Panel používateľa

Technológie a videá

Bio Fresh

Bio Fresh

Biofresh - dokázateľne zdravší 

BioFresh garantuje perfektnú klímu pre super dlhú sviežosť. Pri teplote tesne nad 0°C a ideálnej vlhkosti vzduchu si zachováva ovocie a zelenina, mäso a mlienče výrobky svoje zdravé vitamíny, svoju delikátnu arómu a chutný vzhlaď až oveľa dlhšie ako v bežnej chladiacej časti. 

No Frost

No Frost

NoFrost - profesionálna kvalita mrazenia 

Nikdy viac odmrazovanie: Pre zaručenú dlhodobú sviežosť ponúkajú NoFrost spotrebiče Liebherr chladiaci výkon v profesionálnej kvalite. Potraviny sú zmrazované obehovým chladiacim vzduchom, pričom sa zo vzduchu odvádza vlhkosť. Tým zostáva mraziaci priestor bez námrazy a potraviny nemôže pokryť srieň. 

Smart Frost

Smart Frost

Technológia SmartFrost

Smart Frost od Liebherr v sebe kombinuje ľahkú údržbu a nízku spotrebu elektrickej energie. Steny mraziaceho priestoru sú hladké, námraza sa na ne teda prichytáva veľmi ťažko a aj samotné odmrazenie je jednoduché a je otázkou niekoľkých minút. Samotný výparník je navinutý priamo na plastovom boxe a zaliaty do izolačnej peny, aby sa dosiahla čo najväčšia efektivity odvodu tepla a tým aj zníženie spotreby elektrickej energie. Tým, že nie je potrebné sušiaceho a odmrazovacieho cyklu ako u technológie NoFrost, je tento systém o niečo úspornejšie a priestorovo menej náročný.

Stop Frost

Stop Frost

StopFrost

Inovatívny Stop Frost - pri mraziacich truhliciach ponúka dve rozhodujúce výhody: Redukuje námrazu v mraziacom priestore a na mrazených potravinách čo si vyžaduje oveľa zriedkavejšie odmrazovanie. Okrem toho pri systéme Stop Frost už nevzniká podtlak pri otváraní a zatváraní veka truhlice. Mraziacu truhlicu je možné otvoriť bez námahy. 

Duo Cooling

Duo Cooling

DuoCooling - Nezávislé nastavenie teploty

Presné a navzájom nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti kombinovanej chladničky je dosiahnuté technológiou DuoCooling: A čo viac, s technológiou DuoCooling nedochádza k žiadnej cirkulácií vzduchu medzi chladiacou a mraziacou častou a tým je zabránené prenosu pachov, vysúšaniu a namŕzaniu potravín.  

Active Green

Active Green

ActiveGreen - Ekológia

Spoločnosť LIEBHERR patrí k najekologickejším výrobcom v danom odvetví.

ActiveGreen začína u Liebherr už pri koncepcii chladničiek a mrazničiek, Liebherr používa vysokokvalitné komponenty pre dlhodobú a bezpečnú funkciu a pre tú najlepišu energetickú účinnosť spotrebičov. Všetky plasty sú označené na optimálny Recycling. Aj výrobné procesy sú vybavené pre účinné využitie zdrojov. Napríklad teplo, ktoré pri výrobnom procese prirodzene vzniká, sa vracia späť vo forme energie na vykurovanie. Všetky výrobné závody Liebherr sú certifikované podľa medzinárodnej normy manažmentu kvality ISO 9001 a normy enviromentálneho manažmentu ISO 14001.  

Ice Maker

Ice Maker

IceMaker - Ľad vždy po ruke 

S automatickým IceMaker v zásuvke od Liebherr sú pre každú príležitosť k dispozícií ľadové kocky v tej najlepšej kvalite. Pre chladený nápoj i veľké spoločenské posedenie - v extra veľkej zásuvke je pre každú príležitosť dostatočná zásoba ľadových kociek. Integrovaný vodný filter sa stará pri výrobe ľadových kociek vždy o optimálnu kvalitu vody. Nutnosť výmeny vodného filtra je vždy elektronicky hlásená. 

Energetické štítky

Energetické štítky

Super úsporné

Pomocou najmodernejšej techniky kombinovanej s vysoko efektívnym chladiacim systémom ponúka Liebherr vo všetkých skupinách výrobkov atraktívny a superúsporný program v tých najlepších energetických triedach. Spotrebiče Liebherr sú v nanovo definovanej energetickej triede A+++ na najvyššej úrovni úspory energie.  

Wine

Wine

Wine - Perfektná klíma pre ušľachtilé vína 

Klimatizované chladničky na víno ponúkajú ideálne predpoklady na to, aby víno mohlo v kľude dozrievať a rozvíjať svoje chuťové vlastnosti. Temperované chladničky na víno umožnujú udržiavanie teplôt vhodných pre servírovanie vína. Perfektné spojenie obidvoch výhod ponúkajú spotrebiče Vinidor. 

 

Soft System

Soft System

Tlmenie zatvárania dverí SoftSystem je inovatívny systém pre väčšiu bezpečnosť a komfort. SoftSystem integrovaný vo dverách tlmí pohyb pri ich zatváraní. Predovšetkým pri plnom naložení vnútorného priestoru dverí zaručuje tento SoftSystem obzvlážť jemné zatvorenie dverí. Od uhla otvorenia dverí 45° sa tieto automaticky zatvárajú.  

Prihlásenie