A+

BORA Professional 3.0 PKAS3

Výrobca: Bora

BORA Professional 3.0 PKAS3

Celý popis

Intuitívny ovládacie koliesko
Skvelú obsluhu zaručuje kombinácia klasického ovládania otočnými gombíkmi a dotykovej plochy s mimoriadne ostrým ukazovateľom LED. Všetky funkcie možno jednoducho, pohodlne a intuitívne aktivovať otočením gombíka alebo kliknutím na centrálnu dotykovú plochu.

Automatická klapka
Pri použití odsávača sa uzatváracia klapka otvára a zatvára automaticky. Pri zatváraní zabraňujú vstavané snímače privretiu predmetu. Vo vypnutom stave je elegantný systém úplne uzavretý.

Výnimočný dizajn
Stretávajú sa tu inovatívne tvary s najvyššími nárokmi na materiál a technológie. Medzi najvýraznejšie dizajnové prvky patria odsávač a hladký ovládací gombík z nerezovej ocele s čiernou sklenenou prednou časťou a jasným bielym ukazovateľom LED.

Ľahké čistenie
Diely, ktoré sú vystavené pôsobeniu kuchynských výparov, možno jednoducho vybrať cez dobre prístupný, široký prívodný otvor. Čistí sa v umývačke riadu, kde zaberá len minimum miesta.

Integrovaná vaňa na zachytenie tukov
Ak počas varenia skončí niečo vedľa, integrovaná vaňa bezpečne zachytí pevné i tekuté zvyšky.

Tukový filter z ušľachtilej ocele
Tukový filter z ušľachtilej ocele je v porovnaní s ostatnými často používanými filtračnými tkaninami, napríklad z hliníka, dlhodobo odolný pre umývanie v umývačke riadu a zachováva si svoj pôvodný vzhľad (bez zožltnutie) a stabilitu.

Modulárny systém
Spoločnosť BORA ponúka široký výber varných dosiek s celoplošnou indukciou až po plyn alebo Tepan gril z nerezovej ocele, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať s odsávacím systémom. Bez problémov sú možné tiež kombinácie s jednou, troma alebo viac varnými doskami.

Automatické riadenie odsávača
Sací výkon sa reguluje samočinne podľa aktuálnej situácie pri varení. Odpadá preto neustále manuálne zasahovanie. A vy sa môžete plne sústrediť na varenie.

Maximálna úložná plocha
Vďaka nízkej montážnej výške zariadenia, ktorá je vhodná pre štandardné strednú vzdialenosť všetkých výrobcov kuchýň a integrovanému ventilátoru, zostáva v spodnej skrinke zachovaný maximálny úložný priestor pre zásuvky.

Integrovaný ventilátor
Varná doska s odsávačom je dostupná aj ako kompaktný systém so zabudovaným ventilátorom a zvukovým tlmičom.

Určené pre: Professional 3.0

Technické údaje:
Pripojovacie napätie: 220-240 V
Frekvencia: 50/60 Hz
Príkon max.: 550 W
Dĺžka sieťového pripojovacieho kábla: 2 m
Rozmery (ŠxHxV): 468 × 540 × 199 mm
Hmotnosť (vr. príslušenstva a obalu): 12,5 Kg
Výkonové stupne odsávača do varnej dosky: 1-9, P
Pripojenie potrubia: BORA Ecotube

Energetická trieda

Hĺbka (mm)