Miele CM 7550 CoffeePassion

Výrobca: Miele

Voľne stojaci kávovar s OneTouch for Two a AutoDescale pre najjednoduchšiu obsluhu.

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Voľne stojaci kávovar s OneTouch for Two a AutoDescale pre najjednoduchšiu obsluhu.

  • Súčasná príprava stlačením tlačidla – OneTouch for Two
  • Plnoautomatické odvápnenie – AutoDescale
  • Perfektné výsledky a intenzívna aróma kávy – AromaticSystem
  • Krémová mliečna pena pre kávové špeciality – Cappuccinatore
  • Najjednoduchšia komunikácia s prístrojom – WiFiConn@ct


Stačí jedno tlačidlo

Poistku proti uvedeniu do prevádzky nastavíte jediným dotykom prsta na spotrebiči. Spotrebič je tak chránený pred neželaným spustením, napr. deťmi.

Skutočne energeticky úsporný

Na udržanie spotreby energie na čo najnižšej úrovni sa kávovar v režime Eco zahrieva až priamo pred prvou prípravou nápoja. Režim Eco je dostupný ako voliteľná funkcia a podľa želania ho môžete zapnúť alebo vypnúť v základných nastaveniach.


Rýchle nastavenie predvoľby chutí

Podľa chuti je možné spontánne prispôsobiť parametre prípravy: množstvo namletia a množstvo vody si môžete v expert režime nastaviť ešte aj počas prebiehajúceho procesu. Vďaka tomu môžete svojim hosťom ponúknuť perfektnú kávu presne podľa ich preferencií.

Perfektná mliečna pena 

Pri príprave lahodného kapučína nezáleží len na kvalite kávových zŕn a peny, ale aj na dokonalej mliečnej pene. Tá je delikátnym zavŕšením vašej kávovej špeciality a korunou chuti. Naše spotrebiče Miele CM6 MilkPerfection kladú v tejto oblasti nové štandardy, mliečna pena má dokonalú konzistenciu – tak jemne pórovitú a ľahkú ako nikdy doteraz. 

Zosieťovanie pre väčší komfort

Pohodlné ovládanie na diaľku: Takmer všetky spotrebiče CM 7 možno zosieťovať a ovládať pomocou mobilného koncového zariadenia. So smartfónom alebo tabletom môžete pohodlne vykonávať nastavenia alebo pripravovať kávové špeciality pomocou funkcie MobileStart – dokonca aj z gauča. Alebo si objednajte kávové zrná a čistiace prostriedky niekoľkými kliknutiami cez smartfón: Aplikácia Miele@mobile vás nasmeruje priamo do internetového obchodu Miele.

Káva vždy pod kontrolou

Vždy dokonalá kontrola nad kávou – jedine vďaka BrilliantLight. Mäkké LED svetlo pripraví dokonalú atmosféru pre každú šálku a tak sa postará a príjemnú atmosféru vo vašej kuchyni. Perfektný doplnok k vyváženému dizajnu všetkých kávovarov je BrilliantLight, ďalšia optická prednosť, ktorá ešte viac posilní pôžitok z kávy.

Maximálna sloboda používania

Zapnutie a vypnutia kávovarov môžete nastaviť individuálne a naprogramovať podľa potreby. Prvú kávu si môžete pripraviť napríklad hneď ráno, keďže spotrebič sa zapne automaticky, a večer sa zas samočinne vypne. Na úsporu energie možno automatický kávovar po dlhšej dobe nepoužívania úplne vypnúť.

Jednoduché ovládanie prstom

Ovládanie prístroja nemôže byť pohodlnejšie: vďaka intuitívne ovládateľnému dotykovému displeju si môžete pôžitok zo svojej obľúbenej kávy vychutnávať len niekoľkými krátkymi dotykmi.

Automatické prispôsobenie centrálneho vývodu

CupSensor vám uľahčuje manipuláciu s vašimi kávovarmi Miele. Táto inovácia rozpozná výšku šálky a uvedie centrálny vývod do správnej polohy vo výške medzi 8 a 16 cm. Vďaka ideálnej vzdialenosti sa nielenže zabráni rozstreknutiu kávy, ale dosiahne sa aj perfektná teplota kávy a optimálna kréma. Po výdaji mlieka sa centrálny vývod posunie o 1 cm vyššie, aby sa zabránilo znečisteniu.

Pre viac pôžitku vo dvojici

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.


Prijemne tiché

Kávovary Miele kávu melú iba pri nízkej hlučnosti a pritom trvalo ponúkajú perfektné výsledky.

Príprava viacerých šálok za sebou

Zavítali k Vám hostia? Stlačením jedného tlačidla Vám spotrebič pripraví do kanvice až 8 šálok kávy za sebou. Kávovar CM7 Vám ponúka aj možnosť prípravy vody na čaj, pre jednu šálku alebo celú kanvicu.

Plus v oblasti hygieny

Po príprave kávových špecialít s mliekom sa vodou zo zásobníka na vodu automaticky spustí prepláchnutie všetkých prvkov, ktoré rozvádzajú mlieko. Táto funkcia zaručuje maximálny komfort v oblasti hygieny.

Pre väčší komfort pri čistení 

Inteligentné spotrebiče sa postarajú o každodenné čistenie takmer samé. Po každej príprave mlieka sa rozvod mlieka automaticky opláchne. Exkluzívny program na odvápnenie AutoDescale v kávovare CM7 automaticky zabezpečuje dlhú životnosť. Odkvapkávacia miska, zásobník na vodu a nádoba na usadeninu možno ľahko vybrať a vďaka systému ComfortClean sa ich možno umývať v umývačke riadu. Účinné čistiace funkcie zaručujú hygienu a vynikajúcu chuť kávy.

Automatické odvápňovanie

Modely CM 7500/CM 7550 a CM 7750 nemusíte už nikdy namáhavo odvápňovať, pretože to urobia samy. Patentovaný vynález spoločnosti Miele: Zariadenia sa automaticky odvápnia z kartuše umiestnenej v ich zadnej časti. Každý deň vo Vami nastavenom čase. Tým pádom nie je možné, aby odolné usadeniny vodného kameňa vôbec vznikli. Kartuša vydrží v závislosti od používania kávovaru 7 až 12 mesiacov, jej výmena je jednoduchá.

Rovnaká kvalita kávy po dlhý čas

Sparovacia jednotka je „srdcom“ automatických kávovarov. Jednotka sa dá ľahko vybrať a vyčistiť. To dlhodobo zaistí bezchybnú hygienickú čistotu sparovacej jednotky, trvale vysokú kvalitu kávy a dlhú životnosť spotrebiča.

Jednoduché čistenie v umývačke riadu

Vďaka systému ComfortClean je hygiena mimoriadne jednoduchá. Mnohé komponenty kávovarov, ako napr. zásobník na vodu a nádoba na usadeninu, sa dajú jednoducho umyť aj v umývačke riadu. To výrazne prispieva k zachovaniu hodnoty spotrebiča.

Testované na životnosť 20 rokov

Kvalita je v spoločnosti Miele na prvom mieste. Od návrhu až po konečný spotrebič. Na splnenie najvyšších požiadaviek na kvalitu podrobuje spoločnosť Miele svoje spotrebiče náročným testom. Nielen vďaka tejto starostlivosti dosahujeme v spoločnosti Miele prvotriednu kvalitu a dlhú životnosť našich výrobkov.

Perfektná mliečna pena pre kávové špeciality

S Cappuccinatore pripravíte horúce mlieko alebo mliečnu penu obratom ruky. Len za niekoľko sekúnd zohreje alebo napení mlieko priamo v šálke/pohári. Takisto ho môžete jednoducho umyť v umývačke riadu.

Viac arómy, menej horkosti

Pre všetkých, ktorí milujú intenzívnu chuť kávy: Nová funkcia DoubleShot kávovaru CM7. S funkciou pripravíte nápoj s dvojitým množstvom1 kávy/espressa, ale s kratším časom extrakcie. Vďaka tomu sa z kávy uvoľní menej horkosti. Výsledkom je mimoriadne plná a jemná aróma kávy bez horkej dochuti. Ideálna funkcia na prípravu espressa, kapučína alebo flat white.


V perfektnej harmónii pre dokonalý pôžitok z kávy

Či sa už rozhodnete pre zabudovateľné alebo voľne stojace plnoautomatické kávovary od Miele: máte zaručené chvíle radosti s čistým pôžitkom z kávy. Naše plnoautomatické kávovary zdokonaľujú prípravu mnohých kávových špecialít vďaka perfektne zosúladenému systému. Môžete to vidieť, siahať po tom, cítiť, počuť a, prirodzene, aj naplno vychutnávať.

Inovatívny systém mletia a sparenia

Tento rozdiel pocítite: Náš inovatívny kužeľový mlynček melie kávové zrná jedinečným spôsobom šetrným k aróme – a vždy čerstvo pre každú jednotlivú kávu. Umožňuje to nové usporiadanie mlynčeka priamo nad sparovacou jednotkou. To znamená, že po mletí už v mlynčeku nezostáva žiadna namletá káva. Vychutnajte si kávu z čerstvo namletých zŕn kedykoľvek a nerušene: Nový kužeľový mlynček je navyše mimoriadne tichý.

20 rôznych nápojových špecialít. S 1 spotrebičom.

Nový kávovar CM7 ponúka novú rozmanitosť pôžitkov: Spotrebič dokáže pripraviť 20 rôznych horúcich nápojov plne automaticky. A to najlepšie: kávovar CM7 zvládne nielen široké spektrum talianskych kávových špecialít, ale aj individuálnu prípravu rôznych druhov čaju. Či už ide o zelený alebo čierny, bylinkový alebo ovocný: Kávovar pripraví vodu vždy v optimálnej teplote – pre dokonalú arómu čaju.

Uložte si nastavenia svojich obľúbených nápojov

Uložte si svoje obľúbené nápoje do jedného z 10 osobných používateľských profilov a nechajte sa svojím kávovarom Miele osobne privítať. V používateľskom profile sú uložené všetky parametre Vášho obľúbeného nápoja: množstvo namletia, teplota a množstvo vody, príp. príprava mlieka. Pre jedinečný pôžitok z kávy.

Detaily produktu – CM 7550 CoffeePassion

Prevedenie a dizajn 
Voľne stojaci kávovar so systémom na zrnkovú kávu
Farba
Obsidián čierna
Užívateľské výhody 
AromaticSystem
Príprava OneTouch
Príprava OneTouch for Two
DoubleShot
Možnosť naprogramovania užívateľských profilov
10
Kužeľový mlynček zachovávajúci arómu
Nastaviteľný stupeň mletia
Možnosť ďalšieho druhu kávy v mletej forme
Programovateľné množstvo namletia
Programovateľné množstvo vody
Programovateľná teplota vody
Programovateľné množstvo mlieka
Programovateľné množstvo mliečnej peny
Programovateľné predsparenie
TeaTimer
Komfort pri obsluhe 
Displej
CM Touch
Pripojenie Miele@home
CupSensor
Plynule výškovo nastaviteľný centrálny vývod min. v cm
8
Plynule výškovo nastaviteľný centrálny vývod max. v cm
16
BrilliantLight
Režim Expert
Vyhrievaná odkladacia plocha na šálky
MultiLingua
Počet druhov zrnkovej kávy
1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu
1
Objem zásobníka na zrnkovú kávu A v g
500
Celkový objem zásobníka na zrnkovú kávu v g
500
Objem zásobníka na vodu v l
2,2
Objem nádoby na mlieko v l
0,7
Objem nádoby na usadeninu v kusoch
16
Objem odkvapkávacej misky v l
0,8
Ľahko prístupné zásobníky
Zobrazenie denného času
Zobrazenie dátumu
Nastaviteľný čas zapnutia
Nastaviteľný čas vypnutia
Nastaviteľný režim Stand-by
Udržanie denného času v h
150
Nápoje 
Voliteľné množstvá nápoja v ml
25-250
Ristretto obyčajné
Ristretto dvojité
Espresso obyčajné
Espresso dvojité
Káva obyčajná
Káva dvojitá
Veľká káva obyčajná
Veľká káva dvojitá
Kapučíno obyčajné
Kapučíno dvojité
Latte Macchiato obyčajné
Latte Macchiato dvojité
Horúce mlieko obyčajné
Horúce mlieko dvojité
Mliečna pena obyčajná
Mliečna pena dvojitá
Espresso Macchiato obyčajné
Espresso Macchiato dvojité
Cappuccino Italiano obyčajné
Cappuccino Italiano dvojité
Flat white obyčajné
Flat white dvojité
Café au lait obyčajné
Café au lait dvojité
Caffè Latte obyčajné
Caffè Latte dvojité
Caffè americano obyčajné
Long black obyčajné
Teplá voda obyčajná
Horúca voda obyčajná
Čierny čaj obyčajný
Bylinkový čaj obyčajný
Ovocný čaj obyčajný
Zelený čaj obyčajný
Kávová kanvica
Čajová kanvica
Hospodárnosť a udržateľnosť 
Nastaviteľný energeticky úsporný režim Eco
Príkon v režime Stand-by vo W
0,4
Príkon v pohotovostnom režime pri pripojení na sieť vo W
0,9
Doba do automatického zapnutia vo vypnutom stave v min
20
Doba do automatického zapnutia v pohotovostnom režime v min
20
Doba do automatického zapnutia v pohotovostnom režime pri pripojení na sieť v min
20
Komfort pri údržbe 
AutoDescale
Automatické preplachovanie rozvodov mlieka zo zásobníka na vodu
Komfortné čistiace programy
Funkcia automatického preplachovania
ComfortClean
Vyberateľné rozvody mlieka
Vyberateľná sparovacia jednotka
Bezpečnosť 
Zablokovanie sprevádzkovania
Technické údaje 
Šírka prístroja v mm
311
Výška prístroja v mm
397
Hĺbka prístroja v mm
445
Celkový príkon v kW
1,45
Napätie vo V
220-240
Istenie v A
10
Počet fáz
1
Dĺžka elektrického vedenia v m
1,2
Dodávané príslušenstvo 
Sklenená nádoba na mlieko
Odvápňovacia kartuša
Čistiace tablety
Dostupné jazyky displeja 
Dostupné jazyky displeja prostredníctvom MultiLingua
svenska
العربية
français (FR)
français (CA)
english (US)
srpski
deutsch
norsk
čeština
yкраїнська
한국어
dansk
english (AU)
english (CA)
eesti
bahasa malaysia
español
türkçe
nederlands
português
hrvatski
magyar
slovenščina
slovenčina
中文
繁體中文
english (GB)
latviesu
italiano
română
suomi
polski
ελληνιкά
pусский
日本語
english
français
lietuviu
Súvisiace produkty