B

HAIER XIB 6B2S3FS

Výrobca: Haier

Haier Washlens Series 6 – vstavaná umývačka riadu • plne integrovaný panel • šírka 60 cm • príborová zásuvka • 16 súprav riadu • energetická trieda B

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Vstavaná umývačka Haier Series 6

Umývačka Haier XIB 6B2S3FS Series 6 je vstavaná, plne integrovaná a vyniká najpokročilejšími technológiami a vybavením. Skvelý výkon bezuhlíkového invertorového motora radí umývačku riadu do veľmi úspornej energetickej triedy B. Najlepšia úroveň umelej inteligencie je dosahovaná vďaka inovatívnym senzorom a automatickým programom. Vďaka senzoru znečistenia umývačka vyberie parametre umývacieho cyklu na základe zašpinenia riadu a množstva náplne a vy tak získate tie najlepšie výsledky s najnižšou spotrebou vody a energie.

Automatické otvorenie dvierok na konci umývania

Umývací cyklus už skončil a tak je na čase, aby sa automaticky mierne otvorili dvierka umývačky. Umývačka vypustí prebytočnú paru a dovnútra sa prirodzene dostane čerstvý vzduch, aby riad úplne vyschol. Efektívne a energeticky úspornejšie sušenie.

Antibakteriálny filter – extra hygiena

Zamedzí množeniu baktérií v častiach umývačky, kde sa usadzuje najviac zvyškov potravín. Vďaka ABT® filtru poklesne množstvo baktérií takmer o 100 % v priebehu 24 hodín pre hygienickejší vnútorný priestor umývačky a čistý riad.

 

Vysokovýkonné programy umývačky Haier s najnižšou úrovňou spotreby energie

Vďaka účinnému bezkomutátorovému invertorovému motoru sa umývačka Haier XIB 6B2S3FS radí do vysoko úspornej energetickej triedy B. Najnovšia technológia Haier pre umývačky riadu ponúka vysokovýkonné programy s najnižšou úrovňou spotreby na trhu.

 

Invertorový motor – odolný, znižuje hluk a vibrácie, spotrebu energie a vody

Nové umývačky riadu Haier sú vybavené bezuhlíkovým invertorovým motorom, ktorý znižuje nielen hluk a vibrácie, ale aj spotrebu energie a vody.

Intuitívny a ľahký systém dotykového displeja

Ovládajte umývačku pomocou intuitívnej dotykovej obrazovky s technológiou Scrolling Digit, ktorá s vami môže hovoriť až v 25 jazykoch.

Smart Load Sensor pre perfektný umývací program

Senzor Smart Load Sensor automaticky nastavuje množstvo vody, teplotu umývania a čas umývacieho cyklu na základe odhadovanej náplne. Výsledkom sú najlepšie výsledky s optimálnou spotrebou vody a energie.

Senzor znečistenia rozpozná a automaticky prispôsobí parametre umývania

Senzor znečistenia automaticky nastavuje množstvo vody, teplotu umývania a čas umývacieho cyklu na základe odhadovanej náplne. Umývačka vďaka senzoru znečistenia môže analyzovať zakalenie vody počas celého cyklu umývania, čím sa automaticky prispôsobia parametre umývania. Výsledkom je dokonale čistý riad s optimálnou spotrebou vody a energie.

 

Inovatívny parný program na vynikajúce čistenie a dezinfekciu

Zvoľte program Steam Plus 75°, ktorý vytvorí čistiacu a dezinfekčnú paru s teplotou až 75° a získajte dokonale čistý riad bez baktérií. Inovatívny program, ktorý určite ocenia aj rodiny s malými deťmi.

 

Užite si silu ticha s umývačkou Haier Series 6

Umývačka riadu s technológiou Haier Ultra Silence zaručuje cyklus s najnižšou hlučnosťou (len 42 dB) v kombinácii s najlepším výkonom a nízkou úrovňou spotreby energie.

Pripojte sa k najlepšiemu zážitku z umývania – inteligentné funkcie v aplikácii hOn

V aplikácii hOn nájdete ikonku technológie Washing Lens (umývacia šošovka), ktorá sa postará aj o tie najchúlostivejšie kusy riadu. Funkcia rozpozná množstvo, typ, materiál a polohu vášho riadu prostredníctvom fotografie koša umývačky. Potom navrhne prispôsobené parametre umývania na základe náplne tak, aby bol dosiahnutý perfektný umývací cyklus.

Stop úniku vody a poškodeniu AquaStop

Technológia AquaStop vám pomôže zabrániť únikom, ktoré spôsobí poškodené potrubie. Pokiaľ bude potrebné vymeniť hadičku, upozorní vás na to signál v podobe červenej bodky. V takom prípade sa prietok vody zastaví.

Najväčší a najflexibilnejší priestor na váš kuchynský riad

Umývačka Haier Series 6 XIB 6B2S3FS disponuje najväčšou kapacitou na trhu pri štandardných 60 cm širokých vstavaných umývačiek. Pojme a umyje naraz až 16 súprav riadu vďaka flexibilnému vnútornému priestoru.

Všestranné koše na ukladanie riadu Active-Pro Basket

Meňte vnútorné usporiadanie umývačky podľa svojich potrieb. Nový spodný kôš Active-Pro Basket obsahuje 8 radov skladacích priehradiek, ktoré je možné vytiahnuť nahor alebo nadol, aby ste získali viac miesta na každý typ kuchynského riadu.

Technické parametre

Typ vstavaný
 Konštrukcia umývačky
plne integrovaná
Typ konštrukcie Vstavaný integrovaný
 Kapacita umývačky
16 súprav
 Vážená spotreba energie za 100 cyklov
66 kWh
 Vážená spotreba vody za cyklus
10.5 l
 Energetická trieda 2021
B
Úsporný spotrebič Áno
 Index čistiacej schopnosti
1.13
 Index sušiacej schopnosti
1.07
Čas trvania eko programu 3:45 hod.
Počet teplôt 5
Počet ostrekovacích ramien 3
Funkcie umývačky indikácia soli, ukazovateľ zostatkového času, zvukový signál ukončenia programu, odložený štart 1 – 23 hod., možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, automatické otvorenie dverí na konci programu, automatická detekcia množstva riadu a úrovne zašpinenia, ukazovateľ dĺžky cyklu, ukazovateľ nedostatku soli na displeji, uloženie posledného umývacieho cyklu do pamäte
 Detská poistka
Nie
Počet programov 12
 Odložený štart
Áno
 Špeciálne programy
stahování přes aplikaci hOn/
 Príborová zásuvka
Áno
 AquaStop
Áno
 ComfortLift
Nie
 Zeolith
Nie
 SMART
Áno
 Amazon Alexa
Nie
 Apple HomeKit
Nie
 Google Home
Nie
 Vlastný systém
Nie
Záruka 24 mesiacov
 Rozšírená záruka SK
 Hlučnosť pri umývaní
42 dB
 Trieda hlučnosti
B
Rozšírená záruka značky Nie
 Displej
Áno
Šírka umývačky 60 cm
Výška umývačky 82 cm
Hĺbka umývačky 55 cm
 Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD
Nie
 Značka kvality dTest
Nie
 Automatické otváranie dverí
Áno
 Premietanie času na podlahu
Nie
 Lúč na podlahu
Nie
 Prívodné a odpadové hadice v balení
Áno
Značky Haier
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 82.0 cm
Hĺbka výrobku 55.0 cm
Hmotnosť výrobku 36.9 kg
Šírka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 89.6 cm
Hĺbka výrobku 67.6 cm
Hmotnosť výrobku 39.5 kg