F

HAIER H3F-320FSAAU1

Výrobca: Haier

Zásuvková mraznička – energetická trieda F, objem 330 l, klimatická trieda SN, no Frost, rozmery 190,5 × 59,5 × 70 cm (V׊×H)
 
Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Mraznička s inovatívnou funkciou INSTASWITCH

Zásuvková mraznička vám okrem iného ponúka objemný 330-litrový priestor. Nechýba ani šoková mraziaca funkcia, ktorá zmrazí čerstvé potraviny už za 4 hodiny.

Mraznička HAIER s inovatívnou funkciou INSTASWITCH

Mraznička je skvelý domáci spotrebič, ktorý vám ponúkne možnosť výberu mrazničky či chladničky. Sami si tak pohodlne môžete prepnúť priestor podľa vašich potrieb. Mraznička Instaswitch Freezer umožní zmeniť teplotu vnútri mrazničky z -28 °C na +4 °C. Priestor tak bude fungovať buď ako chladnička alebo ako mraznička.

XXL vnútorný priestor skriňovej mrazničky

Mraznička vám ponúkne XL vnútornú kapacitu, ktorá pojme všetky vaše potraviny. Čistý objem je 330 litrov, takže je ideálny aj pre početnejšie rodiny. Vďaka možnosti výberu chladničky či mrazničky, si sami prispôsobíte vnútorný priestor skriňovej mrazničky HAIER podľa vašich potrieb. Ten je špeciálne členený tak, aby si každá potravina našla svoje

S výkonným invertorovým kompresorom 

Kvalitný invertorový kompresor zaistí úplnú kvalitu a nevídaný výkon zásuvkovej mrazničky . Vyniká veľmi tichým chodom, ktorý nepresiahne 38 dB(A). Na kompresor navyše získate 12-ročnú záruku. . 

Technológia Total No Frost

Mraznička disponuje technológiou Total No Frost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy. Vaše potraviny môžete zmraziť až pri teplote -28 °C.

So špeciálnou zásuvkou Fresher Zone

Vnútorný priestor skriňovej mrazničky je vybavený špeciálnou zásuvkou Fresher Zone, do ktorej môžete uložiť všetky čerstvé potraviny. Podľa toho, či ste zvolili chladničku alebo mrazničku, sa v zásuvke potraviny šokovo zmrazia až na -24 °C alebo rýchlo schladia. V režime chladenia je aktivované nastavenie QuickCool, ktoré udrží vaše jedlo dlhšie čerstvé, pretože je v zásuvke teplota udržiavaná na 0 °C. Potraviny si tak zachovávajú všetky telu prospešné látky.

Praktická rukoväť na ľahký prístup do zásuvkovej mrazničky

Na ľahký prístup do chladničky či zásuvkovej mrazničky vám príde vhod praktická rukoväť Easy Handle, ktorá uľahčuje otváranie a zatváranie dvierok. 

Dotykový displej

Prehľadný LED displej s farebnými dotykovými tlačidlami vám prináša jednoduché a rýchle ovládanie mrazničky. Nastaviť si môžete 5 režimov (4 °C/-16, -18, -22 a -24 °C) a špeciálne funkcie, ktoré zásuvková mraznička HAIER ponúka.

Základné vlastnosti

Klimatická trieda   SN
Typ modelu    Samostatne stojací model
Energetická trieda    F
Ročná spotreba energie   328,0000000000 kWh/annum
Objem (chladený priestor)    300 l

Energetické parametre chladničky/mrazničky 2021

Energetická trieda    F
Ročná spotreba energie    328,0000000000 kWh/annum
Objem (chladený priestor)    300 l
Objem (priestor na mrazené potraviny)    330 l
Emisie hluku šíreného vzduchom    C

Typ

 Typ   Zásuvková
Typ modelu     Samostatne stojací model

Rozmery

Výška    190,5 cm
Šírka    59,5 cm
Hĺbka    70 cm
Hmotnosť     74 kg

Funkcie

Funkcie    No Frost
Klimatická trieda    SN

Rozmery balenia

Výška balenia    199,6 cm
Šírka balenia    65,9 cm
Hĺbka balenia    76,1 cm