Electrolux EL61A4UG Podlahový vysávač

Výrobca: Electrolux

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Silný výkon. Navrhnutý pre vaše pohodlie. Vďaka inovatívnej cyklónovej technológii a ergonomickému dizajnu kombinuje náš bezvreckový vysávač Animal 600 vysoký výkon vysávania s rýchlym a jednoduchým vyprázdňovaním nádoby na prach. Dodáva sa s príslušenstvom Animal Kit, ideálnym na odstraňovanie zvieracích chlpov z čalúnenia a kobercov.

2-stupňový spôsob čistenia nádoby na prach Kompaktný dizajn s 2-stupňovým spôsobom čistenia nádoby na prach umožňuje hygienické a jednoduché odstránenie nečistôt. Ľahká manipulácia s kontrolovaným vyprázdňovaním, vďaka ktorému sa zabráni opätovnému vysypávaniu prachu počas jeho odstraňovania.

Nekompromisný čistiaci výkon* počas celej doby vysávania Cyklónová technológia zabezpečuje nekompromisný výkon počas celého upratovania, aj keď sa nádoba na prach naplní. *Pri maximálnom výkone si po naplnení nádoby na prach zachová až 99 % bežného čistiaceho výkonu (podľa výkonnostnej normy IEC 62885-2, vydanie 1.0; odstavec 5.1, 5.7 a 5.9).

6-stupňová filtrácia vzduchu 6-stupňový filtračný systém zachytí až 99,99 % mikročastíc prachu väčších ako 1 mikrometer* pre dokonale čisté domáce prostredie. *Na základe interných testov v súlade s európskou normou EN 60312-1-2017 pre častice väčšie ako 1 mikrometer.

Kompaktný a skladný dizajn Náš kompaktný dizajn s možnosťou skladovania vo vertikálnej alebo horizontálnej polohe vás zbaví starostí s uskladnením a zaberie menej miesta.

Ľahké manévrovanie Pogumované kolieska XL na lepšie manévrovanie a manipuláciu; navyše ochránia povrch podlahy i nábytok.

Hmotnosť 7,73 kg
Farba

Ďalšia farba

Trubica

Hubica

Technológia

Turbo kefa na koberce

Ostatné príslušenstvo

Navíjač šnúry

Dľžka prívodného kábla (m)

Filter motora

Typ filtra

Max. podtlak (kPa)

Maximálny prietok vzduchu (m3/h)

Emisia prachu (mg/m3)

Akčný rádius (m)

Hlučnosť (dB(A))

Hmotnosť vysávača (kg)

Nom. príkon (W)

Max. príkon (W)

Výška (mm)

Šírka (mm)

Hĺbka (mm)

Čistá hmotnosť (kg)

Čiarový kód EAN

Kód produktu