Asko ODV8128G

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

3 úrovne tesnenia

Na výber máme tri úrovne tesnenia, podľa veľkosti a toho, čo chcete utesniť. Môžete si vybrať z tenkej, strednej a väčšej dĺžky pečatenia. Zvýšenú dĺžku je možné použiť na skladovanie a varenie sous vide.

Jednoduché ovládanie

Vákuovacia zásuvka ASKO Elements je veľmi dobre prístupná vďaka jej umiestneniu pod vašou rúrou a tiež vďaka jej mechanizmu otvárania. Zásuvku otvoríte jednoduchým stlačením. Jedná sa o praktické a spoľahlivé riešenie.

Jednoduché čistenie

Každý chce mať vo svojej kuchyni čistý spotrebič. Preto sú všetky kuchynské spotrebiče ASKO vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú čisté.

Dotykové ovládače

Naše rozhranie je ľahko a pútavo použiteľné a povzbudí vás, aby ste preskúmali všetky funkcie a funkcie prístroja. Máme intuitívne softvérové ​​rozhranie založené na poznatkoch spotrebiteľov a testoch použiteľnosti.

Otváranie stlačením

Zásuvka sa otvára riešením typu push-to-open, aby zásuvka pôsobila moderným a čistým vzhľadom. Na otvorenie je stačí jemné stlačenie.

Konštrukcia a výkon

Mäkké čierne sklo s perleťovým efektom Áno

Použitie a flexibilita

Otváranie dverí Stlačením otvoríte Veľkosť vrecka max. (š x v) 250X350 Kapacita čerpadla 4 m³/h Tri úrovne vákua Áno Tri úrovne utesnenie plastového vrecka Áno Hadica pre vonkajšie vysávanie Áno Protišmykový materiál na dne Nie Technológia vákuového tesnenia pre varenie Sous Vide Áno

Interakcia a kontrola

Ovládanie Dotykom Funkcie, programy a režimy Funkcie Technológia vákuového tesnenia pre varenie Sous Vide

Dizajn a integrácia

Vhodné pre integráciu s rúrou Áno Rúru je možné namontovať na hornu zásuvku Áno Min. šírka otvoru 568 mm Hĺbka (vrátane rozstupov od steny) 550 mm Maximálna výška otvoru pre zabudovanie 140 mm Maximálna šírka otvoru pre zabudovanie 560 mm

Bezpečnosť a údržba

Jednoduché čistenie Nerezová vákuová komora

Technické informácie

Príkon 320 W Napätie (V) 220-240 V Frekvencia 50 Hz

Rozměry

Výška 140 mm Šírka 597 mm Hĺbka 550 mm Dĺžka pripájacieho kábla 1800 mm Netto hmotnosť 35 kg

Logistika

Výška balenia 184 mm Šírka balenia 638 mm Hĺbka balenia 652 mm Brutto hmotnosť 37 kg Kód produktu 563504 EAN kód 3838942130434