Asko CI41230G Odsávač pár

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Čistenie filtru v umývačke

Vysoko účinné filtre odsávačov pár ASKO sú kvôli čisteniu navrhnuté tak, aby sa dali ľahko vyberať. Najhygienickejší a najjednoduchší spôsob ako dôkladne vyčistiť zanesený filter je vložiť ho do umývačky riadu.

Kapacita výparov

Naše vysokoúčinné motory odstraňujú až 99,7 % výparov počas varenia v porovnaní s medzinárodným štandardom. Veľká kapacita na odstránenie výparov bude pre vás znamenať vždy príjemné ovzdušie vo vašej kuchyni, bez strachu z nežiadúcich pachov.

Nízka hladina hluku

Všetky naše odsávače pár sa vyznačujú nízkou hladinou hluku, vďaka čomu je varenie oveľa príjemnejšie a to aj v otvorených obývacích priestoroch a malých kuchyniach.

Funkcia Boost

Pomocou funkcie Boost sa spustí ventilátor na dve minúty počas ktorých odsávač dosiahne maximálnej rýchlosť, čím sa zbaví všetkých prebytočných výparov. Po ukončení zvýšeného odparu sa ventilátor vráti na pôvodnú rýchlosť.

Časovač

Použitím funkcie časovača bude odsávač pár pokračovať v činnosti ešte zhruba ďalších päť minút, aby sa docielilo odstránenia všetkých nežiadúcich výparov. Odsávač sa následne automaticky vypne.

Recirkulácia

Použitím režimu recirkulácie sa vzduch prenáša cez uhlíkový filter predtým, ako sa uvoľní späť do kuchyne. Je to skvelá funkcia hlavne pre byty s menšou rozlohou alebo ak chceme udržiavať vo vnútri teplý vzduch.

Konštrukcia a výkon

Plášť výrobku Jemné čierne keramické sklo Počet filtrov proti mastnotám 2 Trieda energetickej účinnosti A+ Maximálna kapacita 865 m³/h Filter proti mastnotám Filter z nerezovej ocele vhodný do umývačky riadu

Použitie a flexibilita

Počet rýchlostí 9 Funkcia Boost Áno Počet žiaroviek 2 Osvetlenie/typ LED pás pre rovnomerné a príjemné osvetlenie Časovač Áno

Interakcia a kontrola

Ovládanie Dotykové s displejom Indikátor vyčistenia filtra Áno

Dizajn a integrácia

Umiestnenie motora Integrovaný v odsávači

Technické informácie

Ročná spotreba energie 31 kWh Svetelný efekt 9 W Príkon 179 W Napätie (V) 220…240 V Frekvencia 50/60 Hz

Rozmery

Výška 85 mm Šírka 1198 mm Hĺbka 708 mm Maximálna výška komína 1150 mm Dĺžka pripájacieho kábla 1500 mm Netto hmotnosť 52 kg

Logistika

Výška balenia 820 mm Šírka balenia 1320 mm Hĺbka balenia 510 mm Brutto hmotnosť 64 kg Kód produktu 730880 EAN kód 3838782122866