Asko ODW8127A

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Ohrev šálok a tanierov

Ohrevná zásuvka je ideálna na ohrievanie tanierov pred slávnostnou večerou alebo na ohrievanie šálok, v ktorých servírujete kávu. Do zásuvky sa zmestí 20 tanierov s priemerom 28 cm, 80 kávových šálok alebo 40 čajových šálok.

Ohrev jedla

Ohrievacia zásuvka je ideálna na udržovanie teplého jedla, kým čakáte na príchod vašich hostí. Zásuvku môžete použiť aj na opätovný ohrev.

Jednoduché ovládanie

Vákuovacia zásuvka ASKO Elements je veľmi dobre prístupná vďaka jej umiestneniu pod vašou rúrou a tiež vďaka jej mechanizmu otvárania. Zásuvku otvoríte jednoduchým stlačením. Jedná sa o praktické a spoľahlivé riešenie.

Varenie pri nízkej teplote

Varenie pri nízkej teplote je skvelá metóda varenia mäsa tak, aby zostalo krehké. Po tom, čo mäso opečiete, môžete umiestniť panvicu alebo misu s mäsom do zásuvky, kde sa môže pomaly dopiecť.

Jednoduché čistenie

Každý chce mať vo svojej kuchyni čistý spotrebič. Preto sú všetky kuchynské spotrebiče ASKO vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú čisté.

Otváranie stlačením

Zásuvka sa otvára riešením typu push-to-open, aby zásuvka pôsobila moderným a čistým vzhľadom. Na otvorenie je stačí jemné stlačenie.

Použitie a flexibilita

Otváranie dverí Stlačením otvoríte Nastavenie teploty (°C) 30-80 Termostat Áno Vhodný pre ohrievanie šálok, pohárov a riadu Áno Ohrev jedla Áno Vhodné pre pomalé varenie Áno

Interakcia a kontrola

Ovládanie Tlačidlo

Funkcie, programy a režimy

Funkcie Ohrev riadu Ohrievanie šálok Udržiavanie tepla Manuálne nastavenie teploty a času Zahrievanie pohárov a šálok Zohrievanie jedla

Dizajn a integrácia

Min. šírka otvoru 568 mm Hĺbka (vrátane rozstupov od steny) 550 mm Maximálna výška otvoru pre zabudovanie 140 mm Maximálna šírka otvoru pre zabudovanie 560 mm

Technické informácie

Príkon 810 W Napätie (V) 220-240 V Poistka 10 A Frekvencia 50-60 Hz

Rozměry

Výška 140 mm Šírka 597 mm Hĺbka 550 mm Dĺžka pripájacieho kábla 1800 mm Netto hmotnosť 15 kg

Logistika

Výška balenia 184 mm Šírka balenia 638 mm Hĺbka balenia 652 mm Brutto hmotnosť 17 kg Kód produktu 497358 EAN kód 3838942046926