E

LORD F2

Výrobca: Lord

Šuplíková mraznička

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Detail produktu

LORD F2 šuplíková mraznička, ktorý vďaka objemu 274 l ponúka skutočne veľký priestor pre skladovanie potravín a to aj vďaka BigBoxu.Mrazicí priestor disponuje nastaviteľnou teplotou v rozmedzí od -16 ° C do -26 ° C, ktorá sa zobrazuje pomocou LED displeja.

Popis

LORD F2 šuplíková mraznička, ktorý vďaka objemu 274 l ponúka skutočne veľký priestor pre skladovanie potravín a to aj vďaka BigBox. Mraziaci priestor disponuje nastaviteľnou teplotou v rozmedzí od -16 ° C do -26 ° C, ktorá sa zobrazuje pomocou LED displeja. Mraznička je vybavený funkciou SuperFrost rýchle zmrazenie, ktorú je vhodné využívať k urýchleniu procesu zmrazovania čerstvých potravín. Zaiste oceníte tiež NoFrost systém, vďaka ktorému nebudete musieť mrazničku manuálne odmrazovať, pretože systém zabezpečí optimálnu teplotu a vlhkosť v celom priestore. Veľmi praktickou funkciou je tiež alarm dverí v podobe výstražného akustického signálu, ktorý sa zapne v prípade, keď sú dvere spotrebiča otvorené a ďalej i vizuálne a zvukový teplotný alarm LORD F2 je vysoko výkonným šuplíkovým mrazničkou, s ktorého pomocou budete môcť uchovávať potraviny po dlhú dobu. Spotrebič pracuje veľmi efektívne a spadá tak do energetickej triedy E. Pri výpadku elektrického prúdu udrží potraviny zmrazené až 24 hodín.

Dôležité informácie

Skriňová mraznička Spôsob umiestnenia: Voľne stojace spotrebič Ročná spotreba energie: 246 kWh / rok Energetická trieda: E Čistý objem: 274 l Hlučnosť: C / 39 dB Klimatická trieda: SN-T ( 10 ° C do 43 ° C) Teplotných zón: 1 Počet chladiacich okruhov: 1 farba a materiál dverí: biela farba a materiál bokov: biela Obrázok nerez je iba ilustratívny Vhodná do kombinácie s chladničkou R1 ako side by side

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka automatickému odmrazovanie NoFrost už túto nepríjemnú činnosť nebudete musieť naďalej vykonávať. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 12 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

Parametre

TYP voľne stojaca
VÝŠKA 185 cm
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 70 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA E
DISPLEJ áno LCD
HLUČNOSŤ 39 dB
KLIMATICKÁ TRIEDA SN-T ( 10°C až  43°C)
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK 246 kWh
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,67 kWh
OBJEM 274 l
DETSKÁ POISTKA áno
MATERIÁL POLIČIEK MRAZIACE ČASTI sklo
POČET ZÁSUVOK MRAZIACE ČASTI 4
POČET POLÍC MRAZIACE ČASTI 3
MADLO ergonomické
POČET KOMPRESOROV 1
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU 12 hodín
SYSTÉM CHLADENIA -MRAZNIČKA dynamický
RÝCHLE ZMRAZENIE áno
UKAZOVATEĽ TEPLOTY digitálne zobrazenie teploty
UMIESTNENIE OVLÁDANIA na dverách
UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ vpravo (možno zameniť)
VÁHA 72 kg
CHLADIVO R600a – isobutan
ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H 24 kg
SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
SPÔSOB UMIESTNENIA voľne stojaca
FAREBNÉ PREVEDENIE DVERÍ biela
FAREBNÉ PREVEDENIE BOKOV biela
NAPÄTIE 220 – 240V
FREKVENCIA 50 Hz
OSVETLENIE LED