Asko R31842I

Výrobca: Asko

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Adaptívna regulácia

Adaptívna regulácia teploty – inteligentné senzory starostlivo sledujú spôsob, akým chladničku používate, a prispôsobujú tomu svoj chladiaci efekt. V praxi to znamená, že chladnička automaticky zníži svoju teplotu pred tým, ako ju otvoríte, aby nedochádzalo k zbytočnému zvýšeniu teploty, čím sa jedlo udržuje až o 20 % dlhšie čerstvé.

Regulácia vlhkosti

Automatická regulácia vlhkosti udržuje vlhkosť v zásuvkách na optimálnej úrovni. Špeciálna membrána sa automaticky otvára pri vlhkosti nad 90 %, naopak, pod 90 % sa membrána uzatvára a v zásuvkách udržuje vlhkosť. Ide o plne automatizovaný proces, ktorý zabraňuje tomu, aby sa vaše ovocie a zelenina vysušili alebo skazili. Vaše potraviny tak budú dlho čerstvé a plné živín.

Auto super cool

Funkcia Auto Super Cool detekuje zvýšenie teploty a aktivuje intenzívne chladenie, ktoré vráti teplotu chladničky späť na vopred nastavenú úroveň a tým spomalí proces starnutia potravín.

Jemné zatváranie

Vychutnajte si pohodlie dverí s jemným zatváraním na chladničke a mrazničke. Tri prostredné zásuvky v mrazničkách sú navrhnuté s predpokladom častého používania a majú ľahko posuvné teleskopické lišty s funkciou tlmeného zatvárania. Dvere a zásuvky sú tak tiché, že si Vás ani pes nevšimne, keď si dáte sendvič neskoro v noci.

Dura Fresh

Nechajte systém Dura Fresh™, aby vám pomohol vytvoriť dokonalú mikroklímu pre vaše mäso, ryby alebo zeleninu. S týmto inteligentným mikroklimatickým systémom v zásuvkách bude vzniknutý odpad minimálny.

Vnútorné osvetlenie

S LED osvetlením budete mať lepší prehľad nad vašimi potravinami. LED svetlá sú energeticky šetrné, pretože sa neohrievajú tak ako napríklad halogénové žiarovky. Osvetlenie je navrhnuté veľkoryso, tak aby vám uľahčilo rýchle čítanie štítkov, dátumov minimálnej spotreby či údajov zloženia potravín. Naše chladničky a mrazničky sme vybavili niekoľkými LED svetlami, ktoré osvetľujú všetky oblasti chladničky, mrazničky a zásuviek príjemným a estetickým mäkkým svetlom.

Super cool

Pomocou funkcie Super Cool zvýšite proces chladenia napríklad keď po týždennom nákupe naplníte chladničku jedlom. Rýchle ochladenie výrazne spomalí proces hnitia a pomôže vám udržovať potraviny čerstvé, čo najdlhšie.

Eco režim

Ak odchádzate z domu na dlhšiu dobu, odporúčame využiť náš režim Eco. Režim Eco automaticky nastaví správnu teplotu a zníži spotrebu energie. Je to ideálna voľba pre vás a pre životné prostredie.

Konštrukcia a výkon

Super Cool – ideálne po nákupe na rýchle ochladenie veľkého množstva jedla Automatický Manuálny Fresh Air ™ – znižuje zápach a čistí vzduch v chladničke Nie Ventilátor pre rovnomerné rozloženie chladenia Áno

Použitie a flexibilita

Celkový objem 300 l Objem chladiaceho priestoru 224 l Capacity fridge drawers 76 l Úložný priestor pre syr a maslo 1 Multi Box s dreveným vrchnákom Vyberateľný podnos Drevený výsuvný podnos veľký Osvetlenie LED pás na boku LED pás pod deliacou stenou Regulácia vlhkosti Áno (automatická regulácia vlhkosti) Polica na fľaše vo dverách chladničky 2 samostatné nádoby s posuvnou zarážkou Sklenené police v chladničke 6 ks Počet odnímateľných políc 5 ks

Interakcia a kontrola

Adaptívna regulácia teploty – šetrí energiu aj potraviny Áno Dizajn a integrácia Podperné nohy 4 pevné nožičky Umiestnenie závesu dverí Pravé/Ľavé Min. výška otvoru 1775 mm Min. šírka otvoru 560 mm Hĺbka (vrátane rozstupov od steny) 560 mm Maximálna výška otvoru pre zabudovanie 1780 mm Maximálna šírka otvoru pre zabudovanie 570 mm

Bezpečnosť a údržba

Alarm otvorených dverí Áno

Technické informácie

Úroveň hluku (max.) 36 dB(A) Klimatické triedy Subtropická Tropická Subnormálna Normálna Chladivo R600A Typ oddelenia Čerstvé potraviny Chladiace Trieda energetickej účinnosti D Odhadovaná ročná spotreba energie 119.82 kWh Celkový výkon osvetlenia 10 W Príkon 85 W Napätie (V) 220-240 V Poistka 0,8 Frekvencia 50 Hz

Rozmery

Výška 1772 mm Šírka 555 mm Hĺbka 545 mm Dĺžka pripájacieho kábla 3000 mm

Logistika

Výška balenia 1835 mm Šírka balenia 600 mm Hĺbka balenia 650 mm Brutto hmotnosť 71.5 kg Kód produktu 732593 EAN kód 3838782167706

Súvisiace produkty