MELANSTAR  HD7546HQ VODOSPÁD

Výrobca: Melanstar

Multifunkčný drez, výsuvné kohútiky, čistič pohárov, vodopádom, rozmer 750X460

Celý popis

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Elegancia bez námahy: Tento elegantný čierny drez obsahuje kaskádovú batériu v štýle vodopádu, ktorá spája štýl a funkčnosť v jednom. Dodá vašej kuchyni sofistikovanosť.

Digitálna presnosť: Vstavaný digitálny displej vám umožňuje sledovať teplotu vody, čím zaisťuje presnú kontrolu nad vašimi kulinárskymi úlohami.

Maximálne pohodlie: Tento drez so vstavanou umývačkou skla, dávkovačom mydla a zasúvacou rozprašovacou tryskou ponúka všetko, čo potrebujete efektívna kuchyňa.

Ovládanie v štýle klavíra: Štyri tlačidlá v štýle klavíra vám umožňujú aktivovať rôzne funkcie vody a dodávajú tak vášmu každodennému životu nádych luxusu. rutiny.

Jednoduchá údržba: Drez obsahuje nastaviteľný odtok a hlavný kohútik s dvojfunkčnou hlavou, vďaka čomu je ideálny na umývanie riadu. a ďalšie.Pozdvihnite svoj zážitok z kuchyne pomocou luxusného kuchynského drezu LOUVEX Nano Black, kde sa inovácia snúbi s luxusom.

Premeňte svoj kuchynský drez okamžite na pracovnú stanicu

Kuchynský drez je vybavený dvojitými posuvnými tyčami, ktoré umožňujú voľný pohyb odkvapkávacieho koša a dosky na krájanie.

V kombinácii s vodopádovým chrličom je ideálny pre rôzne scenáre použitia

Obsahuje 5 režimov na rezanie, umývanie a čistenie v jednom: výstup vody na krájanie, výstup vody v páse, výstup vodného stĺpca, režim vysúvania a režim vodopádového výstupu. Stlačenie klávesy klavíra umožňuje jednoduché čistenie a opláchnutie zeleniny, aby sa zabránilo postriekaniu.

Vstavané pokročilé LED ambientné osvetlenie

Mäkký a jemný, umocňuje štýlovú atmosféru a zabraňuje estetickej únave.

Dodáva sa so vstavaným dávkovačom mydla, vďaka čomu je čistenie jednoduché a efektívne

Vybavený zásobníkom na mydlo, ktorý možno kedykoľvek stlačiť na čistenie riadu, čo šetrí čas aj námahu.

Zažite pohodlie nášho spínača na reguláciu teploty

Rýchlym a jednoduchým otočením gombíka budete mať bezproblémové prepínanie režimov, čo vám umožní presne dosiahnuť dokonalú teplotu vody vo vašom kuchynskom dreze.

Vysokotlaková umývačka pohárov šetrí čas a námahu

Jednoducho zatlačte na čistenie, nepotrebujete elektrinu, nový pomocník na čistenie.

Navrhnuté s gombíkom na ovládanie odvodnenia

Znižuje potrebu manuálneho zdvíhania krytu odtoku a minimalizuje kontakt so špinavou vodou pre pohodlné a hygienické použitie.

Voštinový reliéfny dizajn, odolný a ľahko sa čistí

Vylepšený voštinový vzor s hustejším usporiadaním, pri ktorom je menej pravdepodobné, že sa prilepí na olej a nečistoty, čo uľahčuje čistenie iba jedným opláchnutím.zdieľam

Veľkosť drezu: 750*460/ 29,53*18,11 palca
Hĺbka drezu: 220 mm/ 8,66 palca
Hrúbka dosky: 3 mm / 0,12 palca
Materiál: nehrdzavejúca oceľ 304 s nano -povlak
Farba: Čierna
Zoznam balíkov: 1*kuchynský drez, 1 * vodovodný systém s vodopádovým dizajnom, 1 * odtokový systém, 1 * umývadlo, 1 * odtokový kôš, 1 * doska na krájanie

 

Existujú tri spôsoby inštalácie: inštalácia nad pultom, v strede pultu. Odporúčaná veľkosť vyrezaného otvoru pre inštaláciu na pult je 720 x 430 mm / 28,35 x 16,93 palca. V prípade inštalácie na strednom a podpultovom pulte odporúčame vyrezať veľkosť otvoru na mieste.