HAIER HAHG7WL5WS6X/1

Výrobca: Haier

plynová varná doska • šírka 74,5 cm • 5 varných zón • pripojenie 220 – 240 V • plyn na skle • liatinové mriežky • dvojitý WOK horák • funkcia Preci Flame – 9 úrovní nastavenia horáka

Celý popis
Error:Failed to connect to ew3.sjednanismluv.cz port 443: Connection refusedError:Failed to connect to ew3.sjednanismluv.cz port 443: Connection refused

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Plynová varná doska na čiernom skle Series 6 I-TURN

Elegantný vzhľad dáva plynovej doske Haier HAHG7WL5WS6X/1 Series 6 I-TURN povrch z nerezu v kombinácii s čiernym sklom, prémiové ovládacie gombíky s LED podsvietením a robustné liatinové mriežky. Komfortné varenie viacerých jedál súčasne umožňuje 74,5 cm šírka dosky. Doska je vyrobená z prvotriednych materiálov s odolnou povrchovou úpravou. Súčasťou sú vysoko odolné liatinové mriežky, ktoré poskytujú pevnú základňu na varenie. Horáky sú v čiernej farbe s matnou povrchovou úpravou, takže dokonale podčiarknu minimalistický štýl varnej dosky. Špeciálne svetlo okolo ovládacích gombíkov poskytne dokonalý prehľad o nastavení pri varení.

Ideálna varná doska pre elegantnú kuchyňu

Plynová varná doska Haier HAHG7WL5WS6X/1 Series 6 I-TURN je ideálna voľba do elegantnej kuchyne. Spojenie prémiových materiálov a robustného spracovania zaujme na prvý pohľad.

Robustné liatinové plné rošty

Čierne liatinové rošty sú výborne odolné pri vysokých teplotách a zároveň poskytujú lepšiu distribúciu tepla. Zároveň dokonale dopĺňajú dizajn povrchu varnej dosky.

Podsvietenie gombíkov pre dokonalý prehľad

So špeciálnym svetlom okolo ovládacích gombíkov budete mať dokonalý prehľad o priebehu a nastavení plynovej varnej dosky pri varení. V okamihu keď otočíte kolieskom sa svetlo rozsvieti, takže ihneď vidíte nastavenie každého horáka. Úroveň výkonu uvidíte ihneď vedľa gombíkov vďaka bielej číslici, ktorá vám ukáže jeden z 9 prednastavených úrovní Preci Flame.

Dvojitý WOK horák na rýchlejšie varenie

Výkonný WOK horák s dvojitým okruhom ohňa zaistí rovnomernejšie rozprestretie tepla pod panvicou či hrncom. Nestane sa tak napríklad, že by sa pokrm uprostred panvy pripaľoval, zatiaľ čo v krajoch panvy by bol ešte surový.

Hĺbka (mm)

Šírka (mm)

Výška (mm)

Technické parametre

Typ varnej dosky samostatná (vlastné ovládanie)
 Ovládanie
mechanické-gombíkové
Vyhotovenie dosky kov a sklo
Umiestenie ovládania vpredu
Plynové horáky – počet varných zón 5
 Počet viackruhových zón
1
 Poistka plynových horákov
Áno
Zapaľovanie horákov automatické zapaľovanie
 Horák WOK
Áno
 Hob2Hood
Nie
Záruka 24 mesiacov
 Rozšírená záruka SK
 Celkový príkon
12.2 kW
 Počet mriežok
2
Rozšírená záruka značky Nie
 Značka kvality dTest
Nie
Šírka 74.5 cm
Výška 4.3 cm
Hĺbka 51 cm
Farba nerez, strieborná
Trysky na propán-bután v balení Áno
 Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD
Áno
 Pripojenie
220 – 240 V
 Retro
Nie
Značky Haier
Šírka výrobku 74.5 cm
Výška výrobku 4.3 cm
Hĺbka výrobku 51.0 cm