Panel používateľa

Spotrebiče ASKO

Asko

Škandinávska tradícia inovácií

 

O spoločnosti ASKO

Naša cesta viedla od skromných začiatkov v poľnohospodárskej komunite vo Švédsku, až do miest, kde sme teraz. Naše zariadenia sú v miliónoch domácností po celom svete, a to je niečo, na čo sme neuveriteľne hrdí. Od jednej jedinej práčky sme sa posunuli k celej sérii spotrebičov do práčovne aj kuchyne. Vždy chceme mať istotu, že naše výrobky reprezentujú našu lásku k dizajnu, dobrý vkus a estetiku. Vytvárame preto skvelo vyzerajúce spotrebiče aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Naším cieľom je, aby boli naše produkty naozaj užitočné.

Navrhujeme riešenia, ktoré zlepšujú zdravie a pohodu našich zákazníkov. Rovnako dôležitá je pre nás aj starostlivosť o životné prostredie. Náš rešpekt a harmónia so škandinávskou krajinou, sú pre nás neustálou inšpiráciou, a preto ju chceme uchovať aj pre nasledujúce generácie. Motivuje nás vyrábať čo najekologickejšie produkty a využívať dostupné zdroje obozretným spôsobom. Naše spotrebiče sú spravidla úsporné, majú nízku spotrebu vody aj energie a pozadu nezostáva ani ich odolnosť a tým pádom dlhá životnosť.

Asko spotrebiče

 História

Príbeh značky ASKO sa začal písať v roku 1950 na farme vo švédskej Vare. Mladý muž, Karl-Erik Andersson, postavil svojej mamičke práčku, aby jej uľavil od ťažkej práce. V tej dobe to bol prevratný energeticky úsporný prístroj, ktorý efektívne hospodáril s vodou. Precízne spracovaný spotrebič s odolnou nerezovou konštrukciou mal integrovaný ohrev vody i odstreďovanie a poskytoval skvelý a spoľahlivý výkon. Čoskoro ho chceli ďalšie a ďalšie domácnosti, a tak začala sériová výroba.

Dnes, o viac ako 70 rokov neskôr, je ASKO globálnou značkou, ktorá si našla cestu do domovov na celom svete. Je synonymom prémiových spotrebičov za hranicou dokonalosti a komfortu. Spotrebiče ASKO zakaždým prinášajú do domácností bezchybný súlad spoľahlivosti, inovatívnych technológií a moderného, nadčasového dizajnu v duchu škandinávskych hodnôt: spoľahlivosti, starostlivosť o rodinu a zdravie, aj ohľaduplnosti k prírode a ľuďom.

Historia

Kvalita

V ASKO navrhujeme a vyrábame prístroje špičkovej kvality, ktoré odrážajú našu lásku k forme a funkcii - a pritom sú príkladom klasického, nadčasového škandinávskeho dizajnu. Odkedy sme na začiatku 50. rokov začali s výrobou, našim cieľom bolo zhotovovať spotrebiče prémiovej kvality, ktoré sa stanú cenenými súčasťami domácnosti a budú spĺňať a prekonávať vaše očakávania v nasledujúcich rokoch.

Dnes ponúkame kompletný sortiment spotrebičov pre starostlivosť o bielizeň ako sú práčky, sušičky či sušiace skrine. V ponuke nájdete široký sortiment kvalitných kuchynských spotrebičov - varné dosky, rúry na pečenie multifunkčné zásuvky, kávovary, odsávače pár, umývačky riadu, chladničky, mrazničky ale aj vínotéky.

Všetko tvorí jeden dokonalý celok pre radosť zo života a spoločných chvíľ, ktoré sa odohrávajú práve v kuchyni - skutočnom srdci domova. Spotrebiče ASKO pomáhajú starať sa o to najcennejšie - blízke a ich zdravie aj pohodu s rešpektom k prírode.

askooo

Škandinávsky dizajn

Dizajnové a vývojové centrum ASKO je tým najdôležitejším miestom, v ktorom zhromažďujeme všetky námety a nápady, aby sme ich pretvorili na skvelé prístroje za hranicou dokonalosti a komfortu.

Škandinávsky dizajn má svoj osobitý estetický výraz a vzhľad. Jeho základ tvorí neokázalá elegancia, minimalizmus, dokonalé remeselné spracovanie a funkčnosť. Tieto témy sa premietajú do dizajnového stvárnenia, voľby farieb aj uprednostňovania prírodných materiálov. V prípade prémiových spotrebičov ASKO je to najmä oceľ a sklo v čiernych, šedých a šedohnědých tónoch severskej prírody a čisté, minimalistické línie, ktoré dokonale korešpondujú s modernou nadčasovou architektúrou.

askoooe

Životné prostredie

Všetky výrobky značky ASKO sú navrhnuté tak, aby pomáhali s rešpektom k okolitému svetu zlepšovať kvalitu života. A keďže príroda je na našom prahu, je len prirodzené, že robíme všetko pre to, aby sme ju chránili. Pri výrobe našich produktov sa vždy snažíme obozretným spôsobom využívať dostupné zdroje a nájsť najekologickejšie riešenie tak, aby sme uchovali prírodu aj pre ďalšie generácie. Všetky naše továrne sú certifikované v súlade s normou ISO 14001, čo znamená, že všetky naše procesy a postupy prebiehajú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu.

askpoe

 • Asko OCM8487A Rúra s mikrovlnami

  Kombinovaná kompaktná rúra s mikrovlnami.

  1799 € s DPH

  EAN: 3838782090417
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCM8478G Rúra s mikrovlnami

  Kombinovaná kompaktná mikrovlnná rúra.

  2199 € s DPH

  EAN: 3838942073021
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCS8687S Kombinovaná rúra s parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam System na...

  2099 € s DPH

  EAN: 3838782104169
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OP8687A Pyrolytická rúra

  Funkcia pyrolytického čistenia zahreje rúru na takmer 500 ° C, čo...

  1799 € s DPH

  EAN: 3838782090462
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCSM8487A Rúra s mikrovlnami a parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam System na...

  2549 € s DPH

  EAN: 3838782330865
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCSM8487S Rúra s mikrovlnami a parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam System na...

  2549 € s DPH

  EAN: 3838782330858
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCS8687A Kombinovaná rúra s parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam System na...

  2099 € s DPH

  EAN: 3838782097492
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCS8487A Kombinovaná rúra s parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam System na...

  1949 € s DPH

  EAN: 3838782090431
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

 • Asko OCSM8478G Rúra s mikrovlnami a parou

  Kombinované parné rúry ASKO používajú systém Pure Steam na...

  2949 € s DPH

  EAN: 3838782152849
  Dostupnosť: Skladom do 2 týždňov

Prihlásenie