MIELE G 7683 SCVi AutoDos K2O

Výrobca: Miele

Plne integrované umývačky riadu pre dokonalý vzhľad škár v kuchyni vďaka funkcii FrontFit

Celý popis

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Plne integrované umývačky riadu pre dokonalý vzhľad škár v kuchyni vďaka funkcii FrontFit 

  • Automatické dávkovanie – AutoDos s integrovaným PowerDiskom
  • Inovatívny dizajn a maximálny komfort – zásuvka 3D-MultiFlex
  • Najjednoduchšia komunikácia so spotrebičom – Miele@home
  • Automatické otváranie dvierok po dvojitom zaklopaní − Knock2open
  • Perfektné osvetlenie pre ľahšie nakladanie − BrilliantLight

Spotreba vždy pod kontrolou

Chcete umývať ekologicky? Naše umývačky riadu vám to uľahčia: Predpokladaná spotreba vody a energie sa zobrazí na displeji, hneď ako zvolíte program. Funkcia EcoFeedback vám umožní rozhodnúť sa pre ekologicky optimálny variant. Po ukončení programu si môžete zobraziť skutočné hodnoty spotreby.

Úspora energie až 50 %

Každá umývačka riadu Miele je vybavená pripojením na teplú vodu až do 60 °C. Tak je možné znížiť spotrebu energie v programe Jemný až o 50 % a dĺžku programu až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Najúspornejšie umývačky riadu Miele, aké kedy boli

Umývačky riadu Miele umývajú výhradne čerstvou vodou a v programe Automatic so spotrebou vody od 6 litrov – to je výrazne menej ako jeden naplnený drez. Spoločnosť Miele tak za posledných 30 rokov znížila spotrebu vody o 85 %. Klesla aj spotreba prúdu: V programe ECO dosahujú umývačky riadu Miele hodnotu spotreby elektrického prúdu len 0,67 kWh.

Inovatívny prívod vody na úsporné umývanie

V programe ECO je spotreba vody zredukovaná na 8,9 litra. Preto sa aj pri nahrievaní spotrebuje menej energie – a vy môžete profitovať z energeticky úspornej umývačky riadu. Úsporu vody umožňuje inteligentne vytvorený prívodný systém a nový, veľmi efektívny filtračný systém. Dodatočná izolácia znižuje tepelné straty, a tak aj množstvo energie potrebné na nahrievanie vody.

Prispôsobená spotreba

Umývajte s pokojným svedomím aj menšie množstvá riadu: Vaša umývačka pri takmer všetkých programoch automaticky zisťuje množstvo riadu v umývacom priestore a prispôsobuje mu spotrebu vody. Vďaka automatickej detekcii naplnenia už nemusíte čakať, pokým bude umývačka riadu plne naložená.

Vaša umývačka riadu „hovorí“ viacerými jazykmi

Váš spotrebič môže zobrazovať pokyny a indikácie vo viacerých jazykoch, aby ste rozumeli všetkým informáciám. Jednoducho si v menu vyberte požadovaný jazyk. Vlajočka vám ukáže cestu. Takto celkom jednoducho nájdete to, čo potrebujete, aj keď je práve nastavený jazyk, ktorému nerozumiete.


Automatické zatváranie dvierok

S funkciou Miele AutoClose sa umývačka riadu zatvorí automaticky a celkom jemne. Je to nielen pohodlné, ale aj elegantné – takmer magický moment v každodennom živote. Stačí ľahký kontakt medzi dvierkami a prístrojom – a umývačka riadu sa s podporou motora zatvorí úplne sama.

Dizajn bez rukovätí, inovačné otváranie

Žiaden zázrak, Miele: vďaka funkcii Knock2open je umývanie riadu čarovný zážitok a okrem toho poskytuje perfektné riešenie dizajnu vašej kuchyne bez rukovätí. Po dvojnásobnom poklopaní na čelnú stranu plne integrovanej umývačky riadu Miele sa dvierka vďaka rafinovanému otváraciemu mechanizmu otvoria úplne samočinne o približne 10 cm. Komfort, ktorý si zamilujete.

Automatické dávkovanie pre prefektné výsledky

Excelentné výsledky: AutoDos je prvé automatické dávkovanie na svete s integrovaným systémom PowerDisk. Umývačka riadu a práškový granulát tak tvoria precízne zladený systém – dávkuje sa podľa programu a v optimálnom čase. Užite si slobodu: PowerDisk vydrží priemerne 20 umývacích cyklov1. Stačí ju raz naprogramovať – potom už prvá autonómna umývačka riadu pracuje automaticky vďaka funkcii AutoStart.

Optimálne podsvietenie pre jednoduché nakladanie

Vďaka patentovanému ovládaniu dvierok sa po otvorení umývačky riadu automaticky rozsvietia 4 výkonné LED. 4 výkonné LED žiarovky tak rozžiaria vnútorný priestor oslňujúcim svetlom. Vnútorný priestor umývačky riadu bude perfektne osvetlený a naplnenie a vyprázdnenie košov sa tým výrazne uľahčí.


Inteligentné prepojenie

Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home môžete naplno využiť potenciál svojich prístrojov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Maximálna flexibilita

Vylepšili sme príborovú zásuvku: Teraz do príborovej zásuvky svojej umývačky riadu môžete dávať aj malý riad, ako sú šálky na espresso. Zásuvka 3D-MultiFlex pozostáva z jedného zníženého stredového dielu a dvoch bočných častí. Ľavá časť sa dá posunúť doprava, čím vznikne priestor na vysoké poháre na víno v hornom koši. Do pravej časti, ktorá sa dá znížiť, pohodlne umiestníte veľké príbory a malý riad.

Inteligentné usporiadanie koša na všetky typy riadu

Najrôznejší riad a príbory vždy vhodne umiestníte vďaka úžasným možnostiam. Nápadne elegantná rukoväť sa postará o bezpečné vyťahovanie košov – pohodlne z každého uhla. Šálky si svoje bezpečné miesto nájdu v držiaku na šálky FlexCare. Misky môžete optimálne uložiť do dvojdielneho sklápacieho hrebeňového držiaka. A vzácne poháre na víno? Tie sa vložia do mäkkej ochrannej silikónovej podložky.

Poistená proti škodám spôsobeným vodou

Na toto sa môžete spoľahnúť: Na ochranu pred poškodením vodou sú všetky umývačky riadu Miele vybavené systémom Waterproof. Ak sa však tento systém pokazí a vzniknú vecné škody, ste proti nim poistení – a to na 20 rokov. V rámci ručenia za ochranu pred vodou prevezmeme náklady za vzniknuté škody. Predpokladom je odborná inštalácia.

Sotva počuteľný

Extra tichý program Miele umýva s hodnotou hlučnosti len 38 dB(A) tak potichu, že to takmer nevnímate. Je ideálny do otvorených kuchýň a na umývanie počas noci.

Udržateľnosť v novej dimenzii

Značka Miele – jednoducho neporaziteľná v otázkach trvalej udržateľnosti. Program umývania Solárny úsporný je optimálny program pre domácnosti, ktoré sú vybavené solárnymi panelmi, tepelným čerpadlom alebo plynovo-olejovým vykurovaním, pretože tento program využíva výlučne teplotu už predhriatej privádzanej vody. Vďaka inteligentnému priebehu programu dosiahnete úžasne nízku spotrebu elektriny 0,05 kWh na jedno umývanie.


Najlepšie umývanie za menej ako hodinu

Spoločne neprekonateľné: nový umývací program QuickPowerWash a jemu prispôsobené tablety UltraTabs All in 1 do umývačky Miele dosahujú najlepšie výsledky umývania a sušenia bežne zašpineného riadu už za 58 minút, rovnako ako aj PowerDisk. Špeciálne vyvinuté tablety sa rozpustia už za 2–3 minúty. Vďaka tomu prebieha čistiaci proces hneď na začiatku umývacieho programu.

Perfektné výsledky pri pohároch a plastovom riade

Vďaka predĺženej fáze sušenia a zvýšeniu teploty oplachovacej vody sa všetko perfektne vysuší, dokonca aj poháre a plastové časti riadu.

Pre absolútnu čistotu

Hygienicky bezchybný: Detské fľaše, dosky na krájanie atď., budú zbavené všetkých baktérií a budú mimoriadne čisté. Certifikované inštitútom pre aplikovaný výskum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).


Optimálne sušenie s menšou spotrebou energie

SensorDry je inteligentné prispôsobenie umývacieho programu v oblasti sušenia a ochrany nábytku. Senzor kontroluje naloženie a meria teplotu v umývacom priestore a teplotu okolitého prostredia. Podľa toho prispôsobuje umývací program, napríklad teplotu čistej vody. Cieľom je celkom eliminovať vyzrážané kvapky na nábytku, nižšia spotreba energie a kratšie programy pri konštantnej úrovni sušenia.

Šetrné umývanie jemných pohárov

Funkcia Brilliant GlassCare zaistí, že poháre budú vždy čisté. Jemný program umýva pri teplote 45 °C. Poháre na víno umiestnite do stojana na poháre FlexCare so silikónovými podložkami 1. Na konci umývacieho programu sa umývačka riadu automaticky otvorí vďaka patentovanej funkcii sušenia AutoOpen. Poháre sa vysušia bez ďalšieho leštenia a je o ne optimálne postarané vďaka našim presne vyladeným čistiacim prostriedkom s formulou na ochranu skla.

Detaily produktu – G 7683 SCVi AutoDos K2O

Prevedenie 
Plne integrovaná umývačka riadu
Umývačka riadu so šírkou 60 cm
Dizajn 
Farba ovládacieho panela
CleanSteel/obsidián čierna
Vyhotovenie ovládacieho panela
Plne integrovaný ovl. panel
Spôsob ovládania
Dotykové ovládanie
Displej
1-riadkový textový displej
Farba displeja
Biela
MultiLingua
Komfort pri obsluhe 
Pripojenie k Miele@home
Automatické dávkovanie s PowerDisk
Knock2open
Pomôcka na zatváranie dvierok
BrilliantLight
Ukazovateľ zostatkového času
Predvoľba štartu až 24 h
Kontrola funkčnosti
optické a akustické
Voľba jazyka na displeji
Hospodárnosť a trvalá udržateľnosť 
Trieda energetickej účinnosti (A – G)
A
Spotreba vody v programe Automatika v l od
6
Spotreba vody v programe ECO na jeden priebeh programu (cyklus) v litroch
8,4
Spotreba elektrického prúdu v programe ECO v kWh
0,54
Spotreba elektrickej energie v programe ECO na 100 priebehov programu (cyklov) v kWh
54
Hodnota spotreby pripojenia na teplú vodu v programe ECO v kWh
0,29
Doba trvania programu ECO v minútach
230
Trieda emisie hluku
B
Emisie hluku v dB (A)
41
EcoFeedback
Technológia EcoPower
Preukázaná hygiena
Pripojenie na teplú vodu
Polovičné naplnenie
Kvalita výsledkov 
Umývanie výhradne s čerstvou vodou
Sušenie AutoOpen
SensorDry
Obehové turbotermické sušenie
BrilliantGlassCare
Programy umývania 
QuickPowerWash
ECO
Automatika
Intenzívny 75 °C
PowerWash
Jemný
Hygiena
SolarSpar
Extra tichý 38 dB(A)
Cestoviny/paella
Bez horného koša 65 °C
Pivné poháre, teplý
Údržba prístroja
Možnosti umývania 
AutoDos
Da
IntenseZone
Express
Extra čisté
Extra suché
Košové vybavenie 
Uloženie príboru
Držiak na poháre FlexCare
4
Nadstavec na šálky FlexCare
1
Košové vybavenie
MaxiComfort 60 cm
Počet jedálenských súprav
14
Bezpečnosť 
Systém Waterproof
Kontrolná indikácia sít
Technické údaje 
Šírka prístroja v mm
598
Výška prístroja v mm
805
Hĺbka prístroja v mm
550
Hĺbka prístroja pri otvorených dvierkach v cm
116,5
Hmotnosť netto v kg
48
Celkový príkon v kW
2
Napätie vo V
230
Istenie v A
10
Počet fáz
1
Elektrická frekvencia, štandardná
50
Dĺžka prívodovej hadice vody v cm
1,5
Dĺžka odtokovej hadice vody v cm
1,5
Dĺžka elektrického vedenia v m
1,7
Min. hmotnosť čelných dvierok v kg
4
Max. hmotnosť čelných dvierok v kg
11
[možné dovybaviť na min. cez zákaznícku službu]
7
[možné dovybaviť na max. cez zákaznícku službu]
14
Dostupné jazyky displeja 
Dostupné jazyky displeja prostredníctvom MultiLingua
deutsch
magyar
română
čeština
polski
slovenščina
srpski
english (GB)
typ konštrukcie

Farba

typ inštalácie

Typ ovládania

spôsob ovládania

Počet programov