LORD B7

Výrobca: Lord

Vstavaná rúra na pečenie a mikrovlnná rúra

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Detail produktu

Či už Vás napadlo, že sa zbavíte samostatnej mikrovlnnej rúry a na jej miesto zaobstaráte napríklad hriankovač, alebo niečo iné, LORD B7 je presne to riešenie, ktoré potrebujete. Vďaka kombinácii konvenčného ohrevu s ohrevom mikrovlnným nielen že ušetríte miesto, ale získate aj jedinečné možnosti, ktoré Vám rozšíria možnosti Vášho varenia a pečenia.  

Popis

10 typov konvenčného ohrevu

Široká paleta typov štandardného ohrevu umožní naplno využiť Vaše kulinárske schopnosti. Nechýba tu ani funkcia na kysnutie cesta, alebo program na pizzu, ktorá potrebuje trochu iné zaobchádzanie (možno kombinovať aj s mikrovlnným ohrevom). 

  

Mikrovlnný ohrev a kombinácia s konvenčným

LORD B7 síce dokáže fungovať ako bežná mikrovlnná rúra, ale využiť jej potenciál na maximum a skombinovať mikrovlny s ohrevom je výzva. Odmenou bude ušetrený čas, ktorý môžete venovať čomukoľvek inému. 

  

Dvojitý gril na šetrnejšie grilovanie menšieho množstva pokrmu

Rúra LORD B7 je vybavená dvojitým grilom a Vy sa môžete rozhodnúť, či budete grilovať menšie množstvo pokrmu a bude stačiť využiť vnútornú špirálu grilu, alebo naopak využijete naplno celý výkon, kedy ohrieva vnútornú aj vonkajšiu špirála. 

Sklenená miska na mikrovlnné ohrievanie

Pokiaľ si lámete hlavu s tým, ako budete ohrievať pomocou pokrmu bez otočného taniera v klasickej mikrovlnnej rúre, B7 ponúka riešenie v podobe sklenenej misky (súčasť balenia), ktorú stačí vložiť na najnižšiu úroveň roštu. 

Jednoduché čistenie

Vďaka hladkým povrchom sa rúra LORD B7 ľahko čistí. Na vyčistenie Vám postačí horúca mydlová voda. Vždy je treba postupovať podľa návodu na použitie.  

Rýchle predhriatie

Funkcia rýchle predhriatie ušetrí Váš čas. Jednoduchým dotykom aktivujete zrýchlené dosiahnutie požadovanej teploty ohrevu.  

Bezpečnostné prvky

LORD B7 má pre Vašu bezpečnosť množstvo prvkov. Samozrejmosťou je detská poistka. Dvere B7 majú štvornásobné sklo, čo má okrem bezpečnosti vplyv na úsporu prevádzky. Dvierka rúry sú vybavené jemným dovieraním. Ventilátor rúry je naprogramovaný tak, aby po ukončení pečenia ochladil rúru na bezpečnú úroveň. Funkcie bezpečnostného vypnutia a ďalšie funkcie dokazujú, že spoločnosti LORD na Vašej bezpečnosti veľmi záleží.  

Automatické recepty

Pokiaľ sa ponáhľate a nemáte čas sa venovať nastavovaniu, určite oceníte automatické recepty. Základné nastavenie rúry pre zvolený recept prebehne pomocou niekoľkých dotykov. Recepty nielen uľahčia prácu s rozmrazovaním, ale umožnia jednoducho nastaviť B7 na pečenie koláčov, tort, fašírok, tvorbu popcornu a ďalšieho.

Výhody vstavané rúry na pečenie s mikrovlnným ohrevom LORD B7

Možnosť kombinovať klasický ohrev s ohrevom mikrovlnným Objem 72 l Rýchle predhriatie Rad bezpečnostných prvkov Sklenená miska na mikrovlnný ohrev Dvojitý gril Jednoduché dotykové ovládanie Automatické recepty

Zhrnutie

LORD B7 je vytvorená tak, aby Vám čo najviac uľahčila cestu k Vášmu cieľu v podobe dokonale pripraveného pokrmu, či už sa jedná o popcorn na večerný program, alebo večeru pre VIP návštevu. B7 je prostriedok na naplnenie vašich cieľov, nech už sú akékoľvek.

Predĺžená záruka

Spotrebiče LORD sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie a najdlhšie plnili funkciu, pre ktorú boli stvorené. Na dôkaz toho sme predĺžili štandardnú dvojročnú záruku o ďalšie tri roky. Na všetko a bez registrácie.

Parametre

TYP vstavaná
VÝŠKA 59,5 cm
ŠÍRKA 59,4 cm
DÉLKA 56,5
HĹBKA 56,5 cm
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
SPÔSOB UMIESTNENIA vstavaná
VYBERATEĽNÉ SKLÁ nie
FARBA čierna
VÝKON MIKROVLNY 800 W
PRÍKON max. 2880 W
NAPÄTIE 220 – 240V
FREKVENCIA 50 Hz
ROZMRAZOVANIE áno
DRUH OHREVU 10
MAXIMÁLNA TEPLOTA 250 °C
ODNÍMATEĽNÉ DVERE áno
OHREV MIKROVLNY áno
OSVETLENIE LED
RÝCHLY PREDHREV áno
STUPŇOV MIKROVLN OHREVU 5
ÚROVNE PEČENIA 5