E

Liebherr WSbli 5031 GrandCru Selection

Výrobca: Liebherr

Skladovacia chladnička na víno

Celý popis

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji.

HumidityControl

Perfektné klimatické podmienky možno vytvoriť len vďaka správnej kombinácii teploty a vlhkosti. HumidityControl vám umožňuje upravovať vlhkosť podľa vašich potrieb. Na optimálne skladovacie podmienky a príležitosť vychutnávať si čerstvosť ešte dlhšie.

Drevená polička, výškovo nastaviteľná

Elegantné a sofistikované. Tieto poličky z bukového dreva sú navrhnuté tak, aby minimalizovali vibrácie. Tiež umožňujú skladovať víno v horizontálnej polohe a vďaka ich ergonomickému tvaru sa fľaše ľahko ukladajú, prekladajú aj vyberajú. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že drevo dýcha a dokáže v sebe uložiť menší objem vody, čo je ideálne na udržiavanie mikroklímy a dlhodobé skladovanie.

Nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša skladovacia chladnička na víno Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.

Pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.

Filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.

Dotykový displej

Ovládanie skladovacej chladničky na víno je ľahšie ako mladé víno. Vďaka vysokokvalitnému dotykovému LC displeju je výber funkcií hračka. Položky v ponuke sú prehľadne zoradené a vybrať sa dajú jemným ťuknutím. A ak chcete skontrolovať aktuálnu teplotu, stačí sa vám pozrieť na displej, kde je neustále zobrazená.

Ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.

2 výškovo nastaviteľné pätky

Pre maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša skladovacia chladnička na víno optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky skladovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.

Detská poistka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby zabránila neúmyselnému vypnutiu spotrebiča. Ak je detská poistka zapnutá, je zobrazená symbolom na ovládacom paneli.

Zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.

Poplach v prípade otvorených dverí

Zabudli ste zavrieť dvere? Ak dvere na vašej skladovacej chladničke na víno zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa poplach. Tento dostatočne hlasný výstražný zvuk sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať tak ideálne podmienky na uskladnenie svojich vín.

Rukoväť: leštený hliník

Vďaka tejto vysokokvalitnej rukoväti z lešteného hliníka môžete k svojej zbierke vín pristupovať štýlovo. Nielenže vyzerá skvele, ale tiež sa príjemne drží. Jej ergonomický tvar a hladká povrchová úprava sa starajú o to, že svoju skladovaciu chladničku na víno GrandCru môžete pohodlne otvoriť kedykoľvek.

Box SmartDevice, integrovaný

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Skladovacia chladnička na víno GrandCru Selection sa dá hravo zosieťovať a vy tak môžete naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte mnohé nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.

Stropné LED osvetlenie

Nájdite svoje obľúbené víno raz-dva. Naše modely s plnými dverami majú stropné LED osvetlenie, ktoré osvetľuje celý interiér a vašu zbierku vín predvádza v ideálnom svetle. LED diódy sú umiestnené hneď vpredu, aby žiadna fľaša nezostala v tieni. A modely so sklenenými dverami majú osvetlenie na prezentáciu, vďaka ktorému vaše vína vyniknú aj pri zatvorených dverách.

Mechanický zámok dverí

Strážte svoje poklady. Zbierky vín zvyčajne predstavujú aj cenné investície a preto by ste ich tak aj mali chrániť. Mechanický zámok dverí sa stará o to, že sa do vašej skladovacej chladničky na víno GrandCru Selection nedostanú neoprávnené osoby. Je hladko integrovaný do spotrebiča a dokonale zapadá do celkového dizajnu

Ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.

Poplach v prípade výpadku elektrického prúdu

Dokonalá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno ponúkajú rovnaké ideálne podmienky na správne skladovanie cenných zbierok ako vínne pivnice. Kedykoľvek však môže dôjsť k výpadku elektrického prúdu, a preto majú všetky naše spotrebiče funkciu poplachu, ktorá vás na to upozorní. Ak sa stane niečo vážne, vždy o tom budete vedieť.

Nádherné zvonku aj zvnútra. Naše skladovacie chladničky na víno na seba upútajú pozornosť svojím zovňajškom, no pohľad dnu tiež stojí za to. Kombinácia drevených poličiek a zadného panela z nehrdzavejúcej ocele SmartSteel v rade GrandCru Selection pôsobí úžasne, aj keď ste do chladničky ešte neuložili žiadne víno. Nejde iba o dizajnový prvok, ale tiež technickú vymoženosť. Povrch zadného panela sa napríklad stará o vyváženú cirkuláciu vzduchu.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky skladovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša skladovacia chladnička na víno dokonalá a hygienicky čistá.

SabbathMode

Počas sabatu sa odpočíva, a to isté platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš model Liebherr to berie do úvahy. V režime SabbathMode sú všetky svetlá v chladničke na temperovanie vína Vinidor vypnuté, rovnako ako všetky zvuky a displej. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.

Dvere so samozatváracím mechanizmom SelfClosing Door a uľahčeným ukladaním EasyFill

Keď dvere skladovacej chladničky na víno otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing ich automaticky zavrie a váš drahocenný výber vín zostane nepoškodený. Otvorte dvere chladničky nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš.

Oceľový interiér

Nádherné zvonku aj zvnútra. Naše chladničky na temperovanie vína na seba upútajú pozornosť svojím zovňajškom, no pohľad na interiér tiež stojí za to. Kombinácia drevených poličiek a zadného panela z nehrdzavejúcej ocele SmartSteel v rade Vinidor Selection pôsobí úžasne, aj keď ste do chladničky ešte neuložili žiadne víno. Neohúri vás iba dizajn, ale aj technické vymoženosti. Povrch zadného panela sa napríklad stará o vyváženú cirkuláciu vzduchu.

Teplotný alarm

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to teplotný alarm upozorní zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.

TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.

Miska na vodu

Získajte ideálnu vlhkosť vzduchu aj v suchých podmienkach vďaka miske na vodu, ktorá sa jednoducho inštaluje. Pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť v spotrebiči tým, že zhromažďuje vodu z jeho vnútra, prípadne ju môžete podľa pokynov naplniť sami. Vďaka tomu vaša zbierka vín zostane v ideálnych podmienkach v každom prostredí.

Energetická trieda

Výška (mm)

Šírka (mm)

Hĺbka (mm)

Farba

Všeobecné informácie o produkte
Skupina produktov Skladovacia chladnička na víno
GTIN 9005382244036
Klasifikácia GrandCru Selection

Výkon a spotreba
Trieda energetickej efektivity E
Spotreba energie za 24 hodín 0,265 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 97 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-T
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom C
Prípojná hodnota 1,5 A
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50/60 Hz
Spotreba energie za 24 hodín 0,295 kWh / 24 h
Klimatická trieda SN-T
Hladina hluku 38 dB

Rozmery a hmotnosť
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 168,4 / 59,7 / 76,3 cm
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka (s obalom) 1.742,0 / 615,0 / 850,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 64 kg
Hmotnosť (s balením) 71 kg

Riadenie a funkcie
Ovládanie dotyk
Regulovateľné chladiace okruhy 1
Teplotné zóny 1
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Poplach pri výpadku spotrebiča možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Elektronický zámok dverí —
AlarmLightAmplifier možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Nastavenie jazyka možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
SabbathMode možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Riešenie zosieťovania * integrované, pevne zabudované
Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti +5 °C až +20 °C
Ukazovateľ teploty priečinok na víno
Dverový poplach priečinka na víno Optický a zvukový
Detská poistka ✔

Priečinok na víno
Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l ** 196
Nastaviteľný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
Zobrazenie vlhkosti ✔
Regulácia vlhkosti HumidityControl (v rozsahu od 50 % do 80 %)
Osvetlenie LED stropné osvetlenie
Stmievateľné —
Trvalo zapojiteľné —
Skladovanie fliaš drevené poličky
Počet odkladacích plôch 5
Z toho drevené sklopné poličky 0
Z toho vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní 0
Počet odkladacích plôch 0
Výškovo nastaviteľné police ✔
Nádrž na vodu —
Sommelierska tabuľa —
Typ oddeľovača zón —
Zámok mechanický
Filter FreshAir na zadnom paneli
Chladenie cirkulačným vzduchom ✔

Dizajn a materiály
Suchá zadná stena ✔
Farebný, suchý zadný panel Ušľachtilá oceľ
Materiál suchá zadná stena Ušľachtilá oceľ
Farba krytu Čierny
Materiál bočných stien Oceľ
Farba dverí Čierny
Materiál dverí plné dvere
Materiál vnútornej nádoby Plast, grafitová sivá
Materiál políc drevená vyťahovacia polička
Rukoväť Hliníková tyčová rukoväť

Postavenie a inštalácia
Samozatváracie dvere ✔
SoftSystem —
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Zmena strany otvárania dverí možná samostatne
Uhol otvorenia dverí —
Vymeniteľné tesnenie dverí ✔
Prepravné rúčky Vzadu
Prepravné valčeky vzadu ✔
Vetranie predné vetranie
Typ zástrčky Euro
Pripojovací kábel (dĺžka) 2.000 mm

Špecifikácie
Objem chladiacich častí 378 l
Celkový objem *** 378 l
Užitočný objem časť na víno 377 l

* SmartDevice-funktion beroende på tillgänglighet
** Poznámka: Údaj o počte fliaš sa vzťahuje na štandardné vínové fľaše s objemom 0,75 litra. Pri uskladnení fliaš inej veľkosti alebo iného tvaru sa počet môže líšiť. Bližšie informácie ohľadom tohto nájdete v nákrese v sekcii na Stiahnutie.
*** V súlade s nariadením EÚ 2019/2016 uvádzame celkový objem ako celé číslo (zaokrúhlené nadol) a objem mraziaceho priestoru a priestoru pre čerstvé potraviny s jedným desatinným miestom. Kompletný rozsah tried účinnosti nájdete na strane 9 v súlade s nariadením (EÚ) 2017/1369 6a. Pojem „objem“ sa vzťahuje na pojem „kubický objem“ v platnom nariadení.