E

HAIER HBW5518E

Výrobca: Haier

2D 55 SERIES 6 Vstavaný, Dvojdverové, No Frost, Svetlo Led, Trieda E, Biela, Š x H x V (mm) 540x545x1772

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

2D 55 SERIES 6

Chladničky s mrazničkou dole Haier 2D 55 SERIES 6 sú dokonalým snúbením luxusného dizajnu a špičkových technológií. Chladnička 2D SERIES 6 zaručuje dlhé uchovanie potravín vďaka špecializovaným zónam, ako je Humidity Zone či nová Haier technológia Air Surround.

Humidity Zone uchová potraviny čerstvé dvakrát dlhšie

Praktická zóna Humidity Zone od Haier uchová vaše potraviny čerstvé dvakrát dlhšie*. To všetko vďaka technológii HCS (Humidity Control System), membráne z rastlinných vlákien, ktorá dokáže udržať vlhkosť na 90% a automaticky nastavuje správnu vlhkosť. Vďaka tomu dokáže zabrániť kondenzácii vody vo vnútri zásuvky. Tým, že udržuje vlhkosť v priehradke na 90 %, umožňuje neustálu cirkuláciu chladného vzduchu, takže potraviny môžete skladovať bez toho, aby strácali svoju nutričnú hodnotu. 
*podľa certifikácie VDE č. ID.40046454

Ideálne podmienky skladovania ovocia a zeleniny

Vďaka svojim špeciálnym podmienkam chladenia je box na ovocie a zeleninu tým správnym miestom na uchovanie ovocia a zeleniny. Užite si zdravšie jedlá a desiaty!

Objavte kúzlo chytré šité na mieru pre potreby domácností s aplikáciami hOn

Chytrá domácnosť Haier poskytuje užívateľom riešenia šité na mieru ich potreb. Aplikácia hOn poskytuje užívateľom nekonečné možnosti interakcií s chytrými produktmi vďaka mnohým smart funkciám, ako je funkcia Proactive Temperature, Advanced Drink Assistant či funkcie My Inventory. Aplikácia hOn a umelá inteligencia ponúkajú inovatívne funkcie, ktoré dokážu predvídať vaše potreby, čo sa čerstvosti potravín týka.

Prispôsobte si dizajn vašej kuchyne

Aby sme dokázali naplniť všetky potreby našich zákazníkov, vytvárame v Haiere také produkty, ktoré sa dokážu presne prispôsobiť akémukoľvek priestoru. Reverzibilné dvierka s výmenným závesom dverí na našich chladničkách predstavujú možnosť inštalácie kdekoľvek v priestore, čo vám dáva v usporiadaní kuchyne absolútnu slobodu.

Mrazenie a chladenie na povel

Nastavením funkcií Super Cool a Super Freeze teplota rýchlo dosiahne minimálnu teplotu pre chladničku a mrazničku, kedykoľvek potrebujete rýchlo schladiť potraviny a nápoje.

Zníženie spotreby až o 20%

Výber chladničky Haier energetickej triedy E predstavuje úsporu energie, zlepšenie účinnosti výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Chladnička spotrebuje až o 20% menej energie, než chladnička energetickej triedy F.

Haier IN-TECH: jednoduchá inštalácia vašej chladničky

Vďaka technológii Haier IN-TECH je inštalácia tejto chladničky jednoduchá a jej dizajn sa perfektne hodí do všetkých typov kuchýň. Táto chladnička sa inštaluje veľmi rýchlo vďaka svojim 5 upevňovacím bodom, ktoré zároveň uľahčujú manipuláciu s výrobkom pri umiestnení do pripraveného výklenku. Jej rozmery a reverzibilné dvierka umožňujú umiestnenie do rôznych kuchynských priestorov podľa potrieb užívateľa. Nič nebolo ponechané na náhodu: v rámci naozajstného dôrazu na detail sú pre všetky upevňovacie body a pánty k dispozícii kryty.

Vyvarujte sa popáleniu potravín mrazom

TCS je systém troch senzorov, ktoré automaticky detekujú výkyvy teploty vo vnútri chladničky aj mrazničky v dôsledku otvorenia dverí alebo vložením ešte horúcich potravín. Vďaka invertorovému kompresoru spolu so senzormi chladnička minimalizuje kolísanie teploty a zabraňuje popáleniu potravín mrazom uložených vo vnútri.

Zachováva chuť, konzistenciu a šťavnatosť jedla až o 99 %* po 7 dňoch ako pri prvom dni.

S technológiou Haier Air Surround Fresher Tech prúdi vzduch vo vnútri chladničky jemnejším a šetrným spôsobom. Vďaka špeciálnym bočným vývodom tento systém homogénne distribuuje studený vzduch obklopujúci potraviny v celom priestore chladničky, čím sa zabráni priamemu prúdeniu na potraviny bez straty ich hmotnosti a vysušenia potravín. Vďaka tomu dokáže Haier Air Surround zachovať pri potravinách ich chuť, konzistenciu a šťavnatosť až o 99 % aj po 7 dňoch ako pri prvom dni. 
*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku s technológiou Total No Frost Circle + s chladničkou s technológiou No Frost s prúdením chladného vzduchu priamo na potraviny.

Chladnička bez plesne

Hygienické tesnenie je špeciálnou protiplesňovou úpravou tesnenia dvierok pri chladničke aj mrazničke, ktorá obmedzuje šírenie plesní. Výsledkom je bezpečnejší spotrebič, lepšie podmienky skladovania a dlhšie čerstvé potraviny.

Nastavte správnu teplotu

Chladnička má v hornej časti panelu displej, na ktorom môžete samostatne nastaviť teplotu chladiaceho priestoru (od 2 ° C do 8 ° C) a mrazničky (od -16 ° C do -24 ° C). Z displeja je možné nastaviť ďalšie funkcie ako je funkcia dovolenky, eko režim, super cool, super freeze či pripojiť vašu chladničku k Wi-Fi vďaka novej aplikácii hOn.

Usporiadajte vnútro chladničky podľa svojich potrieb

Chladnička ponúka nielen veľkorysú úložnú kapacitu, ale aj vylepšenú správu vnútorného usporiadania. Police a priehradky vo dverách chladničky môžete ľubovoľne usporiadať až do 100 rôznych kombinácií rozloženia podľa vašich potrieb.

Žiadna námraza a minimalizácia množenia baktérií

Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy v mrazničke, vďaka čomu ju nemusíte pravidelne odmrazovať. Táto technológia prináša svoje výhody aj do priestoru chladničky, pretože znižuje tvorbu plesní a baktérií až o 94 %*. 
*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku Haier Group s technológiou Total No Frost s chladničkou Haier Group so statickým chladením.

Základné vlastnosti

EAN kód  8059019031354
Technológie chladenie  No Frost
Displej  Áno
Názov výrobku  HBW5518E
Inštalácia  Vstavaný
Kategória produktu  Chladnička
Typ produktu  Dvojdverové

Technické špecifikácie

Proces odmrazovanie – mraznička  Automatické No Frost
Proces odmrazovanie – chladnička Automatické
Tesnenie  Ťahať
Stĺpec Multiflow  Áno
Konektivita  Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah (Wi-Fi + BLE)
Aplikácia IoT  hOn
Prúd (A)  1.2
Frekvencia (Hz)  50
Napätie (V)  220-240

Displej

Umístenie ovládanie  Vonkajší ovládací panel
Ovládanie  Elektronický
Indikátor otvorených dverí – chladnička  Zvukový
Funkcia dovolenka  Áno
Funkcia rýchle chladenie  Áno
Funkcia rýchle mrazenie  Áno
Nastaviteľná teplota  Chladnička

Vzhľad

Materiál políc vo dverách  Priehľadný
Poličky vo dverách  Reliéfny rám
Svetlo  Led
Počet priehradiek na čerstvú zeleninu  2
Počet regálov na vajcia  1 priehľadny
Počet zásobníkov na led  1 priehľadný
Obojstranná dvierka áno
Počet políc vo dverách  4
Farba tela  Biela
Pánt dverí  Pravý
Počet mraziacich zásuviek  3
Materiál políc  Sklo
Počet nastaviteľných políc v chladničke  2+1

Výkon a spotreba

Energetická trieda  E
Ročná spotreba elektrickej energie (NEL 2020)  216
Trieda emisií akustického hluku (NEL 2020)  C
Emisie akustického hluku (NEL 2020)  37
Doba skladovania pri výpadku prúdu (hod)  9
Počet hviezdičiek  4
Mraziaci výkon (kg/24 hod)  4,5
Celkový objem chladiacej časti (l)  186
Celkový objem mraziacej časti (l)  62
Celkový objem (l)  248

Rozmery

Výška (mm)  1772
Šírka (mm)  540
Hĺbka (mm)  545
Výška s obalom (mm)  1832
Šírka s obalom (mm)  580
Hĺbka s obalom (mm)  597
Hmotnosť s obalom (kg)  57
Čistá hmotnosť (kg)  55,4