E

LORD D1

Výrobca: Lord

Vstavaná umývačka riadu

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Detail produktu

Vstavaná umývačka riadu LORD D1 dokáže pojať celkom 14 obedových súprav. Poteší vás aj predĺžená päťročná záruka.

Popis

Vstavaná umývačka riadu LORD D1 sa radí do energetickej triedy E. Poteší vás aj predĺžená päťročná záruka. Umývačka dokáže pojať celkom 14 obedových súprav. Jej vnútorný priestor je usporiadaný tak, aby sa každý kus riadu zo sady dokonale umyl a usušil. Riad sa dá rozdeliť do celkom 3 úrovní. Navyše vnútri nájdete aj príborovou zásuvku, ktorá zaistí perfektne umyté príbory a zároveň viac miesta pre ďalšie, objemnejšie riadu. Môžete vyberať zo 6 základných programov. Hodiť sa bude treba rýchle umývanie na 45 ° C či naopak intenzívne umývanie na 70 ° C. Nechýba ani ekonomický program, ktorý vaše riad umyje pri 50 ° C. Zvoliť môžete tiež funkciu pre z polovice naplnenú umývačku či pre predumytie riadu. Ak nemáte žiadne zvláštne požiadavky, stačí jednoducho zvoliť automatický program. Ten vďaka špeciálnym senzorom dokáže posúdiť mieru zašpinenia riadu. Podľa toho zvolí ideálnu teplotu v rozmedzí 45 až 65 ° C. Zároveň spotrebuje len také množstvo vody, aké je potrebné k perfektnému umytie.

Umývačka sa zvládne sama zapnúť treba v noci

Ovládanie spotrebiča vám uľahčí prehľadný LED displej. Ten zaistí jednoduchšie nastavenie jednotlivých programov a nepretržitú kontrolu nad zvolenými programami. Informuje napríklad o čase zostávajúcom do konca umývacieho programu. Upozorní vás tiež na nutnosť doplnenia leštidla alebo soli. Začiatok umývanie si pomocou displeja môžete odložiť až o 24 hodín. Umývačka sa tak sama zapne napríklad v noci alebo keď ste v práci. A ako spoznáte ukončenia programu? Spotrebič ho signalizuje pomocou svetelného lúča na podlahu a tiež zvukovým signálom. Nehodám predovšetkým vo vašej neprítomnosti zabráni funkcie AquaStop. Ide o mechanizmus, ktorý dokáže vašu domácnosť ochrániť pred vytopením v prípade poruchy spotrebiča či problému s prívodnou hadicou. Umývačka LORD D1 je vybavená BLDC invertorovým motorom. Medzi jeho výhody patrí výnimočná odolnosť a úspornosť, a to vďaka modernej bezuhlíkové technológii. Nemusíte sa báť ani zbytočného hluku a vibrácií. Hlučnosť umývačky je totiž len 44 dB.

Niekoľko dôležitých údajov k umývačke LORD D1

Energetická trieda: E Spotreba vody: 9,5 l / 1 cykl Spotreba elektriny: 95 kWh / 100 cyklov Hlučnosť: B 44 dB Kapacita: 14 obedových súprav

Programy

Rýchle umývanie 45 ° C Intenzívny 70 ° C Ekonomický 50 ° C Auto 45-65 ° C Jemný 40 ° C hygiena

Výhody umývačky LORD D1

Vnútri umývačky je miesto pre 14 obedových súprav. Riad sa vkladá do 3 úrovní. Vďaka príborovej zásuvke budú vaše príbory vždy dokonale umyté, navyše v umývačke zostane viac miesta pre väčšie riady. Začiatok umývanie si môžete odložiť až o 24 hodín. Funkcia AquaStop, ktorú umývačka disponuje, dokáže ochrániť vašu domácnosť pred vytopením v prípade poruchy spotrebiča. Hlučnosť umývačky je len 44 dB, a tak sa nemusíte báť nadmerného hluku.

Na výber máte z 6 základných programov

Vyberať môžete z 6 programov. Užitočné je potrebné rýchle umývanie na 45 ° C, intenzívny na 70 ° C, alebo ekonomický na 50 ° C. Medzi ďalšie funkcie patrí napríklad VarioSpeed ​​- skrátenie zvoleného programu. Samozrejmosťou sú voľby polovičnej náplne alebo predumytie.

Praktický automatický program šetrí energiu i vaše peniaze

Automatický program dokáže pomocou špeciálnych senzorov zhodnotiť, ako veľmi je váš riad špinavé. Po tejto analýze zvolí ideálnu teplotu a spotrebuje len také množstvo vody, ktoré je nevyhnutné pre dokonalý výsledok.

Prehľadný LED displej vám umožní neustálu kontrolu

Praktický LED displej uľahčuje všetky nastavenia a umožňuje kontrolu nad zvolenými programami. Informuje o čase, ktorý zostáva do konca umývania aj o nutnosti pridať leštidlo alebo soľ.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

Energetická trieda

Hĺbka (mm)

Šírka (mm)

Výška (mm)

Parametre

TYP vstavaná
VÝŠKA 81,5 cm
ŠÍRKA 59,8 cm
HĹBKA 55 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA E
HLUČNOSŤ 44 dB
DETSKÁ POISTKA áno
VÁHA 36 kg
SPÔSOB OVLÁDANIA tlačidlá
SPÔSOB UMIESTNENIA vstavaná
VNÚTORNÉ OSVETLENIE nie
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR áno
AQUASTOP áno
FARBA nerez (panel)
AUTOMATICKÉ OTVORENIE DVERÍ nie
INDIKATOR NEDOSTATKU LEŠTIDLA áno
INDIKATOR NEDOSTATKU SOLI áno
OCHRANA PROTI PRETEČENIU áno
ODLOŽENIE ŠTARTU až 24 hodín
POČET JEDÁLOVÝCH SAD 14
POČET PROGRAMOV 6
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA 100 CYKLOV 95 kWh
SPOTREBA VODY 9,5 l / cyklus
TYP MOTORA BLDC invertorový
VIZUÁLNY INDIKÁTOR áno
NAPÄTIE 220 – 240V
FREKVENCIA 50 Hz