G

Haier HWS84GA

Výrobca: Haier

Wine Bank 50 Series 5 Voľne stojace, 1 teplotných zón, 84 fliaš, osvetlenie LED, Trieda G, Š x H x V (mm) 497x585x1270

Celý popis

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Wine Bank 50 Series 5

Rad vinoték Haier Wine Bank 50 Series 5 umožňuje uložiť vašu drahocennú zbierku vína za rovnakých podmienok ako v profesionálnom vínnej pivnici. Uchovanie vína v správnych podmienkach pomáha uchovať jeho chute a vlastnosti, čo prináša príjemnejšie chuťové zážitky. Preto spoločnosť Haier vytvorila vinotéku, ktorá sa postará o vašu zbierku vín tým, že jej poskytne optimálne podmienky, v ktorých ju môžete uchovávať, kým si ju nebudete môcť užiť. Vinotéky Haier Wine Bank 50 Series 5 sú vybavené technológiou prirodzeného prúdenia vzduchu, ktorá udržuje ako stabilný okolitú teplotu na ideálnej úrovni, tak aj vlhkosť 50% až 70%. Filter s aktívnym uhlím zaisťuje čistý vzduch, zatiaľ čo dvierka s anti -UV sklom chráni vaše víno pred škodlivými svetelnými lúčmi a poskytujú ideálne podmienky pre vynikajúce uchovanie vína.

Bráňte si svoje víno!

Udržujte svoju zbierku vína v bezpečí a chránenú vo vnútri vašej profesionálnej vinotéky, kedykoľvek budete potrebovať, vďaka integrovanému zámku s kľúčom.

Wine Lens

Nová aplikácia hOn bola vyvinutá v spolupráci s Vivino, najobľúbenejším celosvetovým trhom s vínom, a ponúka vám celý rad ďalšieho obsahu. Funkcia „Wine Lens“ vám napríklad umožňuje naskenovať etiketu fľaše a získať všetky relevantné informácie, ako je vinárstvo, hrozno, rok výroby a užívateľské hodnotenie Vivino. Okrem toho aplikácia hOn automaticky vloží toto víno do vášho vínneho lístka.

Vinotéka, ktorá neruší

Vibrácie a hluk môžu poškodiť vaše vína, ovplyvniť ich chuť a hlavne narušiť vašu radosť z nich. Kompresory Haier disponujú antivibračným systémom, ktorý znižuje vibrácie a hluk na minimum.

Nová aplikácia hon s obsahom od spoločnosti Vivina

Objavte viac informácií o vínach, ktorá uchovávate vo vinotéke Haier vďaka našej intuitívnej aplikácii „hon“ vyvinuté v spolupráci s Vivina, najväčšou svetovou komunitou vín. Naskenujte štítok fľaše pomocou funkcie „Scan your Wine“ a prezrite informácie, ako je vinárstvo, z ktorého pochádza, druh použitých hrozna, rok výroby a ďalšie. Môžete tiež zobraziť hodnotenia užívateľov každej fľaše na víno a dokonca objavovať nové vína, ktoré zodpovedajú vašim chutiam, vďaka špecializovaným návrhom vín prispôsobeným vašim osobným preferenciám.

Vkusné osvetlenie, ktoré nenarušuje vnútornú teplotu

LED svetlá vo vinotékach Haier neslúži iba ako reflektor pre vašu zbierku vín. Ich ďalšou výhodou okrem príjemného nasvietenie je to, že vydávajú len veľmi málo tepla. Táto ich funkcia je dôležitá pre udržanie optimálnej teploty vo vinotéke.

TRIEDA G

Táto vinotéka je v triede G podľa nového energetického štítku.

Patentovaná technológia zaručujúca perfektné úroveň vlhkosti

Vinotéky Haier sa vyznačujú jedným z najnovších prírastkov našich exkluzívnych patentovaných technológií, systémom Natural Airflow. Prostredníctvom presných snímačov teploty a vlhkosti spolupracujú ventilátor a kompresor na udržanie dokonalej úrovne vlhkosti 50-70 %, čo vytvára podmienky pre uchovanie vína ako v profesionálnom vinárstva. Voda z nádržky v spodnej časti chladiča sa potom premení na vlhkosť a antigravitačné čiže vzlínavej prúdenie častíc vody vo vzduchu zaručuje jej dokonalú distribúciu v celom interiéri.

Bočné a horné osvetlenie, ktoré udržuje chuť vašich vín

Teplá farba 3D LED diód vo vinotékach spoločnosti Haier poskytne vašim vínam horné a bočné očarujúce osvetlenie, aké si zaslúžia. Vďaka tomuto systému je celá vinotéka osvetlená zhora nadol, čo vedie k ohromujúcemu efektu.

Energetická trieda

Hĺbka (mm)

Šírka (mm)

Výška (mm)

Základné vlastnosti

EAN kód  6930265399387
Názov výrobku  HWS84GA
Inštalácia  Voľne stojace
Počet štandardných fliaš vína  84

Technické špecifikácie

Konektivita  Ďalší obsah
Typ ovládanie  Digitálny
Druh svetla  LED
Aplikácia IoT  hOn
Prúd (A)  <10
Frekvencia (Hz)  50
Napätie (V)  220~240 V

Programy a funkcie

Počet teplotných zón  1
Výstražný signál / Porucha  Vizuálny aj zvukový

Vzhľad

Rám  Áno
Typ skla  Anti UV
Obojstranná dvierka  Áno
Farba tela  Čierna
Pánt dverí  Levé
Materiál políc  Drevo
Počet políc  6+1

Výkon

Energetická trieda  G
Klimatická trieda: SN  Áno
Klimatická trieda: N  Áno
Klimatická trieda: ST  Áno
Ročná spotreba elektrickej energie (NEL 2020)  149
Trieda emisií akustického hluku (NEL 2020)  C
Emisie akustického hluku (NEL 2020)  37

Rozmery

Výška (mm)  1270
Šírka (mm)  497
Hĺbka (mm)  585
Výška s obalom (mm)  1330
Šírka s obalom (mm)  535
Hĺbka s obalom (mm)  632
Hmotnosť s obalom (kg)  56
Čistá hmotnosť (kg)  51,5