviteľný horný kôš Áno Horný kôš Dokonalá ergonómia s ľahko posuvnými teleskopickými lištami Úzka mriežka koša uľahčuje vkladanie a zabraňuje prepadnutiu drobných predmetov Light Lock ™ fixácia ľahkých predmetov Ochrana porcelánu – zaisťuje bezpečné otáčanie horného ostrekovacieho ramena Rukoväť Extra široký stojan na nože Rukoväť s logom ASKO Dva sklopné držiaky na sklo Skladacie držiaky vínových pohárov – vpravo Deliteľné/sklápacie držiaky vínových pohárov – vľavo Stredný kôš Dokonalá ergonómia s ľahko posuvnými teleskopickými lištami Odnímateľný stojan na misky, šálky a poháre Odnímateľný stojan na veľký riad Prípojka prostredného koše opatrená spätným ventilom Rukoväť Typ spodného koša Exclusive Spodný kôš Skladací/deliteľný zadný rad držiakov Držiak váz/fľiaš pre umývanie váz, fliaš, detských fliaš Skladací/deliteľný predný rad držiakov Kôš na príbory Rukoväť Malá vzdialenosť medzi vláknami koša – uľahčuje vkladanie a zabraňuje prepadnutiu drobných predmetov Rukoväť s logom ASKO Automatický dávkovací systém Nie Vnútorné LED osvetlenie Áno, 4 LED svetlá

Interakcia a kontrola

Možné ovládanie cez Wi-Fi Nie Typ displeja LCD displej Status Light ™ – Vizuálna indikácia priebehu umývania riadu Áno Indikácia zostávajúceho času Áno Indikátor konca umývania Indikované zvukom a svetlom

Funkcie, programy a režimy

Programy Opláchnite a podržte program Horná polovica Dolná polovica Univerzálny Hygienické umývanie Pre heated Automatické umývanie Krištáľové sklo Časový program EKO umývanie Samočisťiaci program Umývanie plastového riadu Teploty umývania (°C) 70/65/60/55/50/45 Odložený štart Možnosť odloženia až 24 hodín Možnosti a režimy Nastavenie času Povoliť/zakázať automatické otváranie dverí Green mode – spotrebuje sa menej energie a vody. Čas programu sa predĺži Speed mode – dĺžka programu sa skráti. Využíva sa viac energie. Nočný režim – nižšia úroveň hluku. Čas programu sa predĺži. Super Rinse ™ – dva oplachy navyše Intenzívny režim – Umývačka riadu spotrebuje viac tepla a vody. Čas programu sa predĺži

Dizajn a integrácia

Spredu nastaviteľná pružina dverí Áno Spredu nastaviteľná zadná noha Áno Inštalácia Pásky na suchý zips pre ľahkú montáž a nastavenie samostatných dverí na mieru Integrovaný anti-sifón – zabraňuje samovoľnému vstupu a výstupu vody a zjednodušuje inštaláciu vo výške Ochranný prúžok proti pare Sliding door – posuvné dvere Nie Možnosť inštalovať vo výške Áno Vlastná veľkosť dverí Vlastná veľkosť dverí 700-800 Min. šírka otvoru 600 mm Min. výška otvoru 860 mm Hĺbka (vrátane rozstupov od steny) 560 mm Možnosť nastavenia výšky 50 mm Nastaviteľný sokel Nie

Bezpečnosť a údržba

Aqua Safe™ – úspora vody Tesniace body mimo nádoby Extra odolná nerezová nádoba Vodotesná spodná doska Detekcia úniku vody na spodnú dosku Aqua Detect ™ – okamžité rozpoznanie prípadného úniku v priestore motora Aqua Level™ senzor – zaisťuje optimalizovanú hladinu vody Pohotovostná ochrana proti vode – detekcia úniku, keď je spotrebič vypnutý Extra odolná prívodnej hadice PEX Maximálna doba pre príjem vody Svetelný a zvukový alarm Anti Block ™ – samočistiace vypúšťacie čerpadlo Systém Aqua safe Áno Bezpečnosť detí Kid Safe ™ – uzamykateľné ovládacie prvky Indikácia nízkej úrovne leštidla Oznámenie na displeji Indikátor doplnenia soli Oznámenie na displeji

Technické informácie

Pripojenie vody Teplá a studená voda Adaptér pre pripojenie vody 1/2 Maximálna teplota vstupnej vody 70 °C Úroveň hluku dB (A) re 1 pW 38 Referenčný program 1 Dĺžka trvania Eco programu 239 min Spotreba el. energie/cyklus – program Eco 0.77 kWh Spotreba vody v litroch na cyklus 7.601 l Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.49 W Trieda energetickej účinnosti C Typ zástrčky Euro Príkon 1900 W Napätie (V) 220-240 V Počet fáz 1 Poistka 10 A Frekvencia 50 Hz Požadovaný tlak vstupnej vody MPa 0,03-1 Netto hmotnosť 48.5 kg Trieda emisií hluku A EEI 43.4 Index účinnosti umývania 1.13 Index účinnosti sušenia 1.07 Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W) 3.95 Spotreba el. energie/100 cyklov 77 kWh

Rozměry

Šírka 596 mm Výška 859 mm Hĺbka 559 mm Maximálna výška produktu 909 mm Dĺžka pripájacieho kábla 1825 mm Hĺbka pri otvorených dverách 1238 mm Dĺžka prívodnej hadice 163 cm Dĺžka odtokovej hadice 200 cm

Logistika

Šírka balenia 640 mm Výška balenia 930 mm Hĺbka balenia 680 mm Brutto hmotnosť 52.1 kg Kód produktu 736486 EAN kód 3838782469565