Miele Scout RX3 Runner

Výrobca: Miele

Robotické vysávače s najlepším čistiacim výkonom a ovládaním prostredníctvom aplikácie.

Celý popis

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA ALLIANZ ASSISTANCE:

Quatro kalkulačka Vypočítajte si splátky pomocou Quatro kalkulačky

Našli ste lepšiu cenu? Pripravíme Vám špeciálnu ponuku

Napíšte nám

Robotický vysávač s najlepším čistiacim výkonom a ovládaním prostredníctvom aplikácie.

  • Prvotriedne zachytávanie prachu vďaka Quattro Cleaning Power
  • Systematické čistenie vďaka funkcii 3D Smart Navigation 
  • Pohodlné ovládanie saplikáciou Miele Scout
  • Dôkladné čistenie v rohoch vďaka Corner Brush
  • Zvlášť dlhá výdrž batérie2 – nonstop 170 minút
  • Ochrana nábytku vďaka technológii Furniture Protection Technology

Neuviazne v rohu. Nezakopne.

7 optických senzorov na prednej strane prístroja Scout rozpoznáva nábytok a iné prekážky v jazdnej dráhe robotického vysávača. K týmto objektom sa Scout opatrne približuje, aby vyčistil podlahu tesne pred nimi. Tak spoľahlivo zabraňuje kolíziám. Ďalšie 3 senzory na spodnej strane prístroja včasne rozpoznávajú stupňovitosť podlahy a zabraňujú pádu vysávača zo schodov.


Manuálne riadenie robotického vysávača

Chcete Scout použiť odlišne od jeho automatického programu? Žiadny problém – vďaka dodanému diaľkovému ovládaniu môžete robotický vysávač ovládať aj individuálne. Jednoduchými pokynmi sa dá Scout cielene zamerať na konkrétne plochy, ktoré potom spoľahlivo zbaví nečistôt.

Jednoduchá, intuitívna obsluha

Ovládanie robotického vysávača Miele je hračka. Len dvomi dotykmi na prehľadnom dotykovom displeji navolíte požadovaný program a Scout odštartuje. Zvyšok už urobí úplne sám. Alternatívne môžete pokyny zadávať aj na dodanom diaľkovom ovládaní – hoci aj z pohodlia svojho kresla.


Inteligentné prepojenie 

Inteligentné prepojenie: Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home, môžete naplno využiť potenciál spotrebičov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.


Individuálne čistenie 

Nová aplikácia Miele Scout teraz pre váš robotický vysávač ponúka viac ovládacích funkcií. Chceli by ste vyčistiť iba určitú oblasť svojho domova, ako napr. iba kuchyňu? Tak ju jednoducho v aplikácii pridajte medzi obľúbené. Navyše môžete určité zóny, napríklad s kobercami, zablokovať. Váš Scout RX3 sa im počas vysávania jednoducho vyhne. 

Čas spustenia sa dá voľne naprogramovať

V prípade vysávača Scout môžete čas začatia čistenia podlahy naprogramovať individuálne. Takto ho môžete nechať pracovať napríklad aj vtedy, keď nie ste doma. Scout spoľahlivo začne s vysávaním presne v stanovenom čase. Následne prístroj automaticky prejde späť do dobíjacej stanice, aby sa nabil. Zatiaľ čo bude Scout vysávať váš byt, vy sa môžete venovať príjemnejším činnostiam.


Virtuálna mapa obytného priestoru

Scout RX3 sa pohybuje systematicky po miestnostiach a vytvorí si pritom virtuálnu mapu. Týmto spôsobom nájde ideálnu líniu na dokonalé a efektívne čistenie. Vďaka aplikácii je možné pomocou mapy ihneď vidieť, na akej pozícii sa robotický vysávač nachádza a ktoré plochy už povysával.


Efektívny sací systém pre každú podlahu 

Sací systém so svojimi štyrmi špeciálnymi komponentmi zaručuje prvotriedny výkon pri čistení. 1. Výklopné bočné kefky posúvajú hrubé nečistoty pod prístroj. 2. Kefový valec ich spoľahlivo zachytí a prepraví do predného nasávacieho otvoru. 3. Zadný nasávací otvor sa postará o dôkladné zachytenie jemných nečistôt. 4. Pôsobením silného ventilátora prechádza nečistota bezpečne do prachového boxu v prístroji. 

Automatické nabíjanie

Vďaka výkonnému lítiovo-iónovému akumulátoru dosahuje Scout na jedno nabitie veľmi dlhú dobu chodu. Ak by však výkon batérie napriek tomu nestačil, vráti sa Scout späť do dobíjacej stanice a opäť sa nabije. Potom bude automaticky pokračovať v čistení tam, kde predtým prestal.

Trojrozmerné rozpoznávanie miestnosti vďaka kamere

Dve predné kamery umožňujú prístroju Scout RX3 najvyššiu trojrozmernú presnosť rozpoznávania objektov. Automaticky sprostredkováva vzdialenosti od možných prekážok a bezpečne naviguje. Nábytok a predmety zostávajú preto chránené pred kolíziami. Ani komplexné priestorové štruktúry nepredstavujú s navigáciou 3D Smart pre Scout žiaden problém.

Čisto aj pod gaučom

Vďaka svojmu kompaktnému plochému telu sa Scout po byte pohybuje veľmi obratne. Bez námahy sa dostane aj pod plochý nábytok a do iných ťažko prístupných miest. Vysávanie pod posteľami, kuchynskými linkami a gaučmi nebolo nikdy také jednoduché.

Bezpečne cez káble a hrany

Prechod z hladkej podlahy na koberec Scout zvláda vďaka svojmu silnému pohonu a drsným kolieskam bez akejkoľvek námahy. Ani dverové prahy ho nevyvedú z rovnováhy. Môžete si byť istí, že robotické vysávače Miele budú vždy spoľahlivo sledovať svoju dráhu – pre efektívnu čistotu v domácnosti.

AirClean Plus filter pre zdravé ovzdušie miestnosti

Filter AirClean Plus sa stará o to, aby nasatý prach zostal tam, kde patrí: v prachovom boxe. Efektívna filtrácia zabezpečí mimoriadne čistý vzduch v miestnosti.

Hmotnosť 3,2 kg
Rozmery 354 × 354 × 85 cm
Výška (mm)

Šírka (mm)

Farba

Detaily produktu – Scout RX3 Runner – SPQL

Prevedenie 
Robotický vysávač
Označenie produktu
Scout RX3
Typ produktu
SPQL0
Farba prístroja
Bronzová/Pearlfinish
Čistenie 
Čistiaci systém
Quattro Cleaning Power
Navigácia 
Navigačný systém
3D smart navigácia
Efektívne vysávanie v rohoch
Non-Stop Power
Technológia rozpoznania nábytku
Plošný výkon v m²
140
Doba prevádzky v min
170
Doba nabíjania v min
240
Prispôsobenie výške koberca v mm
17
Komfort pri obsluhe 
Čistiace programy
4
Režim čistenia Auto
Režim čistenia Spot
Režim čistenia Turbo
Režim Silent
Manuálne čistenie
Programovanie časovača
Denne individuálne
Touch User Interface
Aplikácia 
MobileControl
Home Mapping
Filtračný systém 
Vzduchový filter
Filter AirClean Plus
Objem zbernej nádoby v l
0,4
Technické údaje 
Typ akumulátora
Lítiovo-iónový
Menovitá kapacita akumulátora v mAh
5200
Hlučnosť v dB
71
Šírka v mm
354
Výška v mm
85
Hmotnosť v kg
3,2
Dodávané príslušenstvo 
Filter
Filter AirClean Plus
Diaľkový ovládač
Dobíjacia stanica
Adaptér
Kefka na čistenie
integrovaný
Ohraničenie priestoru
Magnetická páska
Filter
1 Filter
Súvisiace produkty