Panel používateľa

Bora

Vyvíjame inovatívne nápady, které obohacujú život a robia ho príjemnejším.

BORA X BO

Nový komfort pri varení.

S mottom „Nový komfort pri varení." vám s rúrou na pečenie BORA X BO predstavujeme náš ďalší veľký krok. Revolučná, od základov nanovo vyvinutá rúra na pečenie, presvedčí šetrným a rovnomerným generovaním pary a dokonalými výsledkami varenia v pare – dokonca aj vtedy, keď sú všetky úrovne plné. Automatické odsávanie pary zaručuje, že pri otvorení dverí neunikne do priestoru horúca para. BORA X BO dokáže vyprážať, piecť, variť v pare a omnoho viac. Pritom ponúka intuitívne ovládanie a po použití sa automaticky zase žiarivo vyčistí.

 Bora BO X

 BORA SYSTÉM

Jedným slovom dokonalosť.

Čerstvý vzduch 

BORA odsáva zápach a tukové častice priamo z kuchynského riadu, výpary nemôžu vystupovať smerom hore a šíriť sa v priestore. Tukové častice sú účinne zachytávané tukovým filtrom z nerezovej ocele. Varíte ako na čerstvom vzduchu. 

bora

Tichý chod

Bežné digestory obťažujú hlukom i 70 dB (A) priamo vo výške hlavy. Výrobky BORA oproti tomu i pri najvyššom zapnutom stupni odsávania alebo ventilácie, sú dokonca tichšie ako praskanie tuku pri pečení steaku. Vďaka sofistikovanej technológií s kľudným chodom elektromotorov, dokonalým odhlučnením pár a osadením v kuchynskej doske.

Profesional

Voľný výhľad

Systém BORA Vás zbaví stiesneného pocitu z bežných kuchynských digestorov. Nebudú Vás ohrozovať hrany ani rohy vo výške hlavy. Nemusíte sa pri varní hrbiť a už Vás nebude trápiť para v zornom poli, žiadne zahmlené okuliare. Nič Vám nebude obmedzovať výhľad ale môžete sa aktívne venovať Vašej návšteve aj pri varení.

bora 2

Účinnosť

Bežné kuchynské odsávače pracujú s vysokými nákladmi a s relatívne malou účinnosťou. Odsávače BORA predstavujú chytré riešenia s vysokou účinnosťou. Najlepší dôkaz: 100% čistota v úrovni hlavy. Premyslene použitá rýchlosť prúdenia vzduchu a inovatívne technológie motorov vedú k 100% účinnosti.

borraa

Prémiové materiály

Vysoká funkčnosť a dlhá životnosť. Kvalitné materiály, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť a dlhodobú životnosť, vytvárajú prvotriedny systém bez kompromisov. Použitie čistej nerezovej ocele a sklokeramickej dosky bez obsahu ťažkých kovov. Chceme, aby Vaša radosť z varenia so systémom BORA trvala nekonečne dlho – to je náš záväzok.

 a

Vyskladajte si podľa seba spotrebič BORA ktorý je pre Vás najvhodnejší

BORA PROFESSIONAL 3.0

Pre viac informácií o BORA PROFESSIONAL 3.0 kliknite na obrázok nižšie.

Profesional 3.0

BORA CLASSIC 2.0

Pre viac informácií o BORA CLASSIC 2.0 kliknite na obrázok nižšie. 

Classic 2.0 

BORA PURE 

Pre viac informácií o BORA PURE kliknite na obrázok nižšie.

Pure

Bora

31 položiek

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie